Şimdi Ara

2008 Tadı 'TAM ANLAMIYLA' Tavsiye Server

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
3
Favori
2.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar server henüz açılmadı bunu belirtmek isterim. Server üzerinde çalışmalar hala sürüyor. GM, grafiker, vs. alımları var sanırsam şuan.

Server Özellikleri.

-- Birebir 2008 hali.
    -- Tek farkı 75+ metinlerden sandık atıyor ve bu sandıktan şansa göre efsun nesnesi, arttırma kağıdı, kutsama küre, kutsama vs. çıkabiliyor tek farkı bu.

Hal böyle olunca bende itiraz ettim efsun nesnesi hiçbir şekilde düşmesin diye. Onlarda bi anket yapılacak dedi, çoğunluk ne isterse o olacak.

Eğer benim gibi düşünen, Metin 2008 tadını almak isteyen oyuncular varsa ankete katılmalarını istiyorum.

Server Facebook Adresi
    Server Web Adresi

Yöneticiler oldukça ilgililer 2 aydır Facebook sayfasını düzenli takip ederim, Her mesajıma da geri dönüş yapıyorlar. Saat kaç olursa olsun. 10-15 dk içinde yanıt veriyorlar. Çok ilgili bir ekip var.

Facebook sayfasından oyunla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Anketi de takip ederseniz sevinirim.

Ayrıntılı tanıtım : Metin2008 TANITIM

• Ah be hocam, 10 yaşındayken başlamıştım istiklal serverinde şimdi olmuşuz 18, oyunda sahip olduğum en değerli şey 17 ortalamalı dolu idi heralde çok bişeyim olmamıştı, levelim de yüksek değildi ama o tadı hiçbi oyunda bulamadım ondan sonra. Vaktim ve imkanım olsa bu servere başlayacak ilk kişi ben olurdum, server açılırsa yine de gelmeye çalışacağım. Dhde hiç metin2 forumuna girmemiştim ilk girişimde bu konuyla karşılaştım. Servere başlayacak arkadaşlara iyi oyunlar dilerim burdan takip edeyim konuyu
  • İyi niyetlerle harekete geçirilmiş bir projeye benziyor. Mevcut developer ve grafikerler kalifiye veya yeterli değil sanırım, kadrolarını takviye ile güçlendirirlerse yaza yetiştirirler diye düşünüyorum. Böyle bir serverda GM veya developer olarak yer almak isterdim lakin zamanım olmayacağını biliyorum, tek dileğim muvaffak olmaları ve leş olmuş bir ortamda gerçek oyun zevkini yaşını alan fakat bu oyunun arzusunu damarlarından atamamış bizim gibilere ve şu anki jenerasyona aktarabilmeleri. Konuyu ben de takip ediyor olacağım, kolaylıklar dilerim server sahiplerine şimdiden.
  • bu açılsın kesin rekorlar kırar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2008 Osmanlı ve İstiklalde oynadım bilenler bilir :D Oyunun en güzel zamanlariydi

Edit: Svye başladım biraz sıkıntılar var gibi ama genel olarak hoşuma gitti :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kovlu -- 7 Haziran 2017; 3:18:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki arkadaşlar efsun nesnesinin 75+ metinlerden düşen sandıktan çıkabilme ihtimaline ne diyorsunuz? Bence çıkmamalı hiç unutmam düellolarda her zaman 26 levellik zırhı takardım 72 level suramda, sadece %6 kılıç savunma var diye.

Bence efsun nesnesinin çıktığı bir sandık, abartı ortalamalı doluların havada uçuştuğu bir servera zemin hazirlicak, hemen olmasada 1 sene sonra oyun 2008 formatından çıkıp sıradan pvp lere dönüşücek, kılıç savunma vs. efsunu olmayan kalmayacak.

Kasılmalı efsunlar da oyuncuların hızlı kasılmasına, hızlı item yapmasına ve de serverın hızla 2008 tadını kaybetmesine neden olacak. Oyunun forum sitesinde anket yapılacakmış, efsun nesnesi olsun mu, olmasın mı diye. Bence efsun nesnesi olmasın. Sizde böyle düşünüyorsanız forumu takip edip anket yayınlandığında Efsun nesnesi olmaması için oy verirseniz sevinirim.
  • Aynen dediklerinize katılıyorum.Efsun,pet sistemi,simya vs sonradan eklenen hiçbirşey olmamalı o tat için.

