Şimdi Ara

2009-.. C5 Sorunları Paylaşımı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2009- ... arası Citroen C5 arıza ve çözümlerini burdan paylaşalım. Böylece araç sahibi arkadaşlara yararlı olabilir. Bulunması da kolay olur. Aracı kullanan arkadaşlar başınızdan gecen arızaları yazarsanız ıyı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shifisitert -- 8 Mart 2017; 20:26:41 >

• hatırladıgınız arıza yokmu?
  • Bazı c5lerde özellikle sol arka camın üst köşesindeki siyah plastik dışarı taşmış şekilde oluyor. Onun sebebi nedir?
  • Debrıyaj ve volant problemı varmıs ogrendıgım kadarıyla.
  • Arkadaşlar neden yazmadıgınızı anlamış bulunmaktayım. Aracın her dakka bir problemı cıkıyormus klasik fransız. Yag kacakları mı arasın, bunlara baglı onlarca problem mı ararsın... arac her yonuyle problem abıdesı. C5 alınca japon motoru, japon vites grubu ve japon on takım yaptırmak şartmış goruyorumki. Araç masallah para tuzagı :D
  • shifisitert S kullanıcısına yanıt
    Amacın ne?

Kendin çalıp kendin oynamışsın burada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulusi

Amacın ne?

Kendin çalıp kendin oynamışsın burada..

gel beraber oynayalım. Aracın C5 ise şimdiye kadar yaptıgı arızaları paylaş belkı boş yorumdan cok baska insanlara yararı olur. Haksız mıyım?
  • shifisitert S kullanıcısına yanıt
    Terbiyesizliğin lüzumu yok..
    Yukarıda sadece kendin yazıp kendin cevap vermişin en sonunda da çamur atıyorsun..

1 senedir c5 2.0 exc aracım var şükür arıza çıkarmadı..

Öncesinde 2.0 ve 2.4 Honda Accord olmak üzere 3 adet Japon
    2 adet passat 1.8 T Japon aracım oldu..

Hepsininde ayrı bir yeri ve güzellikleri var..

C5'in en güzel tarafı full olup uygun fiyata olması ve sürüş keyfinin çok güzel olması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulusi -- 1 Mart 2017; 23:55:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulusi

Terbiyesizliğin lüzumu yok..
    Yukarıda sadece kendin yazıp kendin cevap vermişin en sonunda da çamur atıyorsun..

1 senedir c5 2.0 exc aracım var şükür arıza çıkarmadı..

Öncesinde 2.0 ve 2.4 Honda Accord olmak üzere 3 adet Japon
    2 adet passat 1.8 T Japon aracım oldu..

Hepsininde ayrı bir yeri ve güzellikleri var..

C5'in en güzel tarafı full olup uygun fiyata olması ve sürüş keyfinin çok güzel olması.

Mesajları okursan terbıyesızlıgın kıme ait oldugunu gorursun.Çamur attıgımda yok, Ben cok araştırdım oldukca fazla sıkıntısı olan araclar c5 ler. 1 senede kac km yaptın acaba? Kendıne saygın yoksa bıle baskalarına saygı duymak zorundasın. Ben fıkrımı beyan ettım bu kadar basit. Fikirden de ote sanayıde yaptıgım arastırmaları ve kullanıcılarla konustuklarım hakkında paylasım yaptım. Ha belkı sende de cok sorun olmustur aracı satamam dıye mı korktun acaba neden boyle gocundun anlamadım? Ben sana arızalardan bahsettım arızaların gıderılmesı içinde yasayanların anlatması acısından burada konu actım. Sende artık arıza yapınca anlatırsın yanı burada gelıp terbıyesızlıgın luzumu yok asıl olan bu. Hangı mesajımla camur attım? Volant debrıyaj problemınden bahsetmem mı yalan? elektriksel problemlerden bahsetmem mı yalan? SAgdan soldan yag kacakları olusması mı yalan? Ön takımın dandık oldugundan bozuk zemınlerde kısa surede masraf cıkartması mı yalan? Kapılar kısa surede dan dun cat cut durumuna gelıyor sahın kapısı gibi oluyor o mu yalan? Aracın bılyaları kısa surede dagılıyor bu mu yalan? DAha sayayım istersen ama sen 1-2 sene daha kullan belkı sonra anlayabılceksın ancak demek ıstedıklerımı. Yanı hala camur atıyorsun fıkrın sabıt mı

• Merhaba arkadaşlar c5'imde direksiyon tuş takımı kısmında ses acma kapama kısmı üzeri kaplaması cok basmaktan yırtıldı. Sadece bu kısıma yapılabilecek kaplama vs var mıdır? Nerde yaptırabilriz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.