Şimdi Ara

2011 Duster İyileştirme/Yenileştirme Uygulamaları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
4
Favori
5.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alphace -- 19 Nisan 2019; 17:24:11 >
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alphace -- 19 Nisan 2019; 17:24:23 >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alphace -- 19 Nisan 2019; 17:25:4 >
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alphace -- 19 Nisan 2019; 17:26:21 >
  • Bu da benim termometre.

Cakmaklıktan elektrik aldım. Kontaga bağlı calisiyor.

2011 Duster İyileştirme/Yenileştirme Uygulamaları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkayemre kullanıcısına yanıt
    .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alphace -- 19 Nisan 2019; 17:29:53 >
  • Alphace A kullanıcısına yanıt
    2017 Duster bizim aracın klima biraz geç başlıyor soğutmaya o yüzden sordum bende yapsam faydası olur demek ki. Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkayemre

2017 Duster bizim aracın klima biraz geç başlıyor soğutmaya o yüzden sordum bende yapsam faydası olur demek ki. Kolay gelsin

Bence önce servise gidip gaz ölçümü yaptırın. Fabrikada eksik gaz basıldığı oluyormuş.
  • Merhaba fiber kilit karşılığı ni ve cam fiskiyesini nereden temin edebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: ekrem78.

Merhaba fiber kilit karşılığı ni ve cam fiskiyesini nereden temin edebiliriz
    Fiber kilitleri sanayide Renault yedek parcacilarindan;

R19 kilit karsiligi (7702253209) olarak,

Fiskiyeleri de yetkili servisten; 289308338R koduyla alabilirsiniz.

• Teşekkürler ilginiz için

• Efficient Grip SUV lastikle ilgili sorularım; 1- orjinal lastikten ses olarak bariz fark var mı? (gerçi izolasyon da yapıldığından bunu cevaplamak biraz zor olabilir) 2- Lastiğin yakıt tüketimine olumlu etkisi mutlaka olmuştur, yakıt ne kadar düştü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: medvet

Efficient Grip SUV lastikle ilgili sorularım; 1- orjinal lastikten ses olarak bariz fark var mı? (gerçi izolasyon da yapıldığından bunu cevaplamak biraz zor olabilir) 2- Lastiğin yakıt tüketimine olumlu etkisi mutlaka olmuştur, yakıt ne kadar düştü?
    Yakit tuketiminde hissediler bir fark olmadi.

Sessizliktede birsey anlamadim.

Ama islak zeminde frenleme mukemmel derecede iyilesmisti.

Ama o lastiklerin uzerine;

Pirelli Scorpion Verde A/S ve BF Goodrich Urban Terrain kullandim.

Simdiye kadar kullandigim lastiklerde en cok son kullandigim (2,5 yildir) BFGoodrichlerden memnunum.

Yaz/kis kullaniyorum ve mukemmel diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Yakit tuketiminde hissediler bir fark olmadi.

Sessizliktede birsey anlamadim.

Ama islak zeminde frenleme mukemmel derecede iyilesmisti.

Ama o lastiklerin uzerine;

Pirelli Scorpion Verde A/S ve BF Goodrich Urban Terrain kullandim.

Simdiye kadar kullandigim lastiklerde en cok son kullandigim (2,5 yildir) BFGoodrichlerden memnunum.

Yaz/kis kullaniyorum ve mukemmel diyebilirim.

Alıntıları Göster
    Cevabınız için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz BF lerin artılarını biraz açıklar mısınız. Ben birkaç ay önce 2016 4x4 Duster aldım. Araç şu an 60 bine yaklaştı. Üzerindeki orjinal lastikleri kışa kadar ancak idare eder. Kışa doğru lastik almam gerekecek, şimdiden araştırıyorum. Off road'la işim yok. Kullanımım şehir merkezinden köylere git-gel şeklinde. Köy içlerindeki yolların bile çoğu asvalt ya da parke taş döşeli. Az miktar toprak yol olabilir. Çok yoğun kar yağışı alan bir yerde değilim(Denizli). Dolayısıyla asvalt kullanım ağırlıklı üretilen, birazcık da kış performansı olan, yakıt tüketimi ve ses yönünden avantajlı lastiklere baktım. Bu anlamda Michelinde Duster'in orjinal ebadında ve sitede araca uygun lastik aramasında çıkan Crossclimate Plus ve Crossclimate SUV adlı iki model var. Desenleri birqaz kış lastiğine benzetilmiş. Bunlardan CC Plus modeli yakıt tüketim etiketi B ve ses daha düşük. Goodyear Efficient Grip SUV tamemen yaz lastiği olduğundan daha çok bu iki modele yöneldim. Sizin benim kullanım koşullarıma göre bir tavsiyeniz olur mu? Teşekkürler.

• medvet M kullanıcısına yanıt
    Kullandigim lastigin marka bultenini paylasayim sizinle.

Cunku ben ne yorum yapsam olumlu olur.

"Özellikle SUV ve crossover tipi şehir araçlar için üstün dayanıklılık sunan BFGoodrich® Urban Terrain T/A®, frenleme performansı ve uzun kilometre ömrüyle hem kış hem yaz koşullarında güvenli sürüş sunuyor. Şehirde sürüş keyfini yaşamak isteyenler için tasarlanan lastikler, 18 farklı ebatta satışa sunuluyor.

Geniş kanalları ile yağışlı havalarda etkin su tahliyesi sağlayan lastikler, çapraz mikro kanalları, 3PMSF ve M+S işaretleri sayesinde de kış koşullarında soğuk, karlı ve çamurlu yollarda güçlü çekiş sağlıyor. Asimetrik diş yapısı sayesinde aşınmayı yavaş ve düzenli hale getiren lastikler, yüzde 20 güçlendirilmiş kauçuk yapısı sayesinde her türlü zeminde daha dirençli bir performans sergiliyor".

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.