Şimdi Ara

2010 Peugeot 3008 aracima mercek yaptirmak istiyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2010 model 3008 aracima mercek far, led zenon, gündüz şerit led ve far temizliği yaptirmak istiyorum.

Muayeneden gecermi acaba?
    İstanbul avrupa yakasindayim önereceğiniz yer varmi?
    İlkers garage vardi YouTube de ama şimdi ara vermiş.

Hatta adanada benim aracin orjinal zenon motorlu çıkma farlari buldum. 2 si 3000 tl. Ama ben İstanbul o adana.. zenon motorlu dahil

Sizce ne yapayım beyin fırtınası yapmak istiyorum

2010 Peugeot 3008 aracima mercek yaptirmak istiyorum? 2010 Peugeot 3008 aracima mercek yaptirmak istiyorum? 2010 Peugeot 3008 aracima mercek yaptirmak istiyorum?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Far yıkama nasıl olacak

• led ayrı xenon ayrı ampul türü. xenon yapamazsınız muayeneden kalır far yıkama olmadığı için. mercek dönüşümü yaptırıp kaliteli led ampul alabilirsiniz en fazla bu olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski 508 imiz için araştırmıştık bu tarz bir değişimi. Yapan yerler vardı bir araştırın. Bu arada karartma da yaptırın derim. 3008 de çok güzel duruyor.

• Zenon istemiyorum sadece mercek , led ampul ve gündüz led.oluyormu peki böyle

• feline kasanın orjinal far takımını beyini ile bulup montajı kodlamasını yapan yer bulabilirsen şahane olur

• Dogrudan çıkma feline farı alabilirsiniz fakat bu farlarda bazen tekli değişim (kaza ve kırılma durumunda) sıkıntı oluyor, birinin beyni diğerine uymuyor, sigorta-kasko sağlam farı değişmem diyor vs.

Benim 2015 model makyajlı 3008 vardı, active paket merceksiz. photon xtreme vision takınca baya güzel oldu. Ampul değişimi de Fransız arabasından beklenmeyecek şekilde basit, kendiniz yapabilirsiniz. Yaklaşık bir sene önce 80liraya aldım çiftini, bu tarz farlar biraz erken patladığı için eski sağlam ampulu de yedek olarak bagaja atarsanız sorunsuz kullanırsınız. Orijinal tip h7 ampul olduğu için aparat, soket vs. hiçbir şey gerekmez, muayeneden de geçti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014 çıkma far buldum mercekli ve çokta uygun fiyatları ortalana 1500 tl teki.

Zenon suz 1500tl tlye alip sadece merceği kullanmak ta mantıklı geliyor. Led ampul takip

Gündüz farindan kurtulmuş olurum
    Değişik görünüme geçer araç

• Atölye Semih'e uğramanızı şiddetle tavsiye ederim. Yerleri Zeytinburnu'nda.

• Calbor C kullanıcısına yanıt
    WhatsApp tan yazdim ama dönüş yapmadilar henüz

• Benimde aynı araçtan var,
    Bende yaptırmak istedim, İstanbul’da Bahçelievler’de bir yer var dediler.
    Aradım, muayeneden gecen var, geçmeyen var dediler. Gecen Mercedes lediymiş 2.5 K dediler.
    Göz alır mı diye endişe duydum, göz almaz dediler ama ben guvenemedim sonuçta orjinallerinde ağırlık sensörü ve otomatik ayar var. O yuzden yaptırmadım.
    Bayide sordum, orjinal farlara mercekli 8 K, motor, yıkama, tesisat ve tampon toplam 11 K fiyat verdiler. İleride yaptırırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birgarip2019 -- 17 Temmuz 2021; 19:18:4 >
  • birgarip2019 kullanıcısına yanıt
    Bende aradim mepa yi adet başına 8k dediler. Çıkma olarak 1500 tl buldum teki.. napsam.bilemiyorum. mercekli far alip led taktirmak yeter belki

• Arkadaşın dediği gibi Atölye Semih

• FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt
    Mesaj attim telefondan WhatsApptan, dönüş yapmadilar daha

• Bence maceraya girmeyin

• Rıza Baba52 kullanıcısına yanıt
    Ufakta olsa estetik görünüm güzel olmazmi

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Photon xtreme vision normal h7 ampul olarak mi, biraz inceledim ama güzel görünüyor

• qun4L kullanıcısına yanıt

Normal h7 ampul.

• Teşekkür ederim, normal mercek içine takilabilirmi ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.