Şimdi Ara

2008-2009 Turkcell Super Lig Beşiktaş Maç Topiği : Denizlispor - Beşiktaş (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.710
Cevap
0
Favori
71.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: nolamaz

2007'de giriş yaptık, 2008 de olduk nolcak şimdi

Biz de 94'de girdik 95'de çıktık
  • Bu muydu
  •  2008-2009 Turkcell Super Lig Beşiktaş Maç Topiği : Denizlispor - Beşiktaş

maçın adamı Bobo taraftar çok güvenmişti boşa çıkarmadı kendine oln güveninin artması açısından da iyi olmuştur, takım savunması iyi sinyaller vermedi sol kanat Tello ile hücum ağırlıklı olacaksa sağda Ali kesinlikle oynatılmamalı, Zapo yada Toraman olabilir 3lü defans bloğu oluşturmak şart Sivok sola kayınca Zan-Ali tandemi oluşuyor tam bir elbombası.
  • gökhan zanın pafa falan gönderilmesi lazım ne biçim oyuncu yav
  • hayvan bu bobo be gene coşturdu bizi
    çak o zaman çak çak çak,boşver bobo dalgana bak çak o zaman çak çak çak çaaak
  • ya benim anlamadığım neden sivok-zapo oynatmıyor yan yana yav
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

ya benim anlamadığım neden sivok-zapo oynatmıyor yan yana yav

zapo nun hafif bir sakatlığı vardı siroki maçına oynaması için riske edilmedi sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: fth_21

quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

ya benim anlamadığım neden sivok-zapo oynatmıyor yan yana yav

zapo nun hafif bir sakatlığı vardı siroki maçına oynaması için riske edilmedi sanırım

olabilir teşekkür ederim inşallah sivok-zapo yan yana oynar diye düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: JANT!

2. yarı patlama bekliyorum. 2-3 bizde gibi ..

helal olsun
  • Gökhan Zandan otopark bekçisi bile olmaz, sahada bu kadar adam kaçırıyor gözünün önünde araba götürüler farketmez. Defans Sivok ZApo olmalı.

Holosko döküldü, sanırım yerini yadırgadı.

Delgadoya kaptanlık yaramış, çok iyiydi dün.

Cisse ve İncemanı beğendim orta sahamız iyi bastı dün.

Rakibi ikinci yarı tokatlar gibi üstüne gittik ve maçı kopardık. Mücadele etmeleri ölümüne oynamalarını takdir etmek lazım.
  • Antalyaspor maçında sakatlanan Mert Nobre'nin 2 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Beşiktaşın dün akşam Antalyaspor'u 3-2 mağlup ettiği maçın son dakikalarında sakatlanan Nobre ile maç sonrası ilgilenen kulüp doktoru, Nobre'nin ayağında çatlak olduğu açıklandı.

Ambulans ile yaşanan anlaşmazlıklardan sonra 30 dakika gecikmeli olarak hastaneye kaldırılan Nobre'nin 2 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/9740371.asp?gid=229&sz=4138
  • Bu olmadı işte
  • Kötü oynadığımız bir maçı kazandık...Yanlız hakem berbat ötesiydi...Hiçbir avantajı oynatmadı, üstüne birde Fahriyi oyundan atamadı...

İlk yarı 30. dakikaya kadar iyi oynamaya çalıştık, bunda konyanın pres yapmamasıda etkili oldu...Ama sonra ayağımızda top tutup 2 pas yapamadık...

İkinci yarı daha istekli oynayıp bide topu kanatlardan oynamaya başlayınca goller geldi...

İnşallah Rüştü ve Holoskonun sakatlıkları ciddi değildir...
  • Tüm Camiaya Hayırlı Olsun

iyiki penaltıyı atamadık cünkü biraz tartısmalıydı penaltı (bana göre dogru karar) atsaydık sonra belesten penaltı , penaltı olmasa konya eşitlerdi gibisinden yorumlarla karşılaşırdık.
  • Holosko, toraman ve gökhan zan yok...holosko sağ kanatta zoraki oynuyordu zaten pek birşey değişeceğini zannetmiyorum...onun yerine serdar özkan, defansın göbeğinde de sivok ve zapo oynar...erturğrul hocadan bu maçta sol bekte ibrahim üzülmezi önünde de tello yu oynatmasını bekliyorum...şimdiye kadar oynadığı maçlardan tellodan sol bek olmıyacağını anlamıştır sanırım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

Holosko, toraman ve gökhan zan yok...holosko sağ kanatta zoraki oynuyordu zaten pek birşey değişeceğini zannetmiyorum...onun yerine serdar özkan, defansın göbeğinde de sivok ve zapo oynar...erturğrul hocadan bu maçta sol bekte ibrahim üzülmezi önünde de tello yu oynatmasını bekliyorum...şimdiye kadar oynadığı maçlardan tellodan sol bek olmıyacağını anlamıştır sanırım...

Benim anlamadığım bu Tello denen adam Lisbonda solbek oynuyodu. Orada nasıl oynamış ki?
  • TURKCELL SUPER LİG 3. HAFTA KARŞILAŞMASI

2008-2009 Turkcell Super Lig Beşiktaş Maç Topiği : Denizlispor - Beşiktaş

TRABZONSPOR - BEŞİKTAŞ

STAT: Avni Aker
    SAAT: 21.45
    HAKEM: Halis Özkahya-Nihat Mızrak, Alper Ulusoy-Hakan Özkan.(4.hakem)

TRABZONSPOR: Tolga, Serkan, Song, Egemen, Cale, Yattara (Isaac), Selçuk, Hüseyin, Colman, Gökhan, Umut

BEŞİKTAŞ: Rüştü, Serdar Kurtuluş, Zapatocny, Sivok, Tello, Cisse, Uğur İnceman, Serdar Özkan, Aydın, Delgado, Bobo

NOT: Her hafta maçlar için otuz tane konu açmıyalım...Bir tane ana başlık var zaten burdan devam edelim...

• quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

NOT: Her hafta maçlar için otuz tane konu açmıyalım...Bir tane ana başlık var zaten burdan devam edelim...

Hocam tesekkürler,... foruma girer girmez 10 tane Trabzon Maci konusu göze carpiyor. Yorumlara buradan devam edelim.

Galatasaray ve Fenerbahce'nin puan kayiplarini iyi degerlendirmek gerek. Avni Aker'den üc puan ile dönersek hem liderligi korumus olur, hem de ezeli rakiplere simdiden puan farki atmaya baslamis oluruz. Ama Avni Aker iste bu. Kücümsememek lazim.

Ne olursa olsun su kesin: Trabzonspor - BJK karsilasmasi herzaman heyecan dolu 90 dakika demektir.
  • 11 puanlık bir maç kazanırsak cok güzel olacak. Başarılar Kartalıma.
  • Bu arada eksiklerin yeri hemen dolmus valla. Takim dedigin böyle olur. Yedekler as oyunculari aratmamali.

Elbette Holosko'nun olmamasi cok büyük kayip ama Serdar Özkan ile Aydin Karabulut ikilisini Delgado'nun saginda ve solunda düsününce hic sorun kalmiyor. Defans ise Sivok Zapo ile zaten tamam. Diger oyunculara da güvenimiz sonsuz.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.