Şimdi Ara

2007-2011 arası kredi çekenler tazminat davası açıp iade alabilirsiniz (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
135
Favori
65.641
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu konuyu yeni gördüm takipte kalayım. 2010 halkbank 75 bin konut kredisi var. 0.83 le çekmiştim. daha dosya masrafına bile başvurmadım halkbank vermiyor diye. çifte başvuru yapmak lazım halkbankasına.
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: laiklikforever

Kartel içindekiler:

Ziraat
    Vakıf
    Halk
    Yapı Kredi
    İş
    Garanti
    ING
    HSBC
    Akbank
    TEB
    Finans
    Deniz

hocam merhaba 2008 yılında halkbankdan kredi çektim 1,55 faiz oranından, daha sonra 3 kez yapılanma yaptım 1,15-1,08 ve 0,96 gibi oranlar oldu ne yapmamaı önerirsiniz, birde yapılanma için verdiğim ücretleri ve dm yi dosya masrafı ile geri aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musdincer -- 8 Kasım 2016; 14:36:5 >
  • Bu durum için hükümet ile bankalar görüşmede imiş başvuruya gerek kalmadan bir çözüm aranıyormuş takip edelim bakalım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tusoder dilekcesi ekte ama burdakinden farklı

hesap istiyor

https://yadi.sk/i/MeW9l9zcyH7yw
  • Daha önce kullandığımız kredileri hangi tarihlerde ve hangi faiz oranları ile kullandığımızı hatırlamıyoruz. Bu konuda nasıl bir işlem yapabiliriz?
  • TAKİP
  • Takip

• Konuda misafir kayniyor 4uye 26 misafir

• takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

Daha önce kullandığımız kredileri hangi tarihlerde ve hangi faiz oranları ile kullandığımızı hatırlamıyoruz. Bu konuda nasıl bir işlem yapabiliriz?

Findeksten bir risk raporu alarak hangi kredileri ne zaman kullanmışsınız görebilirsiniz.

Bu arada ben 2011/10. ayda bir kredi kullanmışım bu kategoriye girmiyor herhalde di mi 10. ay diye ?
  • muhtemelen anlaşma yoluna gidecekler. bankalar kredi çeken müşterilerine iade edecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matsipik

muhtemelen anlaşma yoluna gidecekler. bankalar kredi çeken müşterilerine iade edecekler.

Bu fikre nasil vardiniz hocam. kimsenin bilgisi yok herkez birbirine bakiyor nasil is bu anlamadim. Bi haber yapildi fazla faiz uygulanmis diye milletin aklina soktular. oyle kaldi. Herkez bekliyor

• takip
  • abuzet A kullanıcısına yanıt
    Dosya masrafı olayında da öyle olmuştu. çoğu banka dava açılmaksızın başvuruyla ödeme yaptı.
  • 2010 yazı 0.80 teb 60000 konut kredisi 120 ay 34.000 tl faiz takip
  • Bu konuyla ilgili açılan ilk dava reddedilmiş. Davaya bakan hakim, "kredi çeken kişinin 12 banka dışında bir bankadan kredi çekebilme muhtariyeti olduğunu" gerekçe göstermiş.

Tabi o zaman bu olay sosyal medyada bu kadar yer almamıştı. Temyiz kararı ne olacak göreceğiz.

• Excel ya da webden anlayan bir arkadaş hayrına çektiği krediyi uygulanan faizi, dönemin gerçek faizi vb bilgilerin işlendiği ve alacağı hesaplayan Excel dosyası ya da web sayfası hazırlayabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • takipteyim toplamda sadece benim 30000 i bulur ama faiz oranlarını hatırlamıyorum
  • Takip

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.