Şimdi Ara

2010 model civic 1.6 elegant 2. el piyasası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Badi Ekrem

Bende bugün göz gezdiriyordum, 2010 sonrası makyajlanan ön panjur ve Led arka stoplar yüzünden 2010 sonrası bakıyorum. Çok güzel araba ancak fiyatlar muazzam. 42.5 - 43 falan. Edermi... Kişiden kişiye değişir. Araba o parayı etse bile sahibinden.com daki tok satıcılar, sen almazsan başkasına kakarımcılar, o araba etmez ama bizim arabamız ederciler piyasayı mahvetti.

Hocam tok saticinin havasi iki haftaya iniyo merak etme. Uc gun once aldigim arac icin yaklasik bir ay once ilani siteye verdigi ilk gundu yanilmiyorsam saticiyi aradim 41 yazmisti 40.500 e birakirim dedi. O da aracim demiz o paraya satarim dedi. Sonra yani uc hafta sonra kuzu kuzu bana 38.500 e verdi sitedeki fiyatlara bakmayin i fiyatlarin 2-3 asagisina alirsiiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kano-parezer-4734

quote:

Bende bugün göz gezdiriyordum, 2010 sonrası makyajlanan ön panjur ve Led arka stoplar yüzünden 2010 sonrası bakıyorum. Çok güzel araba ancak fiyatlar muazzam. 42.5 - 43 falan. Edermi... Kişiden kişiye değişir. Araba o parayı etse bile sahibinden.com daki tok satıcılar, sen almazsan başkasına kakarımcılar, o araba etmez ama bizim arabamız ederciler piyasayı mahvetti.

Hocam tok saticinin havasi iki haftaya iniyo merak etme. Uc gun once aldigim arac icin yaklasik bir ay once ilani siteye verdigi ilk gundu yanilmiyorsam saticiyi aradim 41 yazmisti 40.500 e birakirim dedi. O da aracim demiz o paraya satarim dedi. Sonra yani uc hafta sonra kuzu kuzu bana 38.500 e verdi sitedeki fiyatlara bakmayin i fiyatlarin 2-3 asagisina alirsiiniz

İnşallah hocam yinede sene sonunu beklemek daha mantıklı. Piyasa biraz hızlansın sıfır kampanyaları başlasın. Millet elindeki arabaları çıkarmaya başlasın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: qwert06

Slm. Bu fd6 kasa tipinde cvt otomatik vites 4 ileri mi 5 ileri vites mi acaba?

5 ileri
  • Badi Ekrem kullanıcısına yanıt
    Hocam bayramdan once, bi bayram gecsin fiyatlar duser. Bayrandan dokayi yuksek yazmis dedim. Ama bosuna bi ay bekledim. Birak fiyaylarin dusmesini aksine yukseldi.

• quote:

Hocam arac bakiyorsan. Linkini verdigim araca bak. Benim kafama yatti Öneririm.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-memurdan-10-numara-5-yildiz-civic-plus-lpg-plus-otomatik-141111745/detay

• quote:

quote:

Hocam arac bakiyorsan. Linkini verdigim araca bak. Benim kafama yatti Öneririm.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-memurdan-10-numara-5-yildiz-civic-plus-lpg-plus-otomatik-141111745/detay

İlan yayından kalkmış hocam :)

Hocam cok sansizsin ne diyeyim. O zman bi arac daha var onu önereyim. Bu araca gidip baktim. Temiz arac ama ben fiyatta anlasamamistim.ama 2010 model.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-kazasiz-boyasiz-vsa-li-otomatik-2010-civic-premium-140114315/detay

Hocam cok sansizsin ne diyeyim. O zman bi arac daha var onu önereyim. Bu araca gidip baktim. Temiz arac ama ben fiyatta anlasamamistim.ama 2010 model.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-kazasiz-boyasiz-vsa-li-otomatik-2010-civic-premium-140114315/detay

• quote:

Hocam benimde gözümdehttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2011-otomatik-f1-sanz-17.500km-hasarsiz-dokunmatik-ekranli-civic-141616881/detay bu var ama fiyat aşırı yukarıda :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Hocam benimde gözümdehttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2011-otomatik-f1-sanz-17.500km-hasarsiz-dokunmatik-ekranli-civic-141616881/detay bu var ama fiyat aşırı yukarıda :)

Hocam bu arabanin aynisini hatta benim ki 16 bin km de. 3 gun once 38.500 e aldim. Bu aracin benimkinden tek fazlasi navigasyonu. Bu araci alacagina bes bin daha ekler sifirini alirsin. 2011 de bu arac 46 bin tl de idi. Adam 3 yil kullanmis aldigi fiyata satmaya calisiyor. Ne diyeyim allah akil fikir versin.

