Şimdi Ara

2010 AUDİ Q5 seçmelimiyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şuanda 2011 model mercedes c180 kompressor kullanıyorum fakat bebeğimiz olduğu için bagaj hacmi biraz kücük geliyor ve 4 yıldır bu aracı kullandığım için sıkıldım da 2009 - 2010 audi Q5 almayı planlıyorum.
    İnternetteki ilanlarda 30 adet benzinli Q5 ilanı varken 200 küsür tane dizel Q5 ilanı var sizce bunun sebebi nedir? Ben benzinli almayı düşünüyorum fakat bu kadar az satışta olması beni tedirgin yaptı.
    Mercedes benzinliydi tüp taktırmadan kullandım fakat pişman oldum yakıt masrafı biraz fazla... Q5 e tüp taktırmayı planlıyorum ama performansı etkilermi?
    Q5 kullanan arkadaşların şikayetçi oldukları özellikleri varmı?
    internetten bulduğum ebatlara baktığımda C180 e göre 15 cm kadar daha genişmiş bununn doğruluğu varmı?
    Aracın arıza durumu nasıl? C180 de maşallah hiç sorun yaşamadım servis konusunda 4 yıldır yağ değişimi için gidiyorum sadece Q5 de de bu durum böyle olurmu?
    Özel yazılım atanların keşke şunu açtırmasaydım dediği özelliği varmı?
    Beyir gücü fabrika çıkışlı 211 miş fakat internetteki ilanlarda 230 beygir de var 250 beygir de yazılım ile oluyor sanırım bu sizce bunun bir zararı varmı?

Zahmet edip cevap verebilirseniz minnettar kalırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodGave -- 25 Mart 2018; 18:49:38 >

• Fikri olan yok mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.