Şimdi Ara

2007 Honda City için Park Sensörü Çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
1.049
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Honda >> 2007 Honda City için Park Sensörü Çözümü
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2616 Mesaj
    aracımda park sensörü yok bazı modellerde var diye biliyorum.Sonradan takılan x y z marka park sensörlerinin de randumanlı olmadığı söyleniyor zamanla yağmur çamurda sorun yarattığı söyleniyor. Bunun hurdalıkta çıkmasını mı arasam yoksa kaliteli sorunsuz park sensörü alan takan önerisi olan var mı acaba.

Teşekkürler

|
    |

Orijinalden alıntı: alkoc

aracımda park sensörü yok bazı modellerde var diye biliyorum.Sonradan takılan x y z marka park sensörlerinin de randumanlı olmadığı söyleniyor zamanla yağmur çamurda sorun yarattığı söyleniyor. Bunun hurdalıkta çıkmasını mı arasam yoksa kaliteli sorunsuz park sensörü alan takan önerisi olan var mı acaba.

Teşekkürler

Bende aldığımdaki sensör yani orjinali vardı. geçenlerde ufak bi çarpma olmuştu 1 tanesi kırıldığı için sesi bozulmuştu serviste 100 tl civarı yaparız demişlerdi ama aynısını hatta daha kalitelisini bir dükkandan aldım ve ustaya taktırdım işçilik dahil 40 tlye hallettik. sene başından beride bir sorun olmadı memnunum. gidip 30-40 tl civarı bişey alabilirsin yani. ama 10-20 tlliklere hiç girme bile
    |
    |

Fenerbahçe S.K

• Yarbay
    3448 Mesaj
    tavsiyee lütfenn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavili -- 22 Mart 2012; 3:44:36 >
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.