Şimdi Ara

2011 Benzinli 1.6 toyota auris yakıt tüketimi ve tavsiyeler ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar opel corsa 1.4 aracımı sattım ve araba arayışına girdim şimdi yakın tanıdığımda 2011 model 1.6 benzinli otomatik 25.000 km'de toyota auris var ve fiyat olarak güzel bir fiyat sunarım dedi ve 36.500 TL anlaştık ki şimdi bu araba hakkında bazı şeyleri bilmek istiyorum yakıt tüketimi nasıl bu arabanın hafta 1 veya 2 gün anca bineriz yılda 1 uzun yol yapar 1000 km civarı yakıt bizi çok üzermi önceki aracım opel corsa 1.4 benzinli manuel'di ve neredeyse 40 krş civarı yakıyordu ilk sorum bu 2. sorum ise ikinci eli nasıl bu arabanın satmak istesem çok uğraştırırmı beni ev almak için 1 2 sene sonra satabilirim opelde hiç bir sıkıntı yaşamadım satma konusunda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismeyu -- 24 Mayıs 2014; 8:54:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

Arkadaşlar opel corsa 1.4 aracımı sattım ve araba arayışına girdim şimdi yakın tanıdığımda 2011 model 1.6 benzinli otomatik 25.000 km'de toyota auris var ve fiyat olarak güzel bir fiyat sunarım dedi ve 36.500 TL anlaştık ki şimdi bu araba hakkında bazı şeyleri bilmek istiyorum yakıt tüketimi nasıl bu arabanın hafta 1 veya 2 gün anca bineriz yılda 1 uzun yol yapar 1000 km civarı yakıt bizi çok üzermi önceki aracım opel corsa 1.4 benzinli manuel'di ve neredeyse 40 krş civarı yakıyordu ilk sorum bu 2. sorum ise ikinci eli nasıl bu arabanın satmak istesem çok uğraştırırmı beni ev almak için 1 2 sene sonra satabilirim opelde hiç bir sıkıntı yaşamadım satma konusunda ?

senle aynı durumdayım aramızdaki fark ben yılda 15000 km yapıyorum.... ve kimse cevap vermemiş sahibinden de baktığım zaman konuştuğunuz fiyat çok güzel hangi paket bu arada comport mu elegant mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ntorenci

quote:

Arkadaşlar opel corsa 1.4 aracımı sattım ve araba arayışına girdim şimdi yakın tanıdığımda 2011 model 1.6 benzinli otomatik 25.000 km'de toyota auris var ve fiyat olarak güzel bir fiyat sunarım dedi ve 36.500 TL anlaştık ki şimdi bu araba hakkında bazı şeyleri bilmek istiyorum yakıt tüketimi nasıl bu arabanın hafta 1 veya 2 gün anca bineriz yılda 1 uzun yol yapar 1000 km civarı yakıt bizi çok üzermi önceki aracım opel corsa 1.4 benzinli manuel'di ve neredeyse 40 krş civarı yakıyordu ilk sorum bu 2. sorum ise ikinci eli nasıl bu arabanın satmak istesem çok uğraştırırmı beni ev almak için 1 2 sene sonra satabilirim opelde hiç bir sıkıntı yaşamadım satma konusunda ?

senle aynı durumdayım aramızdaki fark ben yılda 15000 km yapıyorum.... ve kimse cevap vermemiş sahibinden de baktığım zaman konuştuğunuz fiyat çok güzel hangi paket bu arada comport mu elegant mı

Hocam valla paket olarak hangi paket bilmiyorum ama bir sorarim tekrar burdan yazarim hem sizinde bilginiz olur ... bu araba isi inanin cok zor is alsan ayri dert almasak ayri bir dert :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ntorenci

quote:

Hocam valla paket olarak hangi paket bilmiyorum ama bir sorarim tekrar burdan yazarim hem sizinde bilginiz olur ... bu araba isi inanin cok zor is alsan ayri dert almasak ayri bir dert :)

kesinlikle haklısınız hocam araba bulmak zor aslında temiz araba bulmak zor

bu arada siz arabayı düşünmezseniz ben talibim il olarak neredesiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.