Şimdi Ara

2011 Renault Master..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2011 model renault master de servis şoförlüğü yapıyorum. ama patron motoru yaktığı için şu an işsiz kaldık. araç şu an toparlanıyor ancak bu araçlarda hararet göstergesi yok. yani hararet yükselince yükseldiğini göremediğimiz için iş işten geçtikten sonra mudahale edebiliyoruz. tablo şu...

2011 Renault Master..

şimdi 2013 ten itibaren de bu araçlara hararet saati konmuş. acaba bu yeni gösterge tablosundan alsak bu 2011 modele takabilirmiyiz?

2011 Renault Master..

• siz de muhtemelen işikli ıkaz vardır,elektirkçi bu isteğinizi yapar diye düşünüyorum.
    Onunla uğraşmak yerine siz yan tarafa bi gösterge taktırsanız daha kolay ve çok daha az masraflı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

siz de muhtemelen işikli ıkaz vardır,elektirkçi bu isteğinizi yapar diye düşünüyorum.
    Onunla uğraşmak yerine siz yan tarafa bi gösterge taktırsanız daha kolay ve çok daha az masraflı olur.

gösterge tablosundaki sanırım çalışmıyor. patron farketmemiş çünkü motor su kaynatırken. olmuşken orjinal olsun diyorum ama eğer uymazsa gösterge taktıracağız sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teterboro

quote:

siz de muhtemelen işikli ıkaz vardır,elektirkçi bu isteğinizi yapar diye düşünüyorum.

gösterge tablosundaki sanırım çalışmıyor. patron farketmemiş çünkü motor su kaynatırken. olmuşken orjinal olsun diyorum ama eğer uymazsa gösterge taktıracağız sanırım.

bu durumda ayrı gösterge taktırmak çok daha mantıklı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Teterboro

quote:

bu durumda ayrı gösterge taktırmak çok daha mantıklı.

anladım teşekkür ederim cevabınız için..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.