Şimdi Ara

2011 Auris 1.4 Dizel Otomatik Ne dersiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    40000 tlye kadar 2. el dizel otomatik bir araç alacağım yakın zamanda. leon, auris, astra, punto arasından eleyerek en son leon ve auris arasında kaldım. Leonu daha çok istememe rağmen temiz, kazasız düzgün bir araç bulamadım, bulabileceğim konusunda da çok umutlu değilim. ( kazasız boyasız leonların fiyatı nedendir bilinmez aşırı uçuk)
    Ben de 2011 Model ( belki 2012) Auris alayım dedim. Sizce mantıklı bir iş olurmu? Aurisle leonu kıyaslarsak ne dersiniz? Ya da başka önerilere de açığım
    Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim, kolay gelsin

• Estal E kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende leon ile auris arasında kalmış idim dizel otomatik leon un çok yakıt yaktıgını anlayınca 2013 yeni kasa auris aldım çokta memmunum şuan 23 bin km oldu

hiçbir sıkıntısı yok çok şükür alırsanız auris memmun kalırsınız....

iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa YILDIZ

Merhaba bende leon ile auris arasında kalmış idim dizel otomatik leon un çok yakıt yaktıgını anlayınca 2013 yeni kasa auris aldım çokta memmunum şuan 23 bin km oldu

hiçbir sıkıntısı yok çok şükür alırsanız auris memmun kalırsınız....

iyi günler

2013 lerin fiyatı beni biraz aşıyor gibi ne yazıkki. 2011-2012 model, yani bir önceki kasayı alabilirim. Bu kasa hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • Estal E kullanıcısına yanıt
    2011-2012 kasalarda çok güzel yakışıklı benim de ilk hedefim 2012 kasa idi 40 ile 44 bin arası idi o zaman rakamları 2013 ün test sürüşüne gidince yeni kasa çok hoşuma gitti krediye girip 57 ye yeni kasayı aldım

bu arada işyerinde bi arkadşaımın benzinli otomatik 2009 aracı var ilk sahibi ve bi sıkıntı çekmedi aldı alalı sorunsuz kullanıyor yani aklınıza motor mekanik aksam vs sıkıntı çıkarır diye bişey gelmesin temizini bulduktan sonra direk alabilirsiniz bence...
  • Mustafa YILDIZ M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum yorumlarınız için. Araştırmaya devam edeceğim bakalım =)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.