Şimdi Ara

2010 MODEL LANCER 78.000 KM 27.250 SATILDI..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar aracımı satıyorum.ilanda detaylı yazdım. fiyatıda biraz sıkıştığım için uygun tuttum.
    saygılar..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-2010-model-78.000-km-lancer-169102614/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nebula72 -- 9 Temmuz 2014; 15:11:10 >

• nebula72 N kullanıcısına yanıt
    forum üylerine özel fiyatınız nedir? bir kısmı için kredi kartına taksit ayarlar mısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

forum üylerine özel fiyatınız nedir? bir kısmı için kredi kartına taksit ayarlar mısın

fiyatta küçük bir ikram daha yapabilirim. galerici değilim o yüzden kredi kartı pos işi maalesef ..isterseniz ruhsat forokopisi ile taşıt kredisi çekebilirsiniz. sanırım kredi kartından dahada uygun olur.
  • Hayırlı satışlar hocam, güzel araba gerçekten. Ben de arıyorum da eşimi ikna edemiyorum sedan konusunda station diye tutturdu illede :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: anqunadan

Hayırlı satışlar hocam, güzel araba gerçekten. Ben de arıyorum da eşimi ikna edemiyorum sedan konusunda station diye tutturdu illede :)

hanımların ikna olduğu zaten çok görülmemiş:) sanada kolaylıklar diliyorum :)
  • Fiyat Revize 27.750
  • Lancer'ların LPG uyumu nasıldır? Sorun çıkartır mı? Sübap erimesi falan...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

Lancer'ların LPG uyumu nasıldır? Sorun çıkartır mı? Sübap erimesi falan...

Bende mitsu ile ilgileniyorum. Araştırmalarımdan öğrendiğim kadarıyla LPG mitsu larda pek sorun çıkarmıyor. Sorun çıkarsada işçilik ile ilgilidir. Arabayı alırım çok gezerim diyorsan Lpg taktırmak mantıklı, ama senede 20-30 bin yaparım diyorsam Lpg masrafını çıkarıp kar etmen 3 Yıldan fazla sürer haberin olsun.

Bir sübap erime muhabbeti varda oda hemen olan birsey değil. Maliyet hesabına sübapta eklenebilir taktırdıktan birkaç sene sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 3 Temmuz 2014; 15:03:44 >
  • sabit vadeli taşıt kredisi öneririm. teb'de 48 aya kadar kullanabiliyorsunuz ve piyasadaki faiz değişimlerinden etkilenmiyor.
  • maholin79 kullanıcısına yanıt
    ben az yol yaptığım için lpg taktırmadım.süpap erimesi 100.000 km lpg kullanımı ile yapan araçlarda olabiliyor.sınıfında en az yakan araçlardan biri.forumda ve internette çok bilgi var.temsa nın pazarlama staratejisi yüzünden araçalr çok tanınmıyor.motor performans güvenlik bu araçta var.
  • Fiyatı biraz daha revize etmeniz gerekebilir durum acilse. Yoksa bu arabayı Ağustosun başına doğru satabilirsiniz. Araba çok temiz ama boyalı parçaları ve değişeni var o da insanları biraz korkutabilir. Hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

quote:

Bende mitsu ile ilgileniyorum. Araştırmalarımdan öğrendiğim kadarıyla LPG mitsu larda pek sorun çıkarmıyor. Sorun çıkarsada işçilik ile ilgilidir. Arabayı alırım çok gezerim diyorsan Lpg taktırmak mantıklı, ama senede 20-30 bin yaparım diyorsam Lpg masrafını çıkarıp kar etmen 3 Yıldan fazla sürer haberin olsun.

Bir sübap erime muhabbeti varda oda hemen olan birsey değil. Maliyet hesabına sübapta eklenebilir taktırdıktan birkaç sene sonra.

bu nasıl hesap arkadaşım, insanları yanlış yönlendirme... lpg takılı bir araç ile km'de 20 kuruş az yaksan 10.000 km sonunda 2000 TL cebinde kalır, nasıl 3 senede kara geçersin diyorsun... 1 senede 10000 yapan insan sene sonunda lpgyi amorti eder ondan sonrası kardır...

• quote:

Orijinalden alıntı: köftepiyaz

quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

quote:

bu nasıl hesap arkadaşım, insanları yanlış yönlendirme... lpg takılı bir araç ile km'de 20 kuruş az yaksan 10.000 km sonunda 2000 TL cebinde kalır, nasıl 3 senede kara geçersin diyorsun... 1 senede 10000 yapan insan sene sonunda lpgyi amorti eder ondan sonrası kardır...

Lpg siz araca lpg taktırıp, buna olası sübap erimesindeki masrafıda ekleyip yap hesabını. Hesaplamış arkadaşlar ordan gödrüm tablo halindeydi bulursam eklerim. Ayrıca 20 Krs tan az yakması diyorsun da hangi arac o burda ilandaki araçtan bahsediyoruz.

• Gerçekten arkadaş gayet iyi bir fiyat yazmış
  • revize 27.250
  • Sattınızmı aracı, ilanı kaldırmışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: weirdo

Sattınızmı aracı, ilanı kaldırmışsınız.

satıldı..
  • hayırlısı olsun aracınız. cok hoşuma gitmişti ancak elimdeki aracı satamadıgim için gelip görmem mümkün olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

hayırlısı olsun aracınız. cok hoşuma gitmişti ancak elimdeki aracı satamadıgim için gelip görmem mümkün olmadı

Nasip ..İnşallah daha iyileri karşına çıkar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.