Şimdi Ara

2009 AÖF Uluslararası İlişkiler hakkında ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
39.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Örgün olarak egeden mezun 2 yabancı dilli abim iş bulamazken aöf'ten okunmayacak bir bölüm.Gidin iktisat-işletme veya maliye okuyun uluslararası işe yaramaz bir bölüm.Gümrük müşavirliği,mali müşavirlik sınavlarına bile giremiyorlar sadece ismi güzel olan bir bölüm.
  • Annem bana şeker yeme dedi yemeyeceğim gibi olmuş okunmaz diye birşeymi var kardeşim her mezun iş bulamaz aktif olacaksın ne alakası var işe yaramıyor diye saçma sapan konuşma istemiyorsan okuma böyle yorumlar yapmana ne gerek var
  • açıköğretimde uluslar arası ilişkilerin açıldığına eminmisiniz çünkühttp://www.anadolu.edu.tr/aos/program_brosurleri/on_lisans_ve_lisans.aspx sitede uluslararası ilişkiler diye bişey yazmıyor.....
  • ben ikinci üniversite olarak okuyorum ve bırıncı sınıfım bıttı :)
  • Dandik bir bölüm yazdığıma bin pişmanım.1. senem bitti 2 ye geçecem.Bilmiyorum sadece bizim üni mi böyle ama uydur kaydır dersler var hep
  • Ben işletme okuyorum zaten tatmin olmak için ikinci üniversite yazdım iyi vallaha 1 hafta vize bir hafta final 2 haftada 1 senem bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ultima_

Dandik bir bölüm yazdığıma bin pişmanım.1. senem bitti 2 ye geçecem.Bilmiyorum sadece bizim üni mi böyle ama uydur kaydır dersler var hep

Bölüm dandik abim okudu oradan biliyorum.Hele aöf'ten okursan daha da kötü.
  • Hortlak var :) Sınavlara çalışıyorum
  • Dışişlerine diplomat, hazineye uzman yardımcısı yetiştirir bu bölüm. Adam gibi bir üniversitede 100% ingilizce okuman lazım.

ODTÜ,Boğaziçi,Bilkent,Koç

Bunların birinde okumayacaksanız boşuna vaktinizi harcamayın derim.

İstatistiki veri vereyim, bu yıl yapılan dışişleri meslek memurluğu sınavında en çok adamı Boğaziçi sokmuştur 24 tane

2. Bilkent 12 tane
    3. ODTÜ 9 tane
    4. Mülkiye 7 tane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Imnobody -- 29 Ocak 2011; 21:52:20 >
  • Merhabalar, ben faal olarak üniversite öğrencisiyim.AÖF'den de uluslararsı ilişkiler veya halkla ilişkiler okumak istiyorum. Bana hangisinin ne derecede katkısı olur? Bir de ben şu an faal olarak üniversite öğrencisi olduğum için yeniden YGS'ye girmeme gerek var mı? teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.