Şimdi Ara

2007POKEMONLARI (DoguSpideR) FARKI İLE***GÜNCELLENDİ******* (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
480
Cevap
0
Favori
42.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu pokeler 2007 yılında gelecek kanka sen şimdiki pokelerin birden biremi olduğunu sanıosun onlarda bööle çıktı
  • eyvallah
    quote:

Orjinalden alıntı: !deoxys!

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: hasan

quote:

Orjinalden alıntı: erkahn

bunlar 2007 demi oyuna eklenıcek?

nerden biliyorsun pokemon crater e eklenceğini hiç bi yerde yazıyormu eklencek diye

kanka bide bizi pokecraterde temsil edeceksin ya hasan neden eklenmesin ki şimdi oynadığımız pokemonlar birden mi çıktı ??? yawaş yawaş oluştu ilk 151 tane idi we yenileri geldi hepside pokecraterde yer aldı bunların başı kelmi nie almasın

ben cwbı werdim kanka rahat ol

• eyvallah
    quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: hasan

quote:

Orjinalden alıntı: erkahn

bunlar 2007 demi oyuna eklenıcek?

nerden biliyorsun pokemon crater e eklenceğini hiç bi yerde yazıyormu eklencek diye

kanka bide bizi pokecraterde temsil edeceksin ya hasan neden eklenmesin ki şimdi oynadığımız pokemonlar birden mi çıktı ??? yawaş yawaş oluştu ilk 151 tane idi we yenileri geldi hepside pokecraterde yer aldı bunların başı kelmi nie almasın

ben cwbı werdim kanka rahat ol

• yeni halleri tum pokelere yakıstırdım dA bi ryhon a yakıstıramadım. elimde 100 lwl 6 dark ryhdon war gelistirince saftı kayıp buna benzeyecek die odum kopuo, uyuyamipom
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ytf

bence pokemonun japonylara gecmesi felaket oldu pokemonun bi japonca bolumunu seyrettim fazla bi zevk alamadım balbasaur balba diyecegine samuray gibi konusuyo bu uzak dogulular her seyin icine ediyolar çinliler dunya piyasasını japonlarda butun populer cizgi filmleri elinde ele gecirdi!

Pokemonu zaten Japonlar yarattı İngilizler modifiye etti (Şaka Maka Değil Gerçek!)

• sagolasin kardes sanirim bunlar 2007 de güncellenecek dii mi (sordugum soruya bak 2007 pokemonları öle olcak tabi dii mi ?? )
  • bu pokélerin hepsi doorumuki
  • gerçekten güzelmiş valla ben beğendim lütfen emege saygı gösterelim
  • e tabii dogru emege saygı diyom ya gerçek olmasa bile ugrasmıs yani belli

2007POKEMONLARI (DoguSpideR) FARKI İLE***GÜNCELLENDİ*******
  • saol paylaşım iiçin
  • bunlar oyuna kondu mu ki
  • SON KEZ AÇIKLAMA YAPIYORUM DİĞER MSJLARINIZDA SORU DEĞİL TEŞEKKÜR BEKLİYORUM BU POKEMONLARIN RESİMLERİ WB. ŞEYLERİ İÇİN ÇOK UĞRAŞTIM EMEĞE SAYGI...

KANKA BU POKEMONLAR DOĞRU MU???:

EWET BU POKEMON LAR DOĞRUDUR ŞU ANDA JAPONYADA ÇİZGİ FİLMİ YAYIMLANMAKTADIR DAHA POKEDEXE GEÇMESEDE 2007 YILINDA POKEDEXE GEÇECEKLERDİR

KANKA BU JAPONLAR POKEMONU ALDI BİTİRDİLERBALBASAUR BİLE SAMURAYCA KONUŞUOLAR???:

KANKA POKEMONLARIN ÜÇ ANA DİLİ WAR JAPONCA İNGİLİZCE İSPANYOLCA BİZ İNGİLİZCESİNİ KULLANIOZ BULBASAUR CHARMENDER HORSEA GİBİ İNGİLİZCE İSİMLER KAREKTERLERİN ADLARI BİLE FARKLI ASH MİSTY BROCK MAY MAX İN BİLE YANLIZ PİKAÇUNUN ADI TÜM DİLLERDE AYNIHEM JAPONLAR POKEMONU ALMAMIŞLARDIR POKEMONUN KURUCUSU ZATEN BİR JAPONDUR

KANKA SAOL BU POKEMONLAR ŞU ANA KADAR EKLENDİMİ POKEMON CRATERE BULAİLİRMİYİZ ARASAK???:

ADHA POKEMONLAR POKEDEXE BİLE GEÇMEDİ NASIL OYUNA GEÇECEK 2007 Yİ BEKLEYİN BELKİ OYUN SÜRPRİZ YAPAR 2007 Yİ BEKLEMEZ YADA 2007DEN BİRKÇA AY SONRA EKLER POKELERİ BELLİ OLMAZ OYUNUN KURUCUSU BABA DEĞİL

KANKA BU POKEMONLAR KESİN POKEMONCRATERE EKLENİR DEĞİL Mİ???:

neden eklenmesin ki şimdi oynadığımız pokemonlar birden mi çıktı ??? yawaş yawaş oluştu ilk 151 tane idi we yenileri geldi hepside pokecraterde yer aldı bunların başı kelmi nie almasın

KANKA YENİ HALLERİ TÜM POKELERE YAKIŞTIRDIM DA Bİ RYHORNA YAKIŞTIRAMADADIM ELİMDE 100 LWL 6 TANE DARK RYHORN WAR GELİŞİNCE ŞAFTI KAYIP BUNA BANZEYECEK DİE ÖDÜM PATLIO UYUYAMIORUM???:

SEN EWOLEYE BASMADIĞIN SÜRECE HİÇ BİR DEĞİŞİKLİK OLMAZ KANKA SEN MRK ETME YENİ TÜRLER GELSE BİLE SEN İSTEDİĞİNDE DÖNÜŞÜR POKELER YENİ HALLERİNE

TEŞEKKÜRLER YAZAN HERKESE BEN TEŞEKKÜR EDİORUM ...

• teşekkürler o halde
  • NP
  • ya bu pokemonlar bana gore bıraz sacma olmus amam ben de şu sondakı pokemondan olmasını ısterdım
  • bu resım neyın resmı groyn kardes
  • Yeni sableye türünün görünüşü biraz garib.
  • büyülü küre gibi demi :D
  • eklencekler cratere 100% admin zedjaya sordum Aaron eklicek dedi oyunun adminleriyle aram baya iyide
  • bu yıl eklewseler yada hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkahn -- 15 Ekim 2006; 16:19:11 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.