Şimdi Ara

2008-2009 Turkcell Super Lig Beşiktaş Maç Topiği : Denizlispor - Beşiktaş (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.710
Cevap
0
Favori
71.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şampiyonluk ve Kupa herkese hayırlı olsun, gerçekten hakederek aldık.
    Bugün giydikleri tişörtler satışa sunulmuş mudur, ve fiyat ortalama ne kadardır?Almayı düşünüyorum...
  • Asıl olay gece kopuyor, gece 1 gibi havalimanına inecek Beşiktaş Futbol Takımı.

Yarın da Ümraniyeden tesislerden yola çıkacak takım otobüsü konvoya gelecek arkadaşlara duyurulur buradan.
  • arkadaşlar ben bu sezonun maçlarını izleyebileceğim bir kaset yada cd arıyorum .. ligdeki tüm maçları ? böyle bir satış var mı acaba ... bilgi alabilir miyim ?

özellikle inönüdeki beşiktaş-bursa 0-0 biten maçın hasretindeyim ... inanılmaz bir maç olmuştu ve tekrar izlemek için ne gerekiyorsa yaparım ...
  • Şampiyon olduğumuz senenin konusunu ben açmışım. Vay be, ne günlerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son mac besiktas meydanda dev ekranda izlemistim. Golu atinca sevincten yola
    Falan kosmustu millet trafik durmustu :))

• Güzel günlerdi, aslında konuyu baştan okuyup kaybettiğimiz vinnırlığımızı kazanmamız lazım

• Bjk özellikle 2.yarı coşmuştu o sezon,Yusuf Şimşek ilk alındığında herkes laf etmişti ama kapakları takmıştı da.

Gs açısından rezalet bir sezon,hele o 2-3'lük Hamburg maçı gelince.
  • ya arkadaşlar herkesin unuttuğu 0-0 beraberlikle sonuçlanan bir bursaspor maçı vardı ... inanılmaz bir efor sergilemiştik 10 kişi kalmıştık ... ya o maçı tekrar izlemek çok istiyorum .. nası yapıcaz bu işi ya..... internette yok ... satışı falan yok mu sezon maçlarının bir yerde cd yada kaset olarak yada herhangi birşey...
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.