Şimdi Ara

2010 F1 ARAÇLARI F10 MGP-W01; MP4-25; R30; C29 ;VJM03, RB6; VR-01F1; STR-5; FW32

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
0
Favori
10.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Formula 1 >> 2010 F1 ARAÇLARI F10 MGP-W01; MP4-25; R30; C29 ;VJM03, RB6; VR-01F1; STR-5; FW32
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6533 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    FERRARI Hayırlı uğurlu olsun inşallah.

Mercedes Petronas MGP-W01

McLaren-Mercedes MP4-25

Renault R30

SAUBER-BMW C29

WILLIAMS-Cosworth FW32

ToroRosso Ferrari STR-5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_cantan -- 11 Şubat 2010; 9:35:04 >

|
    |

• Yarbay
    3635 Mesaj
    ortak bı konu acılsa ıyı olurdu.tum takımların yenı otomobıllerının konu alındıgı.

yarın bızım umudumuz guzelımız bırtanemız hayalımız ın tanıtımı yapılacak
    |
    |
  • Hi-Fi Uzmanı
    6533 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    başlığı değiştim. yarın da mclaren
    ne güzeli ne bir tanesi ne hayali ığğğ duble midem kabardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_cantan -- 28 Ocak 2010; 14:51:46 >
    |
    |
  • Yarbay
    3635 Mesaj
    o hayalımız bu sezon sız ferrarı taraftarlarına double cıle cektırecek
    |
    |
  • Binbaşı
    1331 Mesaj
    daha dört saat var zaman geçmek bilmiyor yahu

eğer dizaynda değişikliğe gittilerse bizler kırılırz inciniriz biçare oluruz gibi gibi..

şaka bir yana bu yıl 2 gümüş takım olucak, darısı diğer takımların başına
    |
    |
  • Yarbay
    3635 Mesaj

mobıl 1 hala bızımlemı?

quote:

Orijinalden alıntı: the enemy
    şaka bir yana bu yıl 2 gümüş takım olucak, darısı diğer takımların başına
    o sıfat mercedes e aıt.mercedes ın tanıtımında MS de sılver arrow team dıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 29 Ocak 2010; 10:00:09 >
    |
    |

• Teğmen
    240 Mesaj
    trf1.net'de bir-iki tane resim çıktı gördüğüm kadarıyla garip bir araba olarak duruyor.Ben McLaren'i turuncu renklere sahip olucak diye biliyordum.
    Bu arada MercedesGP'nin arabasi sadece renk tanıtımı için yapılmış. Asıl araba 1 Şubatdaki testlerde olucak.
    |
    |
  • Hi-Fi Uzmanı
    6533 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

o hayalımız bu sezon sız ferrarı taraftarlarına double cıle cektırecek

heheh Allah korusun. maazallah işler yolunda giderse Şumi 2 takıma da çekitirir.
    eh hadi ama yumurtadan ne zaman çıkacak bu civciv? McLren-Mercedes diyorum. McLren şimdilik 2015 'e kadar parlak aluminyum rengiyle yarışacak. daha henüz yeşil-turuncu mclaren rengine geçmediler. Mc takısını daha çok irlanda adıllarda görürüm.belki tesadüf. fakat irlanda rengide yeşil dir. yeşil turuncu hani çağrıştırmıyor değil. de böle bir ingiliz takımının irlanda ile ne işi olur bende saçmalamıyım.

Ferrari
    açıkcası F2010 alenen redbull gibi olmuş sadece daha incesi.Scuderia Ferrari Marlboro F1'in özgün takımlarından biriydi gözümde de neyse pistlerin yağlarını eritsin de lazım değil hehehehe ohh yağlarım eridi valla.
    |
    |

• Teğmen
    240 Mesaj
    o soğutmalarla neyi amaçladıklarını çok merak ediyorum. Keşke biriside aerodinamik yenilikleri yorumlasaydı.
    |
    |
  • Hi-Fi Uzmanı
    6533 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    hangi soğutmaları?
    Ferrari mi? valla ben Ferrari F2010'nun ekszost çıkışı niye ileride(arkaya doğru değil; sanki öne doğru ilerlemiş gibi çıkış.) onu çözmeye çalışıyorum anlıyabilsem.
    aerodinamiği geçen sene yorumladılar beğenmediklei Button şampiyon oldu.
    |
    |
  • Hi-Fi Uzmanı
    6533 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    oh oh mclraen burun ön kanat arası alenen Ferrari anımsattı. egsozt çıkışlarıda öyle hele hele... geçen seneden aynen yansımış. tabi birebir aynısı değil.lakin mantık daha iyisi. fakat
    aracın gövdesini downforce arttıtacak kanat gibi şekillendirmeyi kim akıl edecek diyordum kendime McLren etmiş. aracın yanlarında soğutmanın üstten arkaya doğru eğim. çok iyi. köpekbalığı sırtı direk arka kanatla bütünleşmiş. Toro Rosto gibi olmuş.
    en güzeli yine Ferrari
    macca nın lansmanını pek tutmadım.
    |
    |

