Şimdi Ara

2010 F1 ARAÇLARI F10 MGP-W01; MP4-25; R30; C29 ;VJM03, RB6; VR-01F1; STR-5; FW32 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
0
Favori
10.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yav kurtlu elma yenir mi? lerzan kurtlu hep kurtlu.
    MMX macca eh artık üretsin motorunu. bir makina mü
    hendisi bile oturur baştan aşağı bir motor dizayn edebilir. R.Brawn'ın açıklamalarını bilmiyorum hele N.Haug'un ağzını yoklayalım.macca'dan uzak duralı norbet'ın suratını görmemek çok hoşuma gidiyor valla. ama bir şley oldu ki geçen hafta Ron Amca'yı ekranlarda görmesi hevesim oldu.ve yarışta izlerken R.Dennis aklımdan geçmedi değil bir baktım ekrana düştü.oo dedim kulaklık kafasında arka plan kahramanı gibi.keşke amcam olsa.
    Ferrari yapsın güncellemeler.mevcut pakette yapılabilecek değişiklik sınırlı olabilir. bazı şeylere daha radikal yaklaşımlar iyidir.bildiğiniz gibi.geçen yıl en iyi gelişim yapanların başında gelen Ferrari idi aynı zamanda... F10 çalışmasına başlayıncaya kadar.gerçi bu düşünceyede karşı idim ve de macca tarafıda 2009 için gelişim taraftarı olduklarını beyan eden açıklamalarıyla gözüme girdilerdi.hayırlısı inşallah.
    hey koca Kimi
    şu anda Ferrari^'de Kimi yarışsa Alonso'nun yaptığından ne eksiği olur; olabilirdi ki? ki F10 ile Monaco'yu dümdüz ederdi...zaten 2009'un podyum başarısını büyük takımlar ve Ferrari adına Kimi getirdi idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: the_cantan
    MMX macca eh artık üretsin motorunu. bir makina mü
    hendisi bile oturur baştan aşağı bir motor dizayn edebilir.
    ıs okadarda kolay degıl.2002 sezonunda toyota nın durumuna bakmak gerekır.
    hangı yazardı hatırlayamadım eau rouge de toyota motoru pancar motoru gıbı ses cıkarıyor dıyen

quote:

ve yarışta izlerken R.Dennis aklımdan geçmedi değil bir baktım ekrana düştü.oo dedim kulaklık kafasında arka plan kahramanı gibi.i

o hep bızımle

• pancar motoru mu? yahu mazotluysa hakkaten pis ses çıkartır.hiç bir ahengi güzelliği yoktur.pat pat ya köylü arabası olur ya da su motoru.ve de motorlarıda lamborghini dolabilmekte. ne kötü benzetme pancar motoru Mercedes-Benz Otomarsan 0 302T bile patlak egzostla sesi güzeldir.dandikmiş herhal toyota.inşallah macca bir gün Ferrari motoru kullanır.ya da toyota.

• Ferrari şimdi tam Red Bull kopyası olmuş.
    Helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

Ferrari şimdi tam Red Bull kopyası olmuş.
    Helal olsun.

aynı egzost ıle ılgılı calısmaya bızde basladık
  • quote:

Helal olsun.

bir helal da her şeyi kopyalayan macca ya. iyi ki f-duct akıl ettiler yoksa ortada bir şey yok.
  • quote:

quote:

Helal olsun.

bir helal da her şeyi kopyalayan macca ya. iyi ki f-duct akıl ettiler yoksa ortada bir şey yok.

hı hı
    tamam
  • quote:

quote:

Helal olsun.

Teşekkürler siz onu da beceremiyosunuz ya.

Ayrıca bi F Duct akıl ettiniz iyi ki diyorsun da olay oldu be F1'de.. Herkes yapmaya çalışıyor daha ne ?!
    Siz hiç bi şey bulamadınız ya daha ne olsun.

• yok devenin nalı Ferrari uzun dingili nasıl becerecek diye uzaktan seyreden Macca idi değil mi? hareketli herşey yasak.ne kurnaz adamlar.
    aha
    işte fanatikler hemende kızyorlar fanatik mesajıma zuhahehehe
  • quote:

yok devenin nalı Ferrari uzun dingili nasıl becerecek diye uzaktan seyreden Macca idi değil mi? hareketli herşey yasak.ne kurnaz adamlar.
    aha

hehehe
  • quote:

yok devenin nalı Ferrari uzun dingili nasıl becerecek diye uzaktan seyreden Macca idi değil mi? hareketli herşey yasak.ne kurnaz adamlar.
    aha

al ıste ya.
    ısıt pılavı cantan yemeye gelelım barı
  • Olur mu Hakan esas ben size bulgur yemeye geleyim.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.