• quote:

quote:

quote:

Hocam bu arabanin aynisini hatta benim ki 16 bin km de. 3 gun once 38.500 e aldim. Bu aracin benimkinden tek fazlasi navigasyonu. Bu araci alacagina bes bin daha ekler sifirini alirsin. 2011 de bu arac 46 bin tl de idi. Adam 3 yil kullanmis aldigi fiyata satmaya calisiyor. Ne diyeyim allah akil fikir versin.

Aynen hocam öyle. Aşırı bir fiyatı var. Latitude sattım daha yeni. Full donanım aklına ne geliyorsa vardı. Arkadan darbe aldık tampon değişti diye satmak istedik. 57 'ye verdik. Piyasaya bakınca pişman olmaya başladım. 45.000 vermek bu araba için günahtır. 40 lira üstü bu arabalar etmez. Etmemesi lazım. Ben böyle düşünüyorum. O fiyatlara inene kadar sizinkisi gibi bir fiyata inene kadar almayacağım.
    Keske arabanizi vermeseydiniz.cunku boyasiz degisensiz civic bulmaniz neredeyse imkansiz. Ben cok aradim en son kapi saci deismis arac alabildim. Haaarsiz diyenlerin hemen hepsinde hasar var. Ornegin izmirde bi arkadas aracimda bi sey yok tamponunda bi karis boya var dedi. Izmir e araci almaya gidecekyim fakat tramer sirgusunu yaptim aracin tam 10 tane hasar kaydi cikti. Hocam adamin yazdigi fiyata bakma ara paazarlik yap yazdiklari fiyayin 2-3 asagisima alirsimiz.

• O nedir hocam ya bir karış dedi 10 tane kayıt çıktı. Bunlar insanları salakmı zannediyor. Şase sorgusu var, tramer sorgusu var, servis kaydı var. Ekspertizi var. Hakikaten insanlarımıza acıyorum. Ben aracımı sattım. Kaza fotoğraflarına kadar gönderdim. Bugüne kadar 4 araç sattım hiç birinde böyle bişeye başvurmadım. Alan kişi arkamdan bana bela okuduktan sonra aldığım paradna hayırmı gelir. Allah hepsini bildiği gibi yapsın diyorum. İlla sıfır araba alanlar kervanına katacaklar benide....
    Hocam demekki alan var. Ayrica su ttamer kayitlari cok sikintili. Gecen arkadasa arac alacaktik plaka deismis diye hasarlari gozukmiyodu. Yada araci aldiginda sorgularsin bi sey cikmaz sonra bi bakarsin pert kayfi cikiyor. Benimde aracim trafige cikis tarihinden 4 ay onveye ait hasar kayfi var. Kimin hasarini bana eklemisler anlamadim. Sikayet ettim bakalim ne olcak. Ya tramer e de guvenemeyeceksek kime guvenelim.

• Öyle hocam. Çok zor işler. Sıkı bir expertizden gerisi yalan oldu :)
  • Arkadaşlar bir araç buldum civic elegance otomatik.Arac park halindeyken önündeki kamyon geri geri gelirken kaputa çarpmış ve kaput değişmiş.Ayrıca sahibinin söylediğine göre servis kasgodan ara almak amacıyla hasarı yüksek göstererek aracın beynini de değiştirmiş. Yarın aracı servise gösterecem. Aracın mekanik ve yürüründe herhangi bir sıkınyı yoksa bu araç alınabilir mi? Sizce bu beynin değişmesi ne kadar önemli ? Bu araç alınır mı? Alınması için piyasa fiyatından ne kadar aşağıda olması gerekir? Acil cevap bekliyorum.
  • 66kahraman66 6 kullanıcısına yanıt
    Hocam arac icine sinirse ve fiyatida uygun olursa almasina alirsin da nasil satacaksin sikinti bu noktda basliyor. Servis elbet yuksek fiyatlar cikarrir ama unnutmaman gerekirki arac sahipleri araclari agir kaza gecirse bile cizikten kaput deisti diyor. Velhasil satarken zarar etmeyecegin bir fiyata alirsan sirun yok bence. Aracin ilan linkini ekleseydin daha net bi degerlendirme yapardik

• kardeşim şöyle bir soru sorsam? aracın kaputu boyanmış anca ön çamurluklarda hiç bir şey yok? bu hafif bir kaza anlamına mı gelir ? önemli bişey midir? hiç de önemli değil midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 66kahraman66

kardeşim şöyle bir soru sorsam? aracın kaputu boyanmış anca ön çamurluklarda hiç bir şey yok? bu hafif bir kaza anlamına mı gelir ? önemli bişey midir? hiç de önemli değil midir?

Hocam araci ekspere gotursun her sey ortaya cikar. Ama satarken sirf kaputta boya var diyr sikinti yasarsin. Ornegin arkadan bi kamyona carparsan tampon zarar gormez yani sirf tamponda bi sey yok diye hafif hasar sanma onu demek istiyorum. Kaza fotolari varsa daha iyi olur kafanda acaba olmaz

• dream ile elegant arasında ne kadar fark olur?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.