Şimdi Ara

2011 Dizel Astra H TEKLEME sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bi çok yerde hakkında bir çok teori ortaya atılan bi sorunum var aracım 2011 dizel astra H araç 15-20 hatta 20 ye yakın motor devrinde tekleme sarsıntı yapıyor bu tekleme çok hafif olsada bi yerden sonra rahatsız ediyor aracı yeni aldım bu sorunu fark ettikten hemen sonra ustaya gidip gösterdik triger kayışının sente attığı tarzında bi şeyden bahsetti aynı zamanda araçta ilk kalkışta kayış sesi yada metal sürtünmesi tarzında bi ses geliyor bu yarım debriyaj esnasında oluyor bu seste ufak usta iki sorunun sebebini trigere bağladı değiştirdik bir kaç hortumu yıpranmıştı aracın onlarıda değiştirdik ama iki sorunumuzda giderilmedi aynı şekilde devam ediyor boşu boşuna tirigere bi sürü para haracadık bu tekleme sorunuyla ilgili forumlarda herkes farklı bi şey söylüyor 10 larca farklı parçadan bahsediliyor arkadaşlar bence ustalarda bu konuda forumlar gibiler hepsi farklı bi şey diyecektir diye düşünüyorum ama ben nokta atışı yapmak istiyorum bu mümkün Not:Devir düşerken silkelenme tekleme olmuyor rölanti düzgüne yakın rölantide gaz verirken tekleme yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2006 model h kasa bendede var. Düşük devirde tekleme yapıyor. Haza ilk dokunduğumda değilde sonradan alıypr.kesiklik gibi. Problem başına gelen, çözen arkadaşlardan yardın istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.