Şimdi Ara

2008 dizel focus II yetkili servis bakımlı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sıfır araç niyetinde olduğum için şuana kadar memnun olduğum 2011 yılında arkadaşımdan satın aldığım tümüyle şahsuvaroğlu ford yetkili servis bakımlı 99.000 km bulunan ağır bakımları yapılmış 2008 model makyajsız 1.6 109 bg collection tdci(abs,hız sabitleyici,çelik jant) dizel aracımı satmayı düşünüyorum.

Plaka açıktır sorgulayabilirsiniz sadece ön tamponda boya yine farklı bir zamanda da sol ön çamurlukta lokal bir boya yapılmıştır.Değişen kesinlikle yoktur.Eylül ayında yetkili servis bakımı kasım ayında da aracın muayenesi yapılmış olup iki sene muayene derdi yoktur.Araçta ekstra olarak çizilmez cam filmi,krom detaylar,kaliteli kol dayama (armster marka) vardır.
    Bütün bakımların faturaları ve üç yıldır alınan bütün mozot fişleri dahi durmaktadır(sadece opetten alındı)

Sahibinden com'a ilan verilmedi daha önceki araç satışlarından tecrübeyle telefon geyikleriyle uğraşmak istemedim.Aracın 6 aylık vergisi 188 tl dir.

Fiyat pazarlıksız son fiyatı 31.000 tl dir. Araç İstanbul Tuzla İçmelerde görülebilir.İstediğim fiyatı alamazsam binmeye devam edeceğim için bir aciliyeti yoktur.Lütfen takas teklif etmeyiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özgürkartal -- 13 Aralık 2014; 19:12:35 >

• Hayırlı satışlar hocam araç ile ilgili başka fotolar mevcutsa görmek isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatik mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ilginize teşekkür ederim.

Bugün corolla,auris ve i30 araçlarını test ettim

Aralarında en keyifli sürüş i30 ait olsada hiç birinde şuanki arabamdaki performans ve güveni bulamadım.
    Golf çok övülüyor ancak test aracını bulamadım.Ayrıca ellerinde satacak araçlarıda yok.

Bu şartlarda aracımı satmaktan vazgeçtim.Araç alacaklara Allah yardım etsin.Sıfırlar ateş pahası ikinci elde dolandırıcı yuvası.

İyi günler dilerim.l
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.