500hpli ayakkabı ve %3 delicili kolyenin havasını az atmamıştım o dönemde.

Sırf hilesiz diye çöp singapurda takılmaktan bıktım.Böyle bir server hayallerken buldum konuyu,bekliyoruz..

• pazar sorunu nasıl çözülür bilmiyorumda aradığım serverda pazar ölü olursa mümkün değil oynayamıyorum
    world of metin 2 ye başlamıştım 3-4 gün önce serverın yarısı pazar kurmuş ancak kimse pazarda değil
    bunun için drop rate mi düşürürler ne yaparlar bilmiyorum ama pazarı canlı tutmaları lazım
    onun dışında güzel olur sonradan eklenen hiç bir şey olmasa
  • Sonunda biri çıkıp el atmış şu konuya sonuna kadar takipteyim dostum yardımcı olmak isterdim fakat okul dersler derken ama oynarım deliler gibi istiyorum şu eski tadı almayı.Sonradan gelen hiçbirşey in olmaması gerçek metin2 değil bu arada.Gerçek metin 2 45 lvl 50 lvl görünce yanında dolaşmak zaten üstü Leveller hep kasılırdı göremezdik

• Deli gibi oynanır

• Ee açıldı mı durum nedir? Var mı bi yardımımız?

• Beklemedeyim bu serveri sanırım başlamadı, başlarsa haber edin :)
  • Sitesinde yazan bilgiye göre 3 Haziran günü açılıyor oyun.

• Server fena değil 3.000 online var ama çoğu kişi kasılıyor :D Her serverin başlangıcın da olduğu gibi ufak tefek sıkıntıları var 1-2 haftaya düzeltilir tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: byMyzz

Server fena değil 3.000 online var ama çoğu kişi kasılıyor :D Her serverin başlangıcın da olduğu gibi ufak tefek sıkıntıları var 1-2 haftaya düzeltilir tavsiye ederim.

Efsun nesnesi falan var mı ? Başlangıçta +9 itemleri mi veriyor ? Exp dropları nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3681ACB85 -- 5 Haziran 2017; 18:23:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avenue635

quote:

Orijinalden alıntı: byMyzz

Server fena değil 3.000 online var ama çoğu kişi kasılıyor :D Her serverin başlangıcın da olduğu gibi ufak tefek sıkıntıları var 1-2 haftaya düzeltilir tavsiye ederim.

Efsun nesnesi falan var mı ? Başlangıçta +9 itemleri mi veriyor ? Exp dropları nasıl ?

Efsun nesnesi +75 Metinlerden çıkıyo daha serverda çıkaran yok birinci 41 level itemler +0 kılıç ile başlıyosun exp droları %3 serverda hala bazı sıkıntılar var ama oynanıyor
  • Bana bunlarla gelin işte.

Yarın denemeye başlarım.

• Güzel oyun ama oynayacak vakit yok. Vakti olan oynasın. Kolay gelsin.
  • Sakın başlamayın bu servere bu serverin admini aynı özellikte daha önce 3 server açtı. 2 sini 3 ay sonra 1 inide başkasına sattım ayağı yaptı başkası kapatmış gibi gösterdi. Nesne marketten parayı kırıyor kapatıyor.

Admin adı : Mesut KIR

• quote:

Orijinalden alıntı: stackman

Sakın başlamayın bu servere bu serverin admini aynı özellikte daha önce 3 server açtı. 2 sini 3 ay sonra 1 inide başkasına sattım ayağı yaptı başkası kapatmış gibi gösterdi. Nesne marketten parayı kırıyor kapatıyor.

Admin adı : Mesut KIR

Bir san böyle adı sanı duyulmadık foktan serverlarda neden oynar anlamıyorum. Hadi oynadın nasıl para verirsin?

Bi sürü gelişmiş kısmen güvenilir yerli yabancı serverlar var. Böyle üçkağıtçılara prim vermeyin artık.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.