Şimdi Ara

2011 2.5 kasa focus 1.6 tdci focus tinayum 75binde ne kadar eder?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar aracimi satabilirim. Aracim boyasiz kirmizi ozel renk 75binde çok çok temiz. Gözüm gibi baktim diyebilirim. Lastikler ve aku sifir. Tum bakimlari gunumde yetkili serviste yapuldi. Titanyum full paket. Star stoplu. Sorunsuz temiz bir arac. 6 ayda bir boya korumasi yapildi. 2.5 kasa 2011 model.Sizce kaca satmaliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidrojenperoksit -- 31 Mayıs 2016; 14:47:28 >

• 45 é rahat satılır diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 45-50 arası gider gibi, hb mi sedan mı, bir de motor 115 lik sanırım ?
  • Yazmayi unuttum. Arac hb. Motor 1.6 tdci 110ps.
  • 45 civarı gidecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trend oulpta kmsi 100k üzeri olanlara 45 istiyorlar, sizin aracın bir 48i var bence, kazası yoksa.

Piyasasına bakarak fiyata karar verin, fakat piyasa genelde hep 2-3 bin civarı yüksek oluyor, pazarlıkla en son araç başında düşüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

Trend oulpta kmsi 100k üzeri olanlara 45 istiyorlar, sizin aracın bir 48i var bence, kazası yoksa.

Piyasasına bakarak fiyata karar verin, fakat piyasa genelde hep 2-3 bin civarı yüksek oluyor, pazarlıkla en son araç başında düşüyorlar.

Aracin kazasi yok. Arkadasla anlastik gibi 48bine. Benim aracin izmirde muadil olarak 2 tane bulabildim onlarda 50 ve 52 bin istiyorlar. 2 kisi var suan 48 e almak isteyen. Satip skoda yeti almayi disunuyorum bakalim hayirlisi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.