Şimdi Ara

2011 Acer TimelineX 3830/4830/5830 T/G (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
2
Favori
21.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bende 4830 TG kullanıcısıyım oldukçada memnunum, bir ara apple a kafayı takmıştım ama vaz geçtim :) dün intel 330 serisi 120 GB ssd taktım , dvd yerindede 640 gb hhd yi taktım ve bu günde ram miktarını 6GB 1333 olarak yükselttim windows 8 pro kullanıyorum sistem derecelendirmesinde ekran kartı intel hd grafik 3000 i görüyor neden nvidia gt 540 m i görmüyor anlamadım puanım ondan dolayı biraz düşük kalıyor sizlerde yorumlarsanız çok sevinirim.

2011 Acer TimelineX 3830/4830/5830 T/G

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seamadankara -- 12 Mart 2013; 9:42:30 >
  • Acer TimelineX 3830 notebook arıyorum. Sıfır ayarında çok az kullanılmış herhangi bir tamir görmemiş faturalı garantisi devam eden batarya performansı iyi durumda kutusu ve aksesuarları tam olması kaydıyla mesaj atabilirsiniz...
  • Acer TimelineX 3830tg içim bluetooh modül arıyorum satan varsa dönerse sevinirim.
  • 3830tg ekran nereden bulabilirim? 50 dolarlık şey 200 liradan aşağı yok piyasada. Ayrıca ram upgrade yapanlar varmı sistemi rahatlatıyormu?
  • Bluetooth isteyen arkadaşlar atherosun bluetooth wifi combo kartını alsınlar bi ara sahibindende 20tlye satıyordu birisi ben ondan aldım çok güzel çalışıyor.

Ayrıca bu cihaz süper bir macbook proya da dönüşebiliyor.Ben şu an dual boot kullanıyorum mountain lion 10.8.4. ile birlikte.OSx kullanmaya başladıktan sonra windowsu sadece oyunlar için açarsınız başka hiçbir fonksiyonu kalmıyor.

Bu arada rami 8gb yaptım iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mb76

Bluetooth isteyen arkadaşlar atherosun bluetooth wifi combo kartını alsınlar bi ara sahibindende 20tlye satıyordu birisi ben ondan aldım çok güzel çalışıyor.

Ayrıca bu cihaz süper bir macbook proya da dönüşebiliyor.Ben şu an dual boot kullanıyorum mountain lion 10.8.4. ile birlikte.OSx kullanmaya başladıktan sonra windowsu sadece oyunlar için açarsınız başka hiçbir fonksiyonu kalmıyor.

Bu arada rami 8gb yaptım iyi oldu.

Kendiniz mi taktınız, kolay mı montaj. Ben de bir ara uyumlu bluetooth modül almıştım ama takmaya fırsatım olmadı onu. Nereye koyduğumu dahi unuttum.
  • Witchdoktor W kullanıcısına yanıt
    Diğer sadece bluetooth içeren modülü takmak için laptopu dağıtmanız gerek bu wifi-bt kombo kartta sadece hdd ram kapağını açmanız yeterli.Youtubeda ram takmayla ilgili videolarda anlatılıyor.
  • İlgilenen varsa satılık 4830TGhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=80088618

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 4830tg kullanıyorum.
    Üstteki dolby home theater yazan yerden ses çıkmıyor altta iki tane hoparlör var ordan geliyor ses.
    Bu neden olabilir?
  • 3830,4830,5830 serisine Mac Os Mavericks de yüklenebiliyor.

Son kextlerle usb 3.0 portu da çalışıyor.

şu an tek çalışmayan tek şey 540m ona da macde ağır oyunlar oynamadığımız için gerek yok.

Şu an 250gb samsung evo 840 SSD üzerinde mavericks 10.9.3 ve windows 8.1 dual boot kullanıyorum.İkisi de şak diye açılıyor mavericks çok hızlı açılıyor.
    Bildiğiniz macbook gibi batarya süresi var zaten.Maverickste bütün programlar simgeye tıklamanızla aynı anda açılıyor herşey çok çok hızlı.Oyun dışında mavericksten çıkmıyorum.

http://www.insanelymac.com/forum/topic/286439-guide-ml-on-acer-aspire-timelinex-4830tg-3830tg-or-5830tg/

• İki buçuk senedir 4830tg kullanıyorum. Buradaki yorumlar üzerine aldım. Kesinlikle mükemmel bir makine. Sarjı hala 6 saatin üzerinde gidiyor. Tavsiyeler için teşekkür etmek istedim. Herkese iyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.