Şimdi Ara

200Gr'lık Keyif Çayım 180Gr Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
18.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
457 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yetkililerden bir açıklama bekliyorum.Kime yetecek bu kadar keyif çayı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya ne kadar art niyetlisiniz reisimiz bunu halkın kafasına atıyor. Akp li bilim adamları hesaplamışlar. 200gr bir çay paketi adamın kafasına gelirse beyin noronları yok olur demişler. O yüzden 180 gr olarak ayarlamışalar. Tamamen halkını düşündüğü için yapılan bir uygulama. Ayrıca reis bu paketlerden günde binlerce atıyor vatandaşa bu da kol yanı dayanmaz. Hafif olması iyidir.
  • tabi birazını demleyip hüpletmişsin, bize yutturmaya çalışıyorsun ama yemezler 200Gr'lık Keyif Çayım 180Gr Çıktı 

• bana biraz abartı geldi bu durum. londra merkezli finans kuruluşları tartının ayarına operasyon çekmiş olabilir.

• Gerçek mi bu?

• bir sey diyecektim ama diyemiyorum

• Gardaşım görmüyonuzmu, +- 100 yazıyor, sanırım sadece -100 da yazabilir, herneyse, abartmayın, demleyin için.

• Tartı yerli ve milli üretim ürünü değilse dış güçlerin oyunu olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamların sahte olmayan hiçbir şeyi yok 😆

• Cem kullanıcısına yanıt
    -200 değil mi yav sksksksmls
    Ama bence açmış kullanmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Deveye ''Boynun neden eğri?'' diye sormuşlar; ''Nerem doğru ki!'' demiş.

• Otomobil gibi vergi keseydi 80 gram kalırdı sana

Hadi bahayım abartma, şükret.

• gorseli gormeden herhangi bir marka gramajdan calisiyo zannedip skandal dedim ama gorseli gorunce normal karsiladim..calmislardir gramajdan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu çaylar, makarnalar, yardım kolileri, maaş kartları falan bize neden gelmiyor. Gerçi 50 kere başvurduğum halde maske de vermemişlerdi ya... Hizmete, imkan dağıtımına gelince vatandaştan sayılmıyoruz ama iş vergi tahsilatına gelince nedense hatırlanıyoruz.

• Ekmek yoksa çay için işte.

• Kanka gerçek olduğunu sanmam ama gerçekse ben buna müsaadenizle gülerim muahauahauahaahuaushshshshshshshshshs

• quote:

Orijinalden alıntı: Orhan1034

Bu çaylar, makarnalar, yardım kolileri, maaş kartları falan bize neden gelmiyor. Gerçi 50 kere başvurduğum halde maske de vermemişlerdi ya... Hizmete, imkan dağıtımına gelince vatandaştan sayılmıyoruz ama iş vergi tahsilatına gelince nedense hatırlanıyoruz.

Sen de abart sana da versinler.

Edit: fazla abartma aman ha. Silivriyle çay arasındaki ince çizgiyi hesaplaman gerekecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 26 Ekim 2020; 21:5:49 >
  • cemsinan kullanıcısına yanıt
    Saydiklarımı ihtiyacım olmadığı için vermiyorlarsa eğer çayı mutlaka vermeliler. Adı üstünde keyif çayı, zira garibanda keyif ne arar.

• Adamın imzasında bile gülen var.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.