Şimdi Ara

2008-2009 Turkcell Super Lig Beşiktaş Maç Topiği : Denizlispor - Beşiktaş (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.710
Cevap
0
Favori
71.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ah be Delgado, son dakikada atsaydın ya şu golü, neyse çok zor bir deplasmandan 1 puanla dönmek de kötü değildir.
  • canları sağolsun ligin şuan en iyi 2 takımı yenişemedi
  • Ehh pek birşey kaybetmedik..
    Ama Ertuğrul hoca nın 2 önlibero inadından vazgeçmesi lazım her zaman olmasa da.
  • Bjk istediğini aldı
  • berabere kalmamıza rağmen @Pennywise_67 nin imzası gerçek olacak
  • Son dakikaları hiç izleyemedim felaket takılıyordu.Top bir o kalede bir bu kalede.Delgado'nun pozisyonu da göremedim.
  • OKTAY DERELİOĞLU TUTTURDU THMİNİ0-0 DMİŞTİ
  • Bu kadar kötü oynadığımız maçta bir puan iyidir...Zapotocny dışında bir tane iyi adam yoktu Beşiktaşta...Süründüler resmen...Sanki maç temmuz ayı ortasında öğlen saatinde oynanıyor, koşmaya mecalleri yok...Besbelli beraberlik için gitmişiz Trabzona, istediğinide aldı ama bu kadar korkak oynamasaydık alabilirdikte maçı...

Hakem arkadaşta çok ters kararlar verdi...Ne şiş yandı ne kebap ama birine patlar bu hakem...
  • BEŞİKTAŞ KADAR REZİL OYNAYAN Bİ TAKIM GÖRMEDİM.yenilen fenerde,galatasarayda daha iyi oynayıp pozisyon buldular.küfretmemek için kendimi zor tutuyorum.beşiktaş tek şut çekemeden maçı tamamladı.naahhhhhhhhh şampiyon oluruz bu oyunla.KORKAK ERTUĞRUL,KARAKTERSİZ BEŞİKTAŞ.
  • arkadaşlar yapmayın Allah aşkına beşiktaş takımı beraberliğe mi oynar anadolu takımı taktiğini yerleştirio ertuğrul sağlam biz niye beraberliğe sevinelim yav.bu taktik beşiktaş taktiği değil.
    hiç haz almadım + oynayan tekbir futbolcu söleyin bana.beşiktaş takımı bu taktikle oynarsa biz bu ligde en fazla 40 gol atarız.lütfen kendimizi avutmayalım+kandırmayalım
  • bu maç beşiktaş teknik heyeti için yüz karasıdır. bu mudur Türk antrenörlüğünün geleceği, Ertuğrul Sağlam istediğini aldı ama herhangi bir beşiktaş taraftarı sonuçtan, skordan memnun olabilir mi? 70. dakikadan sonro o kadar çok istedim ki gol yemeyi, belki birileri utanır diye düşündüm. yazıklar olsun
  • Aynı tas aynı hamam. Ertuğrul Sağlam'ın oyun mentalitesinde geçen seneden bu yana hiç bir şey değişmemiş hala Anadolu takımı gibi oynuyoruz ve TS deplasmanından 1 puana seviniyoruz. Bu alınan 1 puana sevinmeliyiz çünkü maç boyunca kaleye atılan 2 tane sutumuz varken 1 puan evet sevindirici. Bu Beşiktaş'tan bir şey olmaz. Böyle oynarsak UEFA'da finali bırakın gruptan çıkamayız ki bana göre Beşiktaş gruptan çıkarsa sürpriz yapmış olur.

Çek git artık E. Sağlam!
  • Arkadaşlar saçmalamayın. Bu sene lige fırtına gibi başlayan Trabzonspordan deplasmandan 1 puan ile dönmüşüz daha ne?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bykanca

Arkadaşlar saçmalamayın. Bu sene lige fırtına gibi başlayan Trabzonspordan deplasmandan 1 puan ile dönmüşüz daha ne?

maçı izlememişsin izle sonra konuşalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bykanca

Arkadaşlar saçmalamayın. Bu sene lige fırtına gibi başlayan Trabzonspordan deplasmandan 1 puan ile dönmüşüz daha ne?

arkadaşım sen saçmalama böyle futbol anlayışının savunulucak tarafı var mı? beşiktaş Türkiye liginde herhangi bir takımdan bu kadar çekinerek oynayacak kadar küçük takım mıdır?
    89 dakika serdar özkana tahamül edildi. son atak şansı bzdeyken serdarın yerine ali tandoğan alındı. bunun anlamı beraberlik için atak bile yapmam böyle bitsin maçtır. bunu sen futbolsever olarak kabul edebilir misin. ettiğini kabul edelim bu takımdan avrupada bir başarı bekler misin? Bu sadece beşiktaş için değil trabzon için de geçerli onlaradan gerçekten kazanmak için oynamadılar sonuç sözde ligin en iyi başlayan takımımın berbat maçı.

• Maçı izleyemedim,bu yüzden de yorumda bulunamayacağım fakat puan alamadığımız şu berbat haftada üç rakibimizin de puan kaybetmesi bir nevi teselli oldu.İyi geceler.
  • Ertuğrul Hoca takımı bal gibi beraberliğe oynattı ve Trabzonspor bu kadar kötüyken bırakın gol atmayı pozisyona bile giremiyorsak yazık bu takıma
  • quote:

Orjinalden alıntı: inonu88

BEŞİKTAŞ KADAR REZİL OYNAYAN Bİ TAKIM GÖRMEDİM.yenilen fenerde,galatasarayda daha iyi oynayıp pozisyon buldular.küfretmemek için kendimi zor tutuyorum.beşiktaş tek şut çekemeden maçı tamamladı.naahhhhhhhhh şampiyon oluruz bu oyunla.KORKAK ERTUĞRUL,KARAKTERSİZ BEŞİKTAŞ.

senin hesap mı çalındı olm ne saçmalamışsın sen ya 1 maçta sattın takımı Beşiktaş iyi oynarken çok süper ligin en iyi takımıyla oynayıp berabere kalınca çok kötüyüz abartıyorsunuz bazı şeyleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..FaTaLiTy..

quote:

Orjinalden alıntı: inonu88

BEŞİKTAŞ KADAR REZİL OYNAYAN Bİ TAKIM GÖRMEDİM.yenilen fenerde,galatasarayda daha iyi oynayıp pozisyon buldular.küfretmemek için kendimi zor tutuyorum.beşiktaş tek şut çekemeden maçı tamamladı.naahhhhhhhhh şampiyon oluruz bu oyunla.KORKAK ERTUĞRUL,KARAKTERSİZ BEŞİKTAŞ.

senin hesap mı çalındı olm ne saçmalamışsın sen ya 1 maçta sattın takımı Beşiktaş iyi oynarken çok süper ligin en iyi takımıyla oynayıp berabere kalınca çok kötüyüz abartıyorsunuz bazı şeyleri

fatality kardeşim doğru konuş benimle.bu lafları başkası söylese cevabım farklı olurdu bunuda bilesin.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.