Şimdi Ara

2011 sigara zammı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
0
Favori
28.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BRuTaLHeRo

quote:

Orijinalden alıntı: Dh Rh+
    tütün filtre ve sarma makinası alın hem paketi 1.5 tl ye geliyor bana Winston ve muratti kullandım bu tütün ikisindende güzel geldi bana 8 aydır paket almadım

cok ugrastirmiyo mu?

baslarda elin alısık olmadıgı ıcın 2 dk sürüyor sarmak ama 5-6 tane yaptıktan sonra 30 snde sarıyosun sigarayı
  • winston 6tl olcakmış beyler
  • sigara hic icmedim, ama icenlerin buyuk bi keyif aldigini arkadaslardan tahmin edebiliyorum, birakmak cokda kolay olmasa gerek, mesela bizim tordivani birakmamiz gibi bisey heralde sigarada yiyosa birakin
  • quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac
    winston 6tl olcakmış beyler

murattide 6tl olur o zaman ama bence daha fazla zam gelcek
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRangulity

quote:

Orijinalden alıntı: cingozzz

quote:

Orijinalden alıntı: Ivoorzwart

quote:

Orijinalden alıntı: kazze

inşallah 10 lira yaparlar. bırakın şu illeti

quote:

İçmeyin kardeşim sizde. Sanki çok önemli birşey.

hakaret olarak algılamayın.geri kafalısınız.

Sigara içmemek ve içenleri de uyarmak geri kafalılıksa evet ben geri kafalıyım.

Doğuştan muhalefet.(bkz.imza)

İmzaya ben değil 10 milyon kişi muhalefet bkz. http://resim.donanimhaber.com/forumid_591/tt.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: BRuTaLHeRo

quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac
    winston 6tl olcakmış beyler

murattide 6tl olur o zaman ama bence daha fazla zam gelcek

o zaman marlboro da 7,5 olur.en kısa sürede karton almak lazım :/
  • Umarım 10 lira olur diyenlerin mantığını anlamıyorum.O halde benimde ehliyetim ve arabam yok.Umarım benzin 8 lira olurda hiç binemezsiniz -_-" dolaylı yoldan bize zarar veriyosunuz panpalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ve tanrı onu yarattı -- 2 Ocak 2011; 22:38:23 >
  • Arkadaşlar sigara yüzünden her yıl milyonlarca insan ölüyor. Sonuçta bir denge sağlıyor bu yüzden bırakın içsinler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kazze

inşallah 10 lira yaparlar. bırakın şu illeti

quote:

İçmeyin kardeşim sizde. Sanki çok önemli birşey.

hakaret olarak algılamayın.geri kafalısınız.

şimdi zihinlere yeni yeni oturmaya başlıyan bişey var. son zamanlarda sigaraya karşı faaliyetlerin artması, dumansız hava sahası uygulaması ve sigara içen sayısının belki biraz azalmaya başlamasıyla birlikte sigara içenler kendilerini marjinal hissetmeye başladılar.

• 20 lira olsunda şu insanların görüntüsünü ve kokusunu çekmek zorunda kalmayalım.
    Diğer taraftan : için arkadaşlar.Hem devlet para kazansın hemde arkadaşın dediği gibi nüfus dengesi
    (3 dakika sonra 15 kişi saldırmak için mesaj atar.)
  • sigara içenlere laf atanların arkadaşları büyük ihtimal hava atmak için içiyorlar ve bu yüzden sigara içenlerden nefret ediyorlar.benim evimde ve dışarda kimseye görünmeden içtiğim sigaranın kime zararı var?

siz içki içiyorsanız,cips,çikolata alıyorsanız biz de sigara alıyoruz.çikolata yemezsen ölüyor musun? -hayır.
  • quote:

sigara içenlere laf atanların arkadaşları büyük ihtimal hava atmak için içiyorlar ve bu yüzden sigara içenlerden nefret ediyorlar.benim evimde ve dışarda kimseye görünmeden içtiğim sigaranın kime zararı var?

siz içki içiyorsanız,cips,çikolata alıyorsanız biz de sigara alıyoruz.çikolata yemezsen ölüyor musun? -hayır.

Çikolata yersen ölüyormusun? HAYIR Peki sigara içersen ölüyormusun EVET. Keşke herkes senin gibi olsa ama %90 ı çevresine zehir saçıyor.
  • valla işallah winston light 7 lira filan olur.bıktım 5 liranın üstünü tamamlamak için 50 kuruş aramaktan.paşa paşa 3 lira para üstü alırım daha iyi.
  • Yaşasın Winston Light
     2011 sigara zammı
  • quote:

sigara içenlere laf atanların arkadaşları büyük ihtimal hava atmak için içiyorlar ve bu yüzden sigara içenlerden nefret ediyorlar.benim evimde ve dışarda kimseye görünmeden içtiğim sigaranın kime zararı var?

ben hayatımda bir insandan sırf sigara içtiği için nefret eden biriyle karşılaşmadım. eğer öyle kişiler varsa o kişilerin ciddi problemleri var demektir. azıcık olgun olan biri sırf sigara içtiği için birinden nefret etmez
  • Allah aşkına yapmayın lütfen yapmayın ya yeter ya imanım gevredi ya
  • quote:

quote:

Çikolata yersen ölüyormusun? HAYIR Peki sigara içersen ölüyormusun EVET. Keşke herkes senin gibi olsa ama %90 ı çevresine zehir saçıyor.

ha işte şimdi katılıyorum.dışarda insanları rahatsız ederek içenleri ben de sevmem.o yüzden dumansız hava sahası bilmemne yapılıyor.ama insanları rahatsız ederek sigara içenlerin engellenmesini istemek başka, sigaranın zamlanmasını istemek başka.anlatmak istediğim bu.

• Kent Switch
    Yeni başladık güzel bişiye benziyor :)
    4. paketteyim şuan için
    Düğmeye bas Sanki naneli nargile :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: z for zambrotta

Yaşasın Winston Light
     2011 sigara zammı

hocam camel box,camel white,marlboro special light gibi nimetler varken...

2011 sigara zammı

• ona,buna,şuna % 1 er,% 5 er,% 20 şer zam yapılıp
    asgari ücrete ise 25 kuruş zam yapınca,her sene maaşlar geride kalıyor,bu gidişle ileride maaşla sadece ekmek ve su alınıcak,zengin insanların 2.el kıyafetlerini bedava hediye karşılığı giyeriz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.