Şimdi Ara

2006daki Dh nasıldı (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
2
Favori
2.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu forumun bu hale gelmesinin sebebi kesinlikle yöneticilerdir ve daha beyinleri gelişmekte olan küçük yaştaki kardeşlerimizdir bakın bende bu forumu çocukluktan beri takip ediyorum ve benim küçük olan bir sürü insan vardı ancak kesinlikle böyle bir yer değildi... Eskiden bir sürü yararlı konu açılırdı amerikaya gidip deneyimlerini paylaşanmı dersin avrupa turuna çıkıp deneyimlerini anlatanmı dersin ancak şuanda tamamen boş muhabbet alanına döndü, daha bir kaç ay önce bu konuyla ilgili bür konu açıldı ve yöneticinin biri çıkıp (adını hatırlamıyorum ama sanırım gun'du) açık açık şöyle dedi trollerden para kazanıyoruz biz varolduğumuz sürece bu forum böyle kalıcaktır dedi ve forum o gün azda olsa kalan değerini gözümde yitirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoğunuz benim 2005te uye olduğum yaşta (24) bile değilsiniz bugün. Siz yokken herşey daha güzeldi.

• forumun %90 ni knight online bölümündeydi

• quote:

Orijinalden alıntı: barman

Ya aslında garipsememek lazım, devir durmadan değişiyor. 2006'da konu dışında bu kadar trolllemeler yoktu. Hani o zaman var mıydı, tam hatırlayamıyorum ama kasayı yan yatır şeklinde trolllemeler dışında çok da bir şey yoktu. Ota b.. caps yapıştırma olayı yoktu. Konuları daha çok ilgimi çekiyordu o zamanlar. Konu dışı özel şeklinde bir bölüm açmaya ihtiyaç duyulmuyordu. Her konuda güldürmeliyim, espri yapmalıyım zihniyeti pek yoktu. Tipim nasıl SS'li konularını pek hatırlamıyorum. DH'nin en yakışıklısı tarzında anket felan açıp fotoğraf felan eklerlerdi. İçerik olarak da bu kadar boş boş konular yerine daha doyurucu konular vardı.

Ha bir de benim en nefrettiğim şeylerin başında gelen bir konu açılınca o konu üzerinden konular açma olayı yoktu. Mesela kardeşimle kavga ettim, dayak yedim. Sonra o kardeşi adına başka birisi konu açıyor. Daha sonra yok bunların babaları üzerinden bir konu daha açılıyor.

eski üye olunca ota b.. diyede biliyorsun yani ? Hayır biz ttnet konusu açtığımızda ( içinde b... ) olan hemen 4 gün yerizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Çoğunuz benim 2005te uye olduğum yaşta (24) bile değilsiniz bugün. Siz yokken herşey daha güzeldi.

aynen bende 2005 emekçisiyim.. her işim gereği her zaman pc başındayım (okulda da sürekli bilgisayar ile haşır neşirdim) ve bir MMO oyunu sayesinde burada buldum kendimi sonra donanim sonra Galatasay bölümlerinde sürekli bulunuyorum yer yer sinema ve diziler arada da BSC ye bakıyorum. DH de ne değişti internet yaygınlaştı açıkcası eskisi kadar kıymeti kalmadı. teknoloji ilerlerdi tekno sohbet arttı ve 9-10 yaşındaki cocuklarla Muhattap oluyoruz :D sorun bu değil seviyenin çok düşmesi. bugun bir kız gördüm sunu yaptı.. tipim nasıl SS li .. telefonumda su var bu yok.. ota b.ka konu acılır oldu.. ben uzaktan izleyiciyim ama DH her zaman benim icin vazgeciLmez.
  • ben 2011 üyesiyim ama daha önceleri üye olmadan takılırdım forumda. size şöyle söyleyim konu dışı konuları çok zor popüler konular bölümüne çıkardı...
  • O zamanlar tipim nasil ss'li konulari yoktu. 12-13 yasindakiler yoktu liseliler vardi bende kayit oldugumda lisedeydim. Anlatmakla olmaz o gunler cok farkliydi

• Foruma herkes gerçek fotoğrafını koyardı ve kimsenin bir art niyeti olmadan herkes birbirini överdi. Yok oğlum olsan sevmem yok şu bu saçmalıkları yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: bilm-i yorum

Forumda olan herkes bi'konuda bir şeyler yazardı illa ki.
    Şimdi herkes sadece takılıyor.

Kardeş avatarını kendin mi tasarladın?
  • Umarım 3-5 sene sonra 2013'deki DH ne kadar güzeldi denecek düzeylere kadar düşmez
  • 2006'da kaydoldum bence gayet iyiydi özellikle sedat abi muhabbeti çok iyiydi be.
  • Sedat abi vardı

• o zamanlar konu dışından bihaberdim :D
  • ahh ahh

•  2006daki Dh nasıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: barman

Ya aslında garipsememek lazım, devir durmadan değişiyor. 2006'da konu dışında bu kadar trolllemeler yoktu. Hani o zaman var mıydı, tam hatırlayamıyorum ama kasayı yan yatır şeklinde trolllemeler dışında çok da bir şey yoktu. Ota boka caps yapıştırma olayı yoktu. Konuları daha çok ilgimi çekiyordu o zamanlar. Konu dışı özel şeklinde bir bölüm açmaya ihtiyaç duyulmuyordu. Her konuda güldürmeliyim, espri yapmalıyım zihniyeti pek yoktu. Tipim nasıl SS'li konularını pek hatırlamıyorum. DH'nin en yakışıklısı tarzında anket felan açıp fotoğraf felan eklerlerdi. İçerik olarak da bu kadar boş boş konular yerine daha doyurucu konular vardı.

Ha bir de benim en nefrettiğim şeylerin başında gelen bir konu açılınca o konu üzerinden konular açma olayı yoktu. Mesela kardeşimle kavga ettim, dayak yedim. Sonra o kardeşi adına başka birisi konu açıyor. Daha sonra yok bunların babaları üzerinden bir konu daha açılıyor.

Aynen...
  • 2004 üyesiyim gayet iyiydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

quote:

Hayır kesip biçtim sadece kardeşim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

quote:

Hayır kesip biçtim sadece kardeşim

Güzel olmuş.
  • eskiden daha eğlenceliydi
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.