Şimdi Ara

2009-ÖSYS Ek Yerleştirme // Sonuçlar 14 Ekim 14:00'da Açıklandı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
0
Favori
10.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tercih yapmıyorum. tam herşeyi hazırlamış bi gönder butonu önümde dururken uzun uzun düşündüm ve karar verdim. bu sene adam gibi kasıp çalışıcam.

bi terslik olmazsa ve aile de onaylarsa final dersanesi düşünüyorum. ne diyorsunuz dersane konusunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: octopusokan

quote:

Orijinalden alıntı: eGowiCh

quote:

Orijinalden alıntı: Karaoğlan

Bir tercihim öldü demek sağlık olsun.

Bir tercihin değil, bütün tercihin öldü. Kendi puanından yüksek bir yeri yazdığında tercihin geçersiz sayılıyor. Geçmiş olsun.

hayır arkadaşım yanlış yönlendirmeyelim. sadece yüksek puanlı yazdığı tercih geçersiz olacak.

Yahu ödümü kopardınız ben yanlışlıkla benden 10 puan yüksek bi yeri yazdıydım sadece o geçersiz olur degilmi hepsi ölmez yani? Bu arada sonuçlar ne zaman açıklanacak?

• bende yaptım tercihimi inş. tutar.. tutmazsada seneye tekrar :(
  • yaptım tercihi 4 5 tane açıköğretim yazdım sonuçlar ne zaman?_
    tm öğrencisi idim tablo 3A dan 4 5 açık öğretim fakültesi buldum yazdım yanlış yerden yazmadım dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 9 Ekim 2009; 17:49:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

yaptım tercihi 4 5 tane açıköğretim yazdım sonuçlar ne zaman?_
    tm öğrencisiyim tablo 3A dan 4 5 açık öğretim fakültesi buldum yazdım yanlış yerden yazmadım dimi?

4-5 tane mi ? barajı geçtiysen istediğin neyse giriyorsun bu arada su dogru dimi kendi puanınızdan yüksek yeri yazdıysanız sadece o tercih iptal oluyor diğerleri olmuyor
  • Sonuçlar ne zaman yahu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gabartmatozu

quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

yaptım tercihi 4 5 tane açıköğretim yazdım sonuçlar ne zaman?_
    tm öğrencisiyim tablo 3A dan 4 5 açık öğretim fakültesi buldum yazdım yanlış yerden yazmadım dimi?

4-5 tane mi ? barajı geçtiysen istediğin neyse giriyorsun bu arada su dogru dimi kendi puanınızdan yüksek yeri yazdıysanız sadece o tercih iptal oluyor diğerleri olmuyor

yer vardı
    bende yazmışken yazım dedim ne zararı varki

• Ben de tek tercih yaptım bakalım, Trakya Üni. İşletme Bilgi Yönetimi inş. girerim de 1+4 yıl yatarım.

Ayrıca ne zaman açıklanacağı konusunda bilgim yok. Araştırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 9 Ekim 2009; 17:57:17 >
  • bu arada su dogru dimi kendi puanınızdan yüksek yeri yazdıysanız sadece o tercih iptal oluyor diğerleri olmuyor

cevap verir misiniz ?
  • 2009-ÖSYS Ek yerleştirme başvuruları 9 Ekim tarihinde sona eriyor. Bu yıl eski yıllardan farklı olarak adaylar 51 bini lisans, 110 bini ön lisans olmak üzere toplam 161 bin kontenjana yerleşmek için toplam 8 tercih yapacaklar. Adaylar tercih formlarını kendilerine en yakın ÖSYM sınav merkezinden aldıktan sonra, tercihlerini internet ortamında veya ÖSYM sınav merkezleri aracılığıyla yapabilecekler. Ek yerleştirme sonuçları 16 Ekim'de açıklanacak, kayıtlar 19-21 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

Evet buldum 16 Ekim'de açıklanacakmış sonuçlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.Eroğlu

2009-ÖSYS Ek yerleştirme başvuruları 9 Ekim tarihinde sona eriyor. Bu yıl eski yıllardan farklı olarak adaylar 51 bini lisans, 110 bini ön lisans olmak üzere toplam 161 bin kontenjana yerleşmek için toplam 8 tercih yapacaklar. Adaylar tercih formlarını kendilerine en yakın ÖSYM sınav merkezinden aldıktan sonra, tercihlerini internet ortamında veya ÖSYM sınav merkezleri aracılığıyla yapabilecekler. Ek yerleştirme sonuçları 16 Ekim'de açıklanacak, kayıtlar 19-21 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

Evet buldum 16 Ekim'de açıklanacakmış sonuçlar.

Hadi bakalım hayırlısı.
  • ---
    Y-ÖSS-SAY-2 Puanı
    316,181
    0047422 ---

bu puan ve sıralamayla ankara unıv. ın bılgısayar muh. gırebılırmıyım sızce yenı acılana ?
  • ya dostum eşitağırlık 2 den 252 aldı anadolu üniversitesi çalışma ekonomisi yazmış birde kütahya siyaset bilimi ve uluslarası ilişkiler yazmış diyoki gelirmi 2 sinden biri yeni açılmış bu bölümler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinli

---
    Y-ÖSS-SAY-2 Puanı
    316,181
    0047422 ---

bu puan ve sıralamayla ankara unıv. ın bılgısayar muh. gırebılırmıyım sızce yenı acılana ?

Büyük ihtimalle girersin gibi görünüyor, hayırlısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eGowiCh

quote:

---
    Y-ÖSS-SAY-2 Puanı
    316,181
    0047422 ---

Büyük ihtimalle girersin gibi görünüyor, hayırlısı olsun.

sence benim dostum girermi
  • kimse yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: dlifsulee

ya dostum eşitağırlık 2 den 252 aldı anadolu üniversitesi çalışma ekonomisi yazmış birde kütahya siyaset bilimi ve uluslarası ilişkiler yazmış diyoki gelirmi 2 sinden biri yeni açılmış bu bölümler

Girme ihtimali düşük...
  • quote:

---
    Y-ÖSS-SAY-2 Puanı
    316,181
    0047422 ---

İMKANSIZ !!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: dlifsulee

ya dostum eşitağırlık 2 den 252 aldı anadolu üniversitesi çalışma ekonomisi yazmış birde kütahya siyaset bilimi ve uluslarası ilişkiler yazmış diyoki gelirmi 2 sinden biri yeni açılmış bu bölümler

Bence olmaz benim puanım daha yüksek ama gelmeyeceği için tercih yapmadım.İlk yerleştirmelerde yüksek puanla yerleşemeyenler oraları tercih eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: timeless

arkadaşlar sayısal 2 den 245 puanım var istanbul fizik 2. öğretime girebilirmiyim puanı yazmıyor kılavuzda? İstanbul fizik 1. öğretimde en son 265 ile almış??
    Birde arkadaşlar bu sene girersem fiziğe ek kontejyandan önümüzdeki oss sınavında okul puanım düşecekmi?

cevap verebilecek olan varmı acaba
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.