Şimdi Ara

2010 FIFA World Cup Fantasy Football

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
3.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

oyun kapılarını açmış fakat oyuncu seçimi için 4 haziranı bekleyeceğiz. klasik ve H2H olarak 2 lig açtım. fantezici arkadaşlar bekliyorum hepinizi.

oyuna giriş:http://en.mcdonalds.fantasy.fifa.com

klasik için giriş kodu : 219428-72391
    H2H için giriş kodu : 219428-72393

• kadrolar yüklenmiş. 23 eleman seçiyoruz grup maçları bitene kadar o kadroyla yola devam. transfer hakkı var mı onu bulamadım.
  • kurallar falan nerde bişi göremedim captan bile değişmiyor garip olmuş arayüz..
  • Kadroları görelim.

Kadroyu tam istediğim gibi dizdim ama yedekler fena
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenomenhaa

kurallar falan nerde bişi göremedim captan bile değişmiyor garip olmuş arayüz..

Evet arayüz biraz zor biz fantasy premier league alıştığımız için bu farklı.
    İngilizce bilmeme rağmen zorlandım.

Kaptan değiştirmek için kaptan yapmak istediğin oyuncunun yanındaki C'ye tıkla.

Sarı renk C yanan kaptan oluyor.
  • eee kimse gelmiyormu 4 kişiyiz hadi millet çok zevkli bir oyun.

Hiç FM ci yokmu.

Premier League de 50 küsür kişiydik.
  • Bende varımda kuramadım bi türlü kadroyu
  • çok az para vermişler adam gibi oyuncu alamıyoruz

ne messi ne ronaldo gol kralı david villa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozgyur -- 6 Haziran 2010; 1:52:13 >

• nası yapıcaz birisi yardımcı olsn katılayı maranıza
  • transferleri nasıl kayıt edicez?

arkadaşlar ilk 18 i istedigim gibi nasıl ayarlıycam ? :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17.05.2000 -- 6 Haziran 2010; 11:10:08 >
  •  2010 FIFA World Cup Fantasy Football

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluedevil86 -- 6 Haziran 2010; 11:06:51 >
  • Lige ben de katıldım.

• yedekler tam olarak ne işe yarıyor?
  • yedeklerde önemli beyler. şöyle ki diyelim ilk 11'deki adamınız bişey yapamadı az puan getirdi. o adamın yerine aynı pozisyonda olmak ve kırmızı kart görmemiş olması şartı dahilinde yedeklerden adam seçebiliyormuşuz. sınır sayısı yok hem de. tabii yedekten alacağımız adam maçını henüz oynamamış olacak yoksa bi mantığı kalmaz işin.

örnek olarak kadir nar'ın takımını ele alalım. 11 haziranda ribery'nin maçı var. ribery bu maçta sadece bir sarı kart görmüş olsun ve 2 puan alsın. bu faydasız adamı kadir nar hemen yedekte bekleyen maçını oynamamış gerrard ile değiştirebilir iyi puanlar için şansını devam ettirebilir bu şekilde.
  • set formation olayı yok mu? herkes 4-4-2 mi oynamak zorunda? bulamadım..

edit: yokmuş

linc_the_sinc burda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuatturkrap -- 10 Haziran 2010; 13:50:52 >
  • Set formation olayı var . Mesela defanstan aldığınız adamı forvetteki adamla değiştirirseniz 3-4-3 oluyor . Ama fazla ayrıntılı değil tabi

Bu arada oyunda birinci belli artık siz ikinciliği üçüncülüğü paylaşırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yarr -- 10 Haziran 2010; 14:33:41 >
  • Bende katıldım ancak birşey sormak istiyorum.. Şimdi yarın 11'inde ki maçlar bittikten sonra 12'sinde ki maçlar için oyuncu transferi yapabiliyor muyuz? Yoksa kendilerinin belirttikleri deadline'lar üzerinden mi oyuncu transferi yapabiliyoruz?
  •  2010 FIFA World Cup Fantasy Football

naninin sakatlanmasıyla yeni kadrom
  • Sanırım turnuva basladıktan sonra transfer yapamıyoruz ama o gunku maca gore 11 de degısıklık yapıyoruz, bende katıldım kafama gore bır takım kurdum ama bu fantasy football isinden pek anlamam

Amac lige renk katmak gonullerin sampıyonu olmak
  • Mütevazi kadro:
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.