Şimdi Ara

200TL-ERKEK KAR MONTU - MAVİ - SH100 X-WARM QUECHUA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
4
Favori
22.862
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

astarında -10 yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: oknglr

o işte bir yanlışlık olmasın 181 boy 68 kiloyum M beden tam fit oluyor. XL falandır sizinki  

Ürünü bende aldım sıcak tutmuyor diyenler olmuş ama bugün -5 derece de hafif tempo yürüşte bir gram üşütmedi.-10 a kadar gideri var bence. Rüzgar ve su geçirmiyor. Eksi yönleri var ama fiyatına göre alınaiblir.

Alıntıları Göster

sen slim fit, ben slim fat. bi yanlışlık yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk_o

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

yanlış anladın, ben kapağı yolsuz diyene yaptığını ima ettim. bunu da açıklattın ya bana, bütün espirisi kaçtı

• dekareme kullanıcısına yanıt

evet doğru -10 derece 14 F yazıyormuş

• nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt
    Bu kısa bel acılır bunda normalde bile acık duruyo nerdeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleeptalkercat

yanlış anladın, ben kapağı yolsuz diyene yaptığını ima ettim. bunu da açıklattın ya bana, bütün espirisi kaçtı

Alıntıları Göster

olur bazen hocam bu tür yanlış anlaşılmalar  

• sadbul S kullanıcısına yanıt

Şuanda ayağımda ve dediğiniz gibi. Tabandaki katmanlara ayağımın değdiğini hissediyorum. Ve benim giydiğim tüm ayakkabı ve botlarda olduğu gibi en uç topuk kısmından yırtılıyor ve ayağıma bir şeyler batıyor. Bu sorundan kurtulamıyorum Belki de kilom yüzünden katmanları ayağıma değiyordur ağır basıyorsam. (110kg)

• Kolay kolay bişeyi beğenmem, bu montu beğendim, mağazadan görüp alın , kaliteli sağlam, İzmir için yeterli fazla bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün bugün geldi yanında polarda aldım üzerime kalıp gibi oturdu çok sıcak falan değil ama vücut ısısını çok iyi muhafaza ediyor, çok hafif ve ince bir mont böyle performans beklemiyordum ama gerçekten iyi çıktı dikişleri hatasız ve çok kaliteli su falan sızıntısı asla yapmaz, sırt kısmı polar türü bir kumaşla desteklenmiş bu güzel ayrıntı. Bu fiyata alınacak güzel kaliteli bir ürün
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler. Ürün sabah geldi bahçeye giderken giyindim, 200 tl ye alınabilecek en iyi mont diyebilirim. 2 hafta önce skechers mont almıştım 550 tl ye. Aynı kulvarda değiller ama bu montun yanından geçemez😂
    M beden giyiniyorum m beden cuk oturdu. Bel açılması vs yapmıyor.

• o kadar methettiniz ki ihtiyacım yok ama alacağım sanırım. ekonomi kötü ucuzken aldıp sonra kullandığım herşeye duacıyım. hatta keşke 3 er 5er alsaydım diyorum şimdi. alacağım sanırım

• sleeptalkercat kullanıcısına yanıt
    Bursa'da bu kış -11 de giydim hiç üşümedim tabii ki tişörtün üzerine giymedim direkt içimde ince bir polar sweatshirt vardı uzun yıllar kuş tüyü kaliteli montlara çok para verdiğime üzüldüm açık söylemek gerekirse. Tabii ki beğenmedim bazı tarafları var ama bu paraya bundan daha iyisi Türkiye şartlarında çok zor. Özellikle 200 liraya kaçırılmaması gereken bir mont
  • Bedeni, vücutlarına cuk diye oturanlar...İlerde 3-5 kilo alabilirsiniz veya montun altına 1 değil 2 kat, veya kazağınız, polarınız daha kalın olur diye bir beden büyük almanızda yarar var

• 1:82 boy 93 kg için n xl alayım diyorum ama kışın t-shirt üzerine polar giyerim onun üzerine de montu giyerim. (Sahada çok çalıştığından ) olur mu bilemedim. Mavi ve xl alıyorum, kalıp karşılaştırabilicek var mı?
    Kapson çıkabiliyor mu?

• wesile kullanıcısına yanıt
    Bence xl olacaktır ama isterseniz xxl da sipariş verin, ikisini de dener olmayanı iade edersiniz. Kapüşon çıkmıyor.
  • allaturca89 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam,mağazada deneyip almak daha mantıklı geldi simdi

• Bence bedenleri biraz bol, XL alırım diye düşünerek magazaya gittim, ince sweat + polar üzerine montu denediğimde XL biraz bol geldi, L daha iyi oldu. Bu kilo almıs hal zaten daha da pek almam ama verebilirim. Bugün tshirt + polar + montu giyerek ilk denememi yaptım. Ömerli tarafında bir şantiyede çalısıyorum, ormanlık alanda yagmurda bolca yürüdüm. Hiç içine yagmur almıyor ve direk yagmur akıyor. Isıyı da muhafaza ettiği için hiç üşümedim. Beni şimdilik fazlası ile memnun etti, haber veren arkadaşa tesekkürler. Sadece kapşonu biraz büyük o da arkada fermuarlı cebi olsa ve yan ceplerde de fermuarlı olsaydı cok daha iyi olurdu benim için.

• İçi polarlı mı bu ürünün?
  • varvara61 V kullanıcısına yanıt

sırt kısmı polar diğer tarafları değil.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.