Şimdi Ara

2011 otm. benzinli vs 2012 mmt. dizel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benzinli araç 18bin km'de ve sol ön kapı ile arka kapı sacı değişmiş. Elegant model.

Dizel araç orjinal ve 31bin km'de. Comfort extra model. (sanırım bluetooth falan yok...)

Araç İstanbul trafiğinde kullanılacak. Aralarında 10bin TL fark var.

Tercih konusunda yardımcı olur musunuz? Çıkış yolu bulamadım, benzinli alıp lpg mi taktırmalıyım yoksa dizel alıp lpg ile uğraşmamalı mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2012 mmt dizel c.extra sahibi bir kişi olarak istanbul trafiğinde riske girmeyin derim. mmt şanzımanın yoğun trafikte kötü bir şanı var. ben ankara'da memnunum mesela, yoğun trafikte de kullandım ancak geçmiş deneyimlerini paylaşan arkadaşlara kulak vermezseniz riski göze almış olacaksınız. Bu arada bu donanımda araçta bluetooth mevcut. Bunun dışında yakıt sarfiyatı, konforu vb. konularda hiçbir sıkıntısı yok. Benzinli modellerin de fabrika verilerinin çok üzerinde yaktığını biliyorum. LPG olması durumunda zaten küçük olan bagajdan iyice fedakarlık etmek gerekecek ya da stepne ile vedalaşacaksınız. gibi gibi.
  • Lpg olayı otoparktan dolayı tedirgin ediyor zaten ama donanım olayı da çok güzeldi elegant'ın. Dizel ve mmt ile ilgili bilgileri de okudum, gerçekten riskli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.