• Teğmen
    240 Mesaj
    McLaren'in motor soğutmaları. Diğerlerinden çok farklı birde hakkaten egzos çıkışları çok iyi olmuş.
    |
    |
  • Hi-Fi Uzmanı
    6533 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    McLren geçen yıl ki egzost çıkışlarına ve Ferrari'nin Mclren'dan daha iyi gelişim yapıp; gelişimi durduğu durduruncaya kadar ki egzost çıkışına bakınız.

macca'nın yeni haline fotodan baktım alenen sağdan soldan esinlenip birleştirmişler. köpekbalığı sırtı redbull-tororosso, motor hava girişleri biraz köşelenmişsede Mercedes GP den, egzost çıkışları dememe gerek yok vs. vs. reno'yu merak etmeye başladım. birlikte çalıştıkları aerodinamik firması önce ki yıllarda acaip işler çıkarırdı.aero detay açısından en beğendiğim takım reno idi. bakalım artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_cantan -- 29 Ocak 2010; 16:42:10 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1331 Mesaj

ve büyük bir merakla beklediğimiz güne ulaştık, mutlu olduk, coşkuyla dolduk, suyunu çıkardık vs. vs...

sonunda mp4-25 i görmeye nail olan şu aciz kulun ilk yorumu" afferin yahu yine bildiğim gümüş ok" demek oldu.

hatta bana sorarsanız mercedes gp halt etmiş, gümüş ok dediğin böyle olur

o köpek balığını anımsatan kısım ne öyle yahu pek bir hoş olmuş, e ama sonuçta alıcı değiliz bakıcıyız o nedenle performasınıda bir görmek lazım.

burun kısmı biraz değişmiş, hoş durmamış ama sonuçta satılık değil aero ya katkısı varsa ne ala;

ah birde mercedes yıldızı geçen yılki gibi beyaz olsaymış hoş olucakmış, böyle biraz sönük kalmış

sözün özü korktuğum gibi olmadı be yine bilindik bir mclaren mercedes ile karşı karşıyayız mutluyuz, huzurluyuz, şen şakrakız, harikuladeyiz..
    |
    |

• Yarbay
    3635 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: the_cantan

McLren geçen yıl ki egzost çıkışlarına ve Ferrari'nin Mclren'dan daha iyi gelişim yapıp; gelişimi durduğu durduruncaya kadar ki egzost çıkışına bakınız.

macca'nın yeni haline fotodan baktım alenen sağdan soldan esinlenip birleştirmişler. köpekbalığı sırtı redbull-tororosso, motor hava girişleri biraz köşelenmişsede Mercedes GP den, egzost çıkışları dememe gerek yok vs. vs. reno'yu merak etmeye başladım. birlikte çalıştıkları aerodinamik firması önce ki yıllarda acaip işler çıkarırdı.aero detay açısından en beğendiğim takım reno idi. bakalım artık...

tabıı mclaren tasarımı yıne ortak kırma dımı.yorumların bazen farklı dusunce olarak degılde mızahı olarak okumaktayım
    zıra bu fanatıklıgın at gozlugu takmıs cesıdı

gorsellıgı bır kenara bırakırsak umarım rakıplerını alt edebılen bır otomobıl cıkarmıslardır.zıra benım ıcın bu daha onemlı.
    ama gorsellıge donersek evet mclaren yıne rakıplerınden daha guzel arac yapmıs.umarım bu krıter pıst uzerınde rakıplerını alt etme ıle sure gelır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 29 Ocak 2010; 21:23:23 >
    |
    |

• Yarbay
    3635 Mesaj
    quote:

sonunda mp4-25 i görmeye nail olan şu aciz kulun ilk yorumu" afferin yahu yine bildiğim gümüş ok" demek oldu.
    her sezon ayrı bır heyecan benım ıcın.ahh bırde pıst uzerınde ıstedıgımız sonucları alabılsek

quote:

hatta bana sorarsanız mercedes gp halt etmiş, gümüş ok dediğin böyle olur
    ne yalan soylıyeyım.bu sıfat mclaren e daha cok yakısıyor gıbı.belkıde ızledıgım yıllarda mercedes ortaklıgı oldugu ıcın olsa gerek.ama bız gumus ok degılız.bıoz truncu yuz.aynı DH gıbı

quote:

o köpek balığını anımsatan kısım ne öyle yahu pek bir hoş olmuş, e ama sonuçta alıcı değiliz bakıcıyız o nedenle performasınıda bir görmek lazım.

