Şimdi Ara

2006 Model Porsche Cayanne 80.000 tl ye Alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, 2006 model bir Porsche Cayanne almak istiyorum 80.000 tl ye ama aylık yıllık masrafı ne kadar olur. Çok anlamıyorım araba işlerinden ama özellikle bu arabayı çok beğendiğim için sınırlarımı biraz zorlayabilirim.biliyorum biraz fazla yakar ama eski bir model olduğu için kasko ve vergi yönünden sıkıntı olacağını sanmıyorum her yere sürekli arabayla giden bi tip değilim dediğim gibi pek anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer 3000-3500cc ise senede 4000₺ mtv vereceksiniz. Ayda 333₺
    Benzin muhtemelen şehir içi 15lt yaksa km’de 1₺ yakacak.
    Kasko hak getire, yaptırabilirseniz 10-15bin₺ arası olabilir. Yaptıramazsanız 1 far en az 10bin₺’dir.
    Özetle, 80bin₺’ye alınır elbet ama yürütmesi hiç 80bin₺’lik araç gibi olmayacaktır.
  • Ocağına incir ağacı diker! Masrafı , vergisi , bakımı çok olur . Ayrıca hangi marka olursa olsun 13 yaşındaki bir araçtan çok şey bekleme Allah muhafaza motoru eline bile alabilirsin .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 17 Mart 2019; 16:32:25 >
  • 80 bin liraya alacağın porsche üzer zaten masrafını düşünen kişinin bu aractan uzak durması lazım.Parçası bakımı vs can sıkar.Bu araç günlük kullanımdan ziyade keyif aracıdır.uzak durmanı öneririrm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Ocağına incir ağacı diker! Masrafı , vergisi , bakımı çok olur . Ayrıca hangi marka olursa olsun 13 yaşındaki bir araçtan çok şey bekleme Allah muhafaza motoru eline bile alabilirsin .
    Yıl 2029 sanırım .Geleceğe mi gittik

• quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Yıl 2029 sanırım .Geleceğe mi gittik

Alıntıları Göster
    Pardon yanlış yazmışım 13 olacak . Neyse çok farketmez ha 23 ha 13 her iki şekilde de arkadaşın başına çok masraf açar.

• hoşunuza gidiyorsa alın kullanın. az yakan cimri aracı tavsiyesi istemiyorsunuz ki sonuçta. masrafı neyse taksit yaparsınız artık.
  • Uğur abi sen misin ?

• porsche ucuza alınsa bile zengin arabasıdır avrupada aşırı pahalı olmamasına rahmen çoğu kişi almaz masrafı yüksek diye orda yüksek olan masraf burda deli yüksektir ve benzin'i su gibi içer

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam öncelikle öyle araba ucuz ise emin olun eskisi kadar sağlıklı değildir.
    Ve yanlış anlamayın ama bu işlerden anlamıyorum diyorsunuz, sizin için kötü tecrübelere sebep olabilir bu araç.
    Daha mantıklı modellere yönelmenizi öneririm
  • alınabılecek en ıyı arabalardan biridir. PArcaları muhtemelen pahalı olur kaskolu bınmelısın onun harıcı bakımları zaten ustana yaptırırsın sorun olacagını sanmıyorum. Çok mıktarda satan araclardı o yıllrda
  • Eğer 3000-3500cc ise senede 4000₺ mtv vereceksiniz. Ayda 333₺
    Benzin muhtemelen şehir içi 15lt yaksa km’de 1₺ yakacak.
    Kasko hak getire, yaptırabilirseniz 10-15bin₺ arası olabilir. Yaptıramazsanız 1 far en az 10bin₺’dir.
    Özetle, 80bin₺’ye alınır elbet ama yürütmesi hiç 80bin₺’lik araç gibi olmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi individual -- 17 Mart 2019; 19:53:43 >
  • Bu işlerden anlamıyorum diyosun, alırsan arabalardan soğursun iliğini kemüğünü sömürür bu araba senin

• Hocam birazdan reno tavsiyeleri gelcek bol sabır sana şimdiden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Yağ o fiğyata megun 4 sümbül kılıyor var

• Markası modeli ne olursa olsun her parçanın bir ömrü var zamanla illa ki değişmesi gerekiyor ya da bozuluyor. Lüks markaların yedek parçaları oldukça pahalı oluyor yan sanayi ve çıkma parça bulma şansıda daha düşük oluyor. Cayenne bu konuda şanslı bir model gerçi volkswagen toureg ile çok parçası ortak dolayısı ile çoğu parça konusunda porsche nin insafına kalmazsın

onun dışında Sonuçta 16 yaşında araba o yüzden çok iyi baktırman lazım ki masrafları minimuma indiresin. Rasgele bir ustaya ya da ekspertiz servisine götürme porsche üzerine çalışan bir servise göster ki sürprizler minimuma insin.

• Herkese teşekkür ederim arkadaşlar. Sanırm ben bu sevdayı bıraksam iyi olacak gücüm yetmez bu muhtemel masrafları karşılamaya arabaya aldıktan sonra :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.