Şimdi Ara

2009 mercedes viano için multimedya tavsiyesi lütfen!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese iyi günler. Geçen hafta 2009 model 19bin km'de mercedes viano aldım. Herşeyiyle mükemmel bir araç. Bir arkaç eksisi yok değil tabi. Mesela arka tarafta gürültü çok. Bir de aracın ses sistemine telefon bağlayamıyoruz. Ben de araca yeni bir multimedya cihazı taktırayım diyorum. İçinde hem navigasyonu olsun hem de telefon, usb, sd kart girişi falan olan; üzerinden telefon görüşmesi yapabileceğimiz kaliteli büyük ekranlı aracın orjinalliğini bozmayacak bir marka arıyorum. İnternette yaptığım araştırmalar sonucunda Alpine x800d-v modeli çıktı karşıma yanılmıyorsam 8' ekranlı hem navigasyonlu hem de bluetooth, usb, telefon bağlama özellikleri olan bildiğim kadarıyla kaliteli bir marka da. Fethiyede bir tuningciye gittim o da Avgo diye bir marka önerdi. işçilik dahil 1500 tl fiyat verdi. Çin malıymış ama kalite sertifikaları falan varmış. Bildiğim kadarıyla alpine 5000tl civarı falan. Ben kaliteli olsun istiyorum ancak gereksiz yere para savurmak da istemiyorum. Siz hangisini tavsiye edersiniz? Ya da tavsiye edeceğiniz kullandığınız bir marka varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.