burun kısmı biraz değişmiş, hoş durmamış ama sonuçta satılık değil aero ya katkısı varsa ne ala;
    evet o arkaya dogru uzayan kopekbalıgı kanat dıger tasarımlara gore cok farklı olmuıs.ama ben bunu areodınamık anlamda bır avantaj oldugunu nedense dusunmuyoru.zıra dıfer takımlar gecen sezonlar bu kanadı bagzı yarıslarda kullanmıslardı.tahmınım sadece lansman otomobılınde kullanıdldıgı yonde.ama benı sasırtırlar umarım.bu halıyle cok guzel olmus.ama yıne tekrarlıyayıöm.umarım pıst uzerınde de rakıpleeını alt eder.yoksa yazık olur

quote:

ah birde mercedes yıldızı geçen yılki gibi beyaz olsaymış hoş olucakmış, böyle biraz sönük kalmış

burada kasıt var.nasılsa 2 sezon sonra orası tamamıyle mclaren olacak

quote:

sözün özü korktuğum gibi olmadı be yine bilindik bir mclaren mercedes ile karşı karşıyayız mutluyuz, huzurluyuz, şen şakrakız, harikuladeyiz..
    evet mutlu olalım.yıne bır heyecan yıne bır mutluluk.ve hasretın son bulması ıcın yenı umutlar.yeter ya gelsın markalar sampıyonlugu
    |
    |

• Yarbay
    3810 Mesaj
    Mclaren yine güzel bir araç yapmış. Ama bakalım performansı nasıl olacak.
    |
    |
  • Teğmen
    240 Mesaj
    MercedesGP'yi 1 şubatta görücez umarım. McLaren hiçbir zaman gümüş ok olmadı. Auto Union ve Mercedes gerçek gümüş oklardır.
    |
    |
  • Yarbay
    5979 Mesaj
    @mmx 166

Öncelikle turkiyef1 de entry sahibi mxx 166 ile konuşma şerefine erişiyor isem mutlu oldum bu durumdan.

Bende Yusuf Hitay memnun oldum

yazıma yaptağın yorumun üzerine bende dh çatısı altında bir kaç yorum yapmak isterim

Ben birazda korkuyodum aslında mercedes ayrılığından sonra gümüş renginden vazgeçmelerinden ama tam tersine gümüş ok lakabının sahibinden daha iyi bir araçla yine pistlerde lastik eritiyor olacağız

Turuncu bir mclaren mp4 ya da önceki araçlardan görme fırsatım olmadı hiç ancak bu konuda yapabileceğim tek yorum "Allah göstermesin"
    Gümüş iyidir yahu göz alır, ömrü uzatır, bağırsakları düzenler, stresi alır, adrenalin patlaması yaşatır vs. vs.

Bu köpek balığı sırtını ben niye hatırlamıyorum yahu, bir resimle aydınlatırmısınız beni ?

Yok yok yıldız pek olmamış, gerçi kendi takımlarındaki yıldız dahada beter,siyah zemin üzerine gri yıldız hiç olmuşmu Daha önce kararsızlık yaşamaktaydım hatırlarsan takım konusunda ama şimdi düşünüyorumda mercedes hade ordan motor ver gerisine karışma çık git hayatımızdan, ingilizlere karşı hiç bir sempatim olmamasına rağmen bu takımı seviyorum ulen, zaman bruce mclaren de yeni zelandalı bildiğim kadarıyla(çakma ingiliz ama olsun)

Bu yıl bende markalar şampiyonluğu bekliyorum, ama asıl beklentim hamilton un şampiyonluğu, genç yaşta elde ettiği başarıların üzerine koyupta şu maykıl çikolatalı şumayerin erişilmez mazisine çizik atmasını umuyorum

Mart gelsede mercedes motorunun gürültüsü içimize işlese yine(güvenlik aracına ayrıca hayranım o ayrı konu)

burdan cantan arkadaşımızada bir adet pırt yolluyorum, yorumlarının kendine has çekiciliği ve taraflılığından dolayı..

Esen kalın..

Yusuf Hitay
    |
    |

• Yarbay
    3635 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tylor

@mmx 166

Öncelikle turkiyef1 de entry sahibi mxx 166 ile konuşma şerefine erişiyor isem mutlu oldum bu durumdan.

Bende Yusuf Hitay memnun oldum

evet o benım

korkun yersız degıl.zıra mclaren sponsor renklerıne gore sası rengınde oynama yapmak zorunda.cunkı sponsor secme ozgurlugu yok.

evet dedıgınız gıbı olsun bu sezon mercedes motoru ıcımızı ısıtsın.hatta kendı ayaklarımız uzerınde durana kadar.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
anzer balı
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.