Şimdi Ara

200TL'lik Yılbaşı Kura Hediyesi Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, arkadaşlar arasında 200TL lik hediyeler alıp çekilişle birbirimize dağıtacağız. Hediye seçmekte zorlanıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

• 1 kişiye mi yoksa 3-4 kişiye mi alacaksın.

hediye alacağın kişinin cinsiyeti,yaşı,ilgi alanları ne

• Aklıma nedense yerli mali haftası millet yemek getirirken,kola ve Fanta götüren tayfa geldi
  • zippo

• Ekran karti
  • elektronik: kulaklık / powerbank / depolama (ssd / hdd / sd kart) / klavye-fare-mousepad /

mutfak: bıçak / tencere / tava / kahve makinesi

sırt çantası / laptop çantası / kol çantası

kıyafet / ayakkabı / saat / aksesuar

parfüm/deodorant/makyaj malzemesi/saç düzleştirici

hediye önerileri için direkt sayfalar da varmış:

amazon: https://www.amazon.com.tr/gcx/Herkes-%C4%B0%C3%A7in-Hediyeler/gfhz/?ref_=nav_cs_giftfinder

hepsiburada: https://www.hepsiburada.com/staticpage/894237279820927

• Sürekli ihtiyaç olan bir ürün al.Dekor ya da 1-2 kullanılıp kenara atılan birşey olmasın...
  • 1 karton marlboro double fusion

• heç unutmam sene 1993

lisede uydurdular yılbaşı hedayesi alak birbirimize diye

ben heç sevmem bele şeyleri ama bütün sınıf (27 gız 8 erkek) katılınca ben de mecburen çekilişe gatıldım

bana kurada gızın biri çıktı ardından sınıf başganı olan sarışın gız kura çekip isme bakınca çığlık attı

bembeyaz tenli olduğu için yüzündeki pancar morarması açıkça belli oluyordu eli ayağı birbirine dolandı

diğer gızlar da yanına gitti ne oluyor diye

bana bakıp bakıp gülüşmeye başladılar

erkeklerden biri daha sonra gızın gurasında benim adımın çıktığını söyledi ilgilenmedim bilem

zira kendime bir söz vermiştim gızlar verse bilem okul bitene kadar elleşmem diye

evde abimin okuyup bitirdiği bir kitabı ilkokulda defter gaplamada ürgendiğimiz gibi gözel bir hedaye paketi yapıp sene başında bana çıkan gıza verdim

emme ben sınıf başganından hedaye beklerden başka bir gız bana yün eldiven hedaya etmişti

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.