Şimdi Ara

2009 YENİ HONDA CITY (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
818
Cevap
2
Favori
183.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön Accord'u andırıyor, motor kaputunun yandan görünüşü ve akıcı çizgiler civic'i... Honda'nın marka karakteristiğini yansıtan bir tasarım olmuş. Civic düşünen çoğu kişinin aklını çelebilir. Lastikler yine küçük olmaz inşaallah.
  • Yeni Honda City
    Honda’nın küçük sınıftaki başarılı sedan modeli Jazz yenilendi

Honda Jazz ile aynı platformda üretilen City’nin yeni versiyonu Tayland’da satışa sunuldu.

120 HP 1.5 litre i-VTEC ve 5 ileri manuel veya otomatik şanzıman seçeneğiyle satışa sunulan Honda City’nin özellikle Asya ülkeleri ve Türkiye gibi sedan pazarlarında çok fazla ilgi çekmesi bekleniyor.

Tayland ve diğer Asya ülkelerinde satışına başlanan üçüncü jenerasyon Honda City’nin diğer Avrupa ülkeleri ve Kuzey Amerika ülkelerinde satılması planlanmıyor. City’nin ana pazarı her zamanki gibi gelişmekte olan ülkeler olacak.

http://www.arabam.com/haber.aspx?HID=1&PID=681&haberID=284319#

Resimler için:http://www.arabam.com/haberFotoGaleri.aspx?haberId=284319&PID=681

• arkadaşlar linke bi göz atın
    http://myhondacity.com/forum/viewtopic.php?p=3120

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fastdriver. -- 15 Eylül 2008; 11:28:53 >
  • Resimlerde gayet güzel görünüyor ancak Civic'in pazar payını çalacak bir strateji içine gireceklerini sanmıyorum!!
  • Dışı heybetli ama içi sanki aynı kalmış gibi. Göğsü de değiştirselermiş daha da iyi olurmuş. O göğüs bana çok hafif görünüyor.
  • inşallah dengeli olur.yani önü büyük arkası küçük olmaz
  • evet civic alaıcakların çoğu bunu görünce tekrar bi düşünecek...
    ön tarafı daha güzel,accorda benzediği için...
    arka tarafta bmw 3 serisi farlarını anıdırıyor...
    fiyatta uygun....

bnde 2006 modei var... inşallah bunu alabilirim...

resimler için saolun arkadaşlar...
    yeni bulursanız eklerseniz sevinirim....

• çoğu insanın tasarım olarak beğenmediği city böyle bir evrim geçirdiyse 2-2,5 yıl sonra dolaşacak yeni civic görüntülerine dayanamam
  • ben tek kelimeyle bayldım. 1.5 120 hp motorda süper olmuş.çok tutacak yeni City. bekleyenlerden biride benim İnşallah nasib olur. fiyat ne olur dersiniz arkadaşlar???
  • Gerçekten çok güzel olmuş,bu şekilde ülkemizde satışa sunulursa gerçekten çok güzel satış değerleri elde ederler,hadi hayırlısı diyelim.
  • fiyat tahminimce 30 milyarı geçmes...
    hatta sölim size...26-27 milyar olur....

ama buna 30 deseler kimse pahalı demes,diğer arabalara kıyasla tabi....
  • Bugüne kadar gördüğüm en iyi ekonomik model tasarımı - benden 10 üzerinden 10 ; bu tasarım Accord sahiplerini kızdırır eminim!
  • honda yakında uzay mekikleri üretmeye başlarsa şaşırmam
  • Accord alma city al kampanyası gibi olmuş
  • paran varsa accord yoksa city...Bizim civicler tarih oldu
  • Vay be adamlar yapmış yine

2009 YENİ HONDA CITY

2009 YENİ HONDA CITY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muallim35 -- 16 Eylül 2008; 9:26:35 >
  • araba gerçekten güzel olmuş ama yine lastikler küçük
  • iş ona kalsın bitek...
    lastikleri büyültürüs
  • Benim hoşuma gitmedi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.