Şimdi Ara

2007POKEMONLARI (DoguSpideR) FARKI İLE***GÜNCELLENDİ******* (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
480
Cevap
0
Favori
42.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Terap!

ya deoxsy bu resimlerin hepsini deişmen gerek butun pokelerle birlikte bunlarında resimleri deişti

yok kanka bu yeni geleneleri yaparken arada bizim standart pokeleride deiştirdiler yani zaten orjinal bu pokeler deişmesi imkansız
  • sğl
  • bşy dğl :D
  • POKELER SÜPER OLMUŞ GERÇEKTEN,FAKAT İNŞ BENİM MANOFHONOUR'A BIRAKTIĞIM ADRES 2007'DE BANLANMAZ...

İNG. İYİ OLAN Bİ ARKADAŞIMIZ BLUEOCTANE'A SORSA SÜPER OLUR ASLINDA.MALUM BU HİLECİLERİN HALİ NE OLUCAK YA
  • Hazırladığın için teşekkürler pokeler güzelmiş:)
  • sagollasın kardeş sana bi soru en güçlü bokemon hangisidir ??
    iki tane var bir birine ben zer adları var .
  • quote:

Orjinalden alıntı: king of night

sagollasın kardeş sana bi soru en güçlü bokemon hangisidir ??

BOKEMON???

"iki tane var bir birine ben zer adları var ."SANIRIM MEW VE MEWTWO'YU KASTEDİYOSUN.EVT FİLMDEKİ EN GÜÇLÜ POKEMON MEWTWO.FAKAT OYUNDA DEĞİŞİR
  • quote:

Orjinalden alıntı: ANDREİ

quote:

BOKEMON???

"iki tane var bir birine ben zer adları var ."SANIRIM MEW VE MEWTWO'YU KASTEDİYOSUN.EVT FİLMDEKİ EN GÜÇLÜ POKEMON MEWTWO.FAKAT OYUNDA DEĞİŞİR

filme göre sanırım en güçlü bokemon celebi idi zaten "en güçlü o" filminde de bahsedilmişti

• quote:

Orjinalden alıntı: yih_hu

quote:

Orjinalden alıntı: ANDREİ

quote:

BOKEMON???

filme göre sanırım en güçlü bokemon celebi idi zaten "en güçlü o" filminde de bahsedilmişti

İLK FİLME EN GÜÇLÜ POKEMON MEWTWO'YDU.ZATEN BUNU FİLMİN Bİ ÇOK YERİNDEDE DUYDUM.Bİ ÖRNEK:

"DÜNYA ÜZERİNDE BİR ÇOK GARİP VE ŞAŞIRTICI OLAY YAŞANDI FAKAT HİÇBİRİ EN GÜÇLÜ POKEMONUN BAŞINA GELENLER KADAR OLMADI"

• quote:

Orjinalden alıntı: Ytf

bence pokemonun japonylara gecmesi felaket oldu pokemonun bi japonca bolumunu seyrettim fazla bi zevk alamadım balbasaur balba diyecegine samuray gibi konusuyo bu uzak dogulular her seyin icine ediyolar çinliler dunya piyasasını japonlarda butun populer cizgi filmleri elinde ele gecirdi!

+1
  • bence tam bir felaket hemen eski halini alması lazım
  • çok saol
    paylaşım için
  • walla lucarionun gelişmemişi olduğunu bilmiyodum.böylece öğrenmiş oldum saol
  • bişi deil bu arada lucario döwüş we çelik tür olması lzm
  • çok güzel olmuş ama bi bugs buny eksik o kadar iğrenç pokelerki bi lucario güzel o kadar bitanesinde ağaç war sırtında one piknik alanı gibi
  • arkadaşlar pokemonun indirmesitesi nere lütfen söyleyin.....
  • normallerin lucario karşısında hiç şansı yok
  • süpersin
  • lucario yu filimde gördüm regirocku yeniyordu o pokemon çok hoşuma gidiyor çok saol kardeş
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.