Şimdi Ara

2011 astra h verip 2004 5.20 almak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben olsam satıp makyajlı e46 yada üste para koyup e90 316i düşünürdüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 yaşında 10 yaşında gibi yorumlar olmuş bmw 520 diyorsunuz astra diyorsunuz bilmem farkında mısınız?
    M paket beyaz-siyah-lacivert-kahverengi-bej renkli bi bmw ile 2 tane astrayı üst üste yanyana alt alta koyun bakın hangisi daha genç-diri duruyor
  • Az kilometre yapıyorsan neden olmasın ki ? hayata kaç kere geliyosunki?
  • Eger yurutebilecek durumunuz varsa neden olmasin hayata 1 kere geliyoruz gercek bir arabaya bindim dersiniz ki e60 bmwnin bana gore en iyi kasasi 2. Ise e46

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşekten inip ata binmek olur
  • allstar34 kullanıcısına yanıt
    93 5.20 lar v6 motor
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcandmt

93 5.20 lar v6 motor

Anlayabilen çıkmamış.
    BMW'deki altı silindir motorlar v6 degildir,hepsi sıralı altı silindirdir yani |6 motordur.

• allstar34 kullanıcısına yanıt
    Simdi baktim evet sirali 6 silindirmis yanlis biliyormusum.
  • Aynen bende astra h yi satıp böyle bir e segment arabaya geçmek istiyorum.Bmw nin temizini bulmak daha zor olacağını düşündüğüm için w210 mercedes bakıyorum.Her ne kadar 10 yaşında olsalarda gerçekten bizin araçlardan çok farklılar.

• Yaklasik 20 gun once bir yakinima 2006 5.20d aldik. Bende de 1.3 astra var. Kirklarelinden istanbula ben kullandim ve kendi aracimi değiştirmeyi düşündüm. Yok boyle birsey eger imkaniniz varsa gercekten detayli uzun bir arastirmadan sonra temizini bulun alın derim.verdigi Sürüş zevki cikaracagi bazi masraflari gozardi etmeye yetiyor emin olun. Hele otobanda 250km'yi devirip birakin ben gidicem hissi yok mu o adami bitiriyor

• Bende de astra 1.3 dizel var aynen sizin gibi 5.20 aklımı çeliyor.
  • Mantıklı değil.
  • Temiz ve bakımlı bulabilirsen kaçırma. Yoksa hiç bulaşma derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 7he mcRp

Yaklasik 20 gun once bir yakinima 2006 5.20d aldik. Bende de 1.3 astra var. Kirklarelinden istanbula ben kullandim ve kendi aracimi değiştirmeyi düşündüm. Yok boyle birsey eger imkaniniz varsa gercekten detayli uzun bir arastirmadan sonra temizini bulun alın derim.verdigi Sürüş zevki cikaracagi bazi masraflari gozardi etmeye yetiyor emin olun. Hele otobanda 250km'yi devirip birakin ben gidicem hissi yok mu o adami bitiriyor

Abi 1.4 turbo belki cok BMW yi kesin almaliyim dedirtmez ama 1.3 ten sonra o yokuslarda adam gibi gitmek acayip bir his hele ki yokuslarda frene basınca imkanı yoktu tekrar hızı yükseltmenin bir ds araçta 2 kısıyiz okula giderken

babamin araçla uzun yola çıktık Dun 160 la gidiyorum gaza tam basıyorum hala koltuğa yapıştırıyor namussuz

Yani insanlar da haklı o kadar km de araba alicak sanayi ile uğraşmayacak bunları ister herkes tabi . Ancak kullanınca bu korkuların hepsi gidip yüzde bir gülümseme oluyor o hadi biraz daha bass sesi gelince motordan

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: 7he mcRp

Yaklasik 20 gun once bir yakinima 2006 5.20d aldik. Bende de 1.3 astra var. Kirklarelinden istanbula ben kullandim ve kendi aracimi değiştirmeyi düşündüm. Yok boyle birsey eger imkaniniz varsa gercekten detayli uzun bir arastirmadan sonra temizini bulun alın derim.verdigi Sürüş zevki cikaracagi bazi masraflari gozardi etmeye yetiyor emin olun. Hele otobanda 250km'yi devirip birakin ben gidicem hissi yok mu o adami bitiriyor

Abi 1.4 turbo belki cok BMW yi kesin almaliyim dedirtmez ama 1.3 ten sonra o yokuslarda adam gibi gitmek acayip bir his hele ki yokuslarda frene basınca imkanı yoktu tekrar hızı yükseltmenin bir ds araçta 2 kısıyiz okula giderken

babamin araçla uzun yola çıktık Dun 160 la gidiyorum gaza tam basıyorum hala koltuğa yapıştırıyor namussuz

Yani insanlar da haklı o kadar km de araba alicak sanayi ile uğraşmayacak bunları ister herkes tabi . Ancak kullanınca bu korkuların hepsi gidip yüzde bir gülümseme oluyor o hadi biraz daha bass sesi gelince motordan

Malesef 1.3cdti

• Ya nedir bu az yakan araba merakıniz? 520 ve astra kıyaslanması yapılmış. 520 ziet pirt da sanayi görmez periyodik girer siz düzgün binerseniz.komik olmayın atla boku kiyaslanamaz.

• Gerçekten araba çok güzel ama şu motor durumu çok korkutuyor beni
    Yani bmw motoru 200bin de biter diyen çok, bişey olmaz diyen de çok
    Rektifie zor diyen çok

Çok arada kaldım valla ben de

Hatta 3.16i (2006 üstü)
    Ve a4 2006 üstü araçlara da bakmaya başladım

Hatta 2007 model 1.6 Hitler motorlu kafa kafaya takas yapacak birini bile buldum

Ama 5.20 hala araştırıyorum
    Motor konusunda kafam rahat değil hiç 5.20 de
    Ama uzun yıllar araç aratmaz bana bulabilsem
    O kesin
    Çok zordayım çok :)
    Kaşıntı zor iş
    Saygılar

• Hayatinizin hatasi olur

• Ahh ah şöyle 80 bin civarı bir para çıkacak direk e60 m paket 5.30d alacaksın. Mahallemde bir abimizde vardı ne araçtı bee.

• rozek R kullanıcısına yanıt
    200 binde bmw motoru biter diyenlerle bir daha arabalar hakkinda konusmayin bence.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.