Şimdi Ara

2010 ÖSS Hakkında: LYS' de Kaç Soru YGS' de Kaç soru ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
46.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DevoN

quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

quote:

Orijinalden alıntı: ImbaLanceD

Teşekkür ederim. Çok yararlı oldu

Rica ederim.

Bu Lys1 ve Lys2 sınavları kaç gün ara ile yapılıyor hemen ertesi gün mü?

???
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ImbaLanceD

Teşekkür ederim. Çok yararlı oldu

Rica ederim.

Bu Lys1 ve Lys2 sınavları kaç gün ara ile yapılıyor hemen ertesi gün mü?

???

???

• @DevoN
    1 hafta arayla.
  • quote:

@DevoN
    1 hafta arayla.

Anladım saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevoN -- 27 Eylül 2010; 18:21:04 >
  • alacakaranlık usta cok saol cok yardimci oldun bana bnde mühendislik istiyodum önümde 2 yıl var ona göre bi sistem ypicam cok saol cok makbule gecti
  • yahu bilgisayar mühendisliği hangi soruları çözmem lazım ilk ygsde 160 soru var çoğunu yapacam lys de hangisini yapacam????
  • quote:

Orijinalden alıntı: cr7_35

yahu bilgisayar mühendisliği hangi soruları çözmem lazım ilk ygsde 160 soru var çoğunu yapacam lys de hangisini yapacam????

ygs'nin hepsi, lys'de sayısal olanlar: mat-geo-fizik-kimya-biyoloji. lys1 ve lys2 oluyor sanırım.
  • Merhaba arkadaşlar olmak istediğim meslekler tm2 ve tm3 ten... Anladığım kadarıyla ygs kolay oluyor ve barajı açınca lys ye giriyoruz. Benim merak ettiğim ygs toplam puana etki ediyor mu ? lys den de hepsine girmek şartmı ? Tm2 ve tm3 için n'apmalıyım... Meslekleri söylemiyorum uğuru felen bozulur :)

11. sınıf öğrencisiyim babam bu sene matematik den özel ders al (ayda 3-4 defa) seneye dersaneye gidersin diyor sizcede böyle mi olmalı ? (Matematikde kötü)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grims -- 30 Eylül 2012; 1:29:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grims

Merhaba arkadaşlar olmak istediğim meslekler tm2 ve tm3 ten... Anladığım kadarıyla ygs kolay oluyor ve barajı açınca lys ye giriyoruz. Benim merak ettiğim ygs toplam puana etki ediyor mu ? lys den de hepsine girmek şartmı ? Tm2 ve tm3 için n'apmalıyım... Meslekleri söylemiyorum uğuru felen bozulur :)

11. sınıf öğrencisiyim babam bu sene matematik den özel ders al (ayda 3-4 defa) seneye dersaneye gidersin diyor sizcede böyle mi olmalı ? (Matematikde kötü)

%40ygs + %60 lys +okul puanı =yerleşme puanı
    tm için lys1(matematik-geometri) ve lys3(edebiyat-coğrafya) testlerine giriyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matser

Resimde mevcut ayrıntılı olarak
    Hocam açılmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Beyler LYS hangi gün acil ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum ölmüş ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.