Şimdi Ara

2006daki Dh nasıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
2
Favori
2.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genellikle eski üyelerden duyuyorum bunu eskiden nasıldı ki veya eskiden olupta şimdi olmayan ne

• size şunu söyliyeyim, o günle, bu günler arasında siyahla beyaz kadar fark var...
  • 2004 üyesiyim.

o zamanlar pazar günü sabah bi otururduk konu dışını açardık gece yatana kadar büyük bir keyifle takılırdık. 1 tane seviyesiz saçma konu olmazdı. seviye çok yükseklerdeydi. espriler, kişiler herşey kaliteydi
  • Daha samimiymiş sanırım.
    Herkes laf sokmaya çalışmıyormuş gibi geliyor eski konulardan
  • eskiden troll olayı yoktu. forumda yoğunluk knight online ve konu dışında vardı. ( diğer bölümleri bilmiyorum.) ardından edward vardı csbleri ile herkesi güldüren. en önemlisi kimse kimseye saygısızlık yapmıyordu. herkes bildiği konuda yardım ediyordu. şimdi birşey sorsan veya paylaşsan

- yav he he
    - csb gibi troll cevaplar geliyor haliyle forum sıkıcı oluyor.

2007 üyesiyim ama 1-2 sene üye olmadan takıldım.
  • Nerde çokluk .... demişler.
  • Daha seviyeliymiş diye duydum
  • Özlüyorum o günleri heygidi günler hey.O vakitler herkesin internet'i yoktu forumda seviye üst düzeydeydi ADSL icat oldu internet her eve girdi mertlik bozuldu forumlarda seviye yerlere indi
  • Gayet güzeldi.Dengesizlikler vardı ama şimdiki dediğiniz csblerin hası yazılırdı.
  • Ya aslında garipsememek lazım, devir durmadan değişiyor. 2006'da konu dışında bu kadar trolllemeler yoktu. Hani o zaman var mıydı, tam hatırlayamıyorum ama kasayı yan yatır şeklinde trolllemeler dışında çok da bir şey yoktu. Ota boka caps yapıştırma olayı yoktu. Konuları daha çok ilgimi çekiyordu o zamanlar. Konu dışı özel şeklinde bir bölüm açmaya ihtiyaç duyulmuyordu. Her konuda güldürmeliyim, espri yapmalıyım zihniyeti pek yoktu. Tipim nasıl SS'li konularını pek hatırlamıyorum. DH'nin en yakışıklısı tarzında anket felan açıp fotoğraf felan eklerlerdi. İçerik olarak da bu kadar boş boş konular yerine daha doyurucu konular vardı.

Ha bir de benim en nefrettiğim şeylerin başında gelen bir konu açılınca o konu üzerinden konular açma olayı yoktu. Mesela kardeşimle kavga ettim, dayak yedim. Sonra o kardeşi adına başka birisi konu açıyor. Daha sonra yok bunların babaları üzerinden bir konu daha açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barman -- 31 Ekim 2013; 10:20:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: barman

Ya aslında garipsememek lazım, devir durmadan değişiyor. 2006'da konu dışında bu kadar trolllemeler yoktu. Hani o zaman var mıydı, tam hatırlayamıyorum ama kasayı yan yatır şeklinde trolllemeler dışında çok da bir şey yoktu. Ota boka caps yapıştırma olayı yoktu. Konuları daha çok ilgimi çekiyordu o zamanlar. Konu dışı özel şeklinde bir bölüm açmaya ihtiyaç duyulmuyordu. Her konuda güldürmeliyim, espri yapmalıyım zihniyeti pek yoktu. Tipim nasıl SS'li konularını pek hatırlamıyorum. DH'nin en yakışıklısı tarzında anket felan açıp fotoğraf felan eklerlerdi. İçerik olarak da bu kadar boş boş konular yerine daha doyurucu konular vardı.

+1000
  • Keşke DH,yi daha önce keşfedip daha önce üye olsaydım
  • Kızlı erkekli çok muhabbetler dönderdik msn toplantılarında. Çok fazla bayan üyemiz vardı kimse saygısızlık etmezdi. Kutsal değerlere saygı vardı. Çok kalite adamlar ile dost olduk. Tabi burası toplumun aynası. Kalite olarak vasat durumda birçok şey.
  • çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Orijinalden alıntı: barman

Ya aslında garipsememek lazım, devir durmadan değişiyor. 2006'da konu dışında bu kadar trolllemeler yoktu. Hani o zaman var mıydı, tam hatırlayamıyorum ama kasayı yan yatır şeklinde trolllemeler dışında çok da bir şey yoktu. Ota boka caps yapıştırma olayı yoktu. Konuları daha çok ilgimi çekiyordu o zamanlar. Konu dışı özel şeklinde bir bölüm açmaya ihtiyaç duyulmuyordu. Her konuda güldürmeliyim, espri yapmalıyım zihniyeti pek yoktu. Tipim nasıl SS'li konularını pek hatırlamıyorum. DH'nin en yakışıklısı tarzında anket felan açıp fotoğraf felan eklerlerdi. İçerik olarak da bu kadar boş boş konular yerine daha doyurucu konular vardı.

+1000

Kesinlikle.
    Düzeltme:Uzun süredir konu dışını takip ediyordum.Fakat son zamanlarda konu dışı seviyesi çok düştü bende takip etmeye bıraktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5kursun -- 31 Ekim 2013; 10:35:53 >

• Atraksiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: POWER64

Kızlı erkekli çok muhabbetler dönderdik msn toplantılarında. Çok fazla bayan üyemiz vardı kimse saygısızlık etmezdi. Kutsal değerlere saygı vardı. Çok kalite adamlar ile dost olduk. Tabi burası toplumun aynası. Kalite olarak vasat durumda birçok şey.

+1 son cumleye.

gercekten ayna gibidir konu disi. ulke olarak kalitesizlesiyoruz gunden gune, haliyle forum da.
  • Konu açan kişi açmadan önce 2 defa düşünüyordu ve herkes daha saygılıydı
  • Sanırım forumun bu hale gelmesinin sebebi 14 yaş altı çocuklarında Dhye üye olması
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

2004 üyesiyim.

o zamanlar pazar günü sabah bi otururduk konu dışını açardık gece yatana kadar büyük bir keyifle takılırdık. 1 tane seviyesiz saçma konu olmazdı. seviye çok yükseklerdeydi. espriler, kişiler herşey kaliteydi

Yani Terliksi diyorki;

Online oyun kasar gibi forumda takılıyorduk.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.