Şimdi Ara

2007-2012 Arası Efsane Zaman (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
3
Favori
4.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bundan 10 sene sonra da 2018 güzel gelecek,o yüzden fazla takmamak lazım.
  • Ozamanların güzel olmasına bişey diyemem ama babam benim memurdu bir ozamanki halini birde şimdiki halini biliyorum nike adidas ayakkabı zor alırdık şimdi 4--5 tane alırız heralde bu verdiğim cok basit bir örnekti konuyu başkan yere cekmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden bilmiyorum, 2008 den sonra zaman çok daha hızlı aktı gibi geliyor. 10 yıl geçmiş olmasını aklım almıyor. 10 koca sene... ama sanki 08 yazı dün gibiydi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63340B9F6

I can football

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olive00 -- 18 Temmuz 2021; 19:22:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olive00

...

Alıntıları Göster
    Exper diye birini hatırlıyorum da sadece bir tane exper yazıyodu sanırım ya? Benim oyundan unutmadığım tek isim Abluka Alarm. Adam 600 k falandı sanırım

• Yüzünü bile görmediğin birine ws için itemlerini ödünç verip daha sonra geri aldığın dönemden bültenlerin tamamı tecavüz taciz işkenceyle dolu olan bi döneme geldik. O yılların güzelliğini yaşamayan kimse ne kadar anlatırsak anlatalım anlamayacak

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    İlk okulda 2-3 lira harçlık alırdık yeterde artardı , şimdi bi ayran bi simit anca alınır heralde... İnternet kafelerde kit atma muhabbeti vardı , takımlı cs 1.3-1.5 oynardık yenilen hesap öderdi. Halı sahalar sabahları ücretsiz olurdu 20 kişi gider oynardıkk .

• Good old days
  • O yılların efsaneliğinden çok yaşlanmanın verdiği hüzün beyler bu. Çünkü her 10 yılda sorumluluklarımızda 10 a katlanıyor. Asla 10 yıl önceki çocuğun rahatlığında özgürlüğünde olamayacağız. Her 10 yılda yaşlanıyor ölüme 1 adım daha atıyoruz. Bu 10 yıllar hem çok uzun hemde çok kısa zaman dilimleri. Bizi yavaş yavaş sona ulaştıran nasıl geçtiğini anlayamadığımız zaman dilimleri...

20 yaşındayım ve 2008 de 10 yaşındaki halimi dün gibi hatırlıyorum ve inanılmaz hızlı geçmiş be zaman. 8-10 yaşında çocukları görüyorum ve hüzünleniyorum daha dün onlar kadardım ne ara kazık kadar oldum diye.

Ve biliyorumki 2018-2028-2038-2048 gelecek ve bir bakmışım 50 yaşındayım ömür böyle hızlı geçecek be usta...

• Yaşlanmışız be cidden :/
  • O kaç yılında

• Hakkatten efsane zamanlardı. Herşeyden önce Xp vardı. Arka planda "Dost", Limewire, gta vice city ve tommy vercetti reis vardı. İstanbul rahattı yaşaması keyifliydi. Mecidiyeköy özellikle en sevdiğim yeriydi.

O dönemler araba görünümlü kasalar vardı. Onları da hatırlayalım.

Tabiki arkada Tripkolick açmak lazım. Başka türlü olmaz

Edit: yazmayı atlamışım, şimdiki nesile bakıyorum hiçbir zaman bizim yaşadıklarımızı yaşayamayacaklar. Zamanında biz disketten usb sürücüye, usb'den ☁'a teknolojinin adım adım gelişimini izledik, kullandık. Şimdiki nesile bakıyorum, ellerinde ipad. Başka birşey yok. Youtube + ipad bütün dünyaları. Msn'i bile bilmiyorlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Raptor.. -- 10 Ağustos 2018; 1:1:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre220

Güzel olan o yıllar değil, gençliğimiz. Yaşlanıyoruz...
    Yok o yıllar daha güzeldi. Ekonomi çok daha iyiydi. Teknolojiye erişim kolaydı. Sinema, müzik, dizi vs alanlarında da çok daha yüksek üretkenliğin olduğu heyecanlı yıllardı. Konuyu açan arkadaş 2007-2012 demiş ama bence 2005'e kadar inilebilir, 2010'a kadar da düşülebilir.

• 2012'de altın ilk defa geçen yıla göre düşüşle kapatmıştı

İlk ve son kez sanırım

• spartan hoplite kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni çıkan oyunlar iyiydi diyorsunuzda 2014'e kadar iyi oyunlar zaten çıkmıştı.

• KamyonlaDriftÇekenAdam kullanıcısına yanıt
    XFire'de göçüp giden altın değerindeki videolar için neler verirdim şimdi :(

• çok mutluydum o dönemler

CS 1.5 internet cafede kit atardık
    fifa 2005 oynardık
    gta vice city ile zaman öldürürdük
    half life ile atom kurardık
    metin2 de gece kuleye çıkardık, bayrak basardık
    nfs ile hayalimizde ki aracı yaratırdık.
    msn ile ne dinliyorum özelliğini açıp dönemin efsane şarkılarını dinlerdik.
    inci sözlükle gülerdik hayatı ti ye alırdık.

XP nesili efsane nesildi be. özeldim bak

Şimdi tek yaptığım aksiyon dolar ve altının yükselişini izlemek. acı bir aksiyon

EDİT : metin2'de dolunay kılıcı düşürdüğümde yaşadığım mutluluğu bir daha hiç yaşamadım.
    1. köyün ağır abilerindendik depo arkası parlayan itemlerle hiç kıpırdamadan dururduk :) vay be..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sar1Lac1 -- 10 Ağustos 2018; 9:17:41 >
  • stackman kullanıcısına yanıt
    Xfire dedin aklıma call of duty 2 ve 4 dönemleri geldi xfire de taş gibi modlar vardı zombi mi dersin vip modu mu dersin orjinalinde o kadar keyif almamıştım :(

• Herkes hala gta vice city oynarken ben gta san andreas oynuyordum :P pc im biraz iyiydide ( o zamana göre ) yinede 20 fps almaktan kurtulamazdım :( kırık ps2 de spyro , ratchet and clank falan oynardım . Oyunların amaç değil eğlence olduğu zamanlardı .

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.