Şimdi Ara

2008 L200 Araci gitmiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba 2008 model 4×2 L200um var aracim gayet seri ve hizli gidiyordu araca.biraz yuklendim sonrasinda cekisten dustu sogukken gidiyor sicakken agir agir gidiyor.turbo aciyor fakat gitmiyor yigilma yapiyor. 5.vites 3bin devire kadar cikiyorum kendini 2.5 devirlere birakiyor. Mazot filtresinde su cikti degistim.ama yine yapiyor kalkarkende sarsiyor.biraz.kendini acaba.enjektorlermi tikali egr mi yoksa baski balatami bitiyor.yardimlarinizi.bekliyorum tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• turbo hortumu yırtılmış olabilir.
  • _opeth kullanıcısına yanıt
    Araci bilgisayara baglattim egzoz gazi devirdaim sensoru dedi. Bazi.ustalarda bunda oyle bir parca yok dedi mitsubishi servisi olmadigi.icin normal sanayideki bilgisayara baglattim %80dogruyu gosterir dediler acaba hava akismetresinden olabilir mi bilgisayarin sensor dedigi. Akismetremidir

• axibere08 A kullanıcısına yanıt
    Devirdaim sensoru muhtemelen turboya giden sensordur. Cikan kodun rakamini alsaydiniz odbcodes.comdan bakardik

• _opeth kullanıcısına yanıt
    Devirdaim sensiru nasil bir parcadir servis turbo vakum (wastegate)bozuk dedi oda kolay bozulan bir parca degilmis onu elektronik olarak yoneten.parca sensor var hangisidir o bozukdegilse buyuk ihtimalle o sensor bozuktur diyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.