Şimdi Ara

2010 model civic 1.6 elegant 2. el piyasası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Parası yetmeyenler Mitsubishi Lancer'lara baksın. Cruise Control dışında donanım farkı yok, 100 km'de 1 litre daha az yakıyor, yol tutuşu daha iyidir. Üstelik 9000'tl niz cebinizde kalır.
  • 2010 beyaz 22000km de civic Ankara honda efe de 38500 tl 37500 tl te bırakıyor. Biraz zorlarsanız 37 olur gibi.
    Arka sag kapı ve çamurluğu değişmiş 9000tl hasar kaydı var. Premium paket. Kullanıcılar bakabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elegant ile dream arasinda dağlar kadar fark var. Sitede bu yonde bi cok konu var. Ondan farklarini teker teker yazmaya gerek duymuyorum. Iki paketi karsilastirmak bile ayip:) fark cruise Control olsaydi herkes dream alirdi millet keriz mi 9.000 tl fark ödeyip elegant aliyor :)

• eyvallah hocam civice biraz yabancıyım da... ilan sitelerine göz atarken epey fiyat farkı gördüm de alelacele ondan sordum kusuruma bakma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M i M -- 31 Ekim 2013; 17:41:33 >
  • Ne kusuru hocam Estağfurullah. Bi arkadas arada fazla fark yok demis diye dedim. Yanlislik olmasin diye. Premium ile elegant arasinda donanim olarak fazla fark yokk.

• Aslinda ben olayi yanlis anlamisim. Arkadas lancer ile civic arasinda fazla fark yok demis. Dogru soyliyor bende aynen katiloyorum. Civic e parasi yetmeyen gidip hasarli veya bos paket civic alacagina lancer alsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhantsci

2010 beyaz 22000km de civic Ankara honda efe de 38500 tl 37500 tl te bırakıyor. Biraz zorlarsanız 37 olur gibi.
    Arka sag kapı ve çamurluğu değişmiş 9000tl hasar kaydı var. Premium paket. Kullanıcılar bakabilir.

Hocam sadece camurluk ve kapidan 9.000 tl masraf cikmaz. Arac onden guzel bi darbe yemistir. Benim aracta da kapi ve camurluk deisti ama hasari 1.400 tl gozukuyor. O kadar para vereceksen hasarli alma kardes. Bi de elegant mi arac

• quote:

Orijinalden alıntı: kano-parezer-4734

Aslinda ben olayi yanlis anlamisim. Arkadas lancer ile civic arasinda fazla fark yok demis. Dogru soyliyor bende aynen katiloyorum. Civic e parasi yetmeyen gidip hasarli veya bos paket civic alacagina lancer alsin.

bencede lancer
    hem güzel araba lancer
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.