Şimdi Ara

2006 civic bir kaç yeni resim daha (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: nlty2000

bunu audiye benzeteni tebrik ediyorum. ağaçta gördüğü serçeyi de gergedana benzettiğine eminim.

Siz hayatınızda A4 görmediniz mi hiç? Onun arka farlarıyla bununkilere bakın, tıpatıp aynı dizayn değilse forumdan kaydımı silcem.. Yeter kardeşim bu ne fanatikliktir ya? hondaysa honda azcık objektif olmaı öğrenin
  • Evet arka farlar A4 ve A3 sprtback çok aşırı benzio.....Zaten ben de ilk gördüümde AUdi özentisi demiştim....Ben aracı beğenmedim...Dışarıdan yine kendini aşamamış eskisine benzio yandan falan ..farları farklı kılmış...Ama iç tasarımda Honda bi ilk gerçekleştirmiş..Coşmuş adamlar...Yine de 1.8 ine 40.000 YTL çalışır benden ...Daha fazla derlerse...................Derim ben de...

Saygılar
  •  2006 civic bir kaç yeni resim daha

2006 civic bir kaç yeni resim daha
  • İştee abi vınn demiş egzost undan düşmüş......Basbayağı ona bakmışlar da yapmışlar işte....
  • Yaw ne alaka bence audiye filan benzemiyo
  • Bence özellikle arka farlarının bulunduğu kısım AUDİ'ye benziyor
  • Gerçekçi olmak gerekirse stopların bagaj kapağına gelen kısmı birebir gibi benziyor benzemiyor değil ama onun haricinde başka benzerlik bulmak zor.Tamam stopların bir bölümü kesinlikle benziyor Audinin stoplarının bir bölümüne ama arkası tamamen audiye benzemiş deyip kestirip atmakda bir hayli güç.
  • quote:

Orjinalden alıntı: asilx

quote:

Orjinalden alıntı: Janjan

Audi'den kopya çekmeye devam... Bu araba da 2009'da yenilenir.. 2006'da makyaj görür

2010 da da bida makyaj görür

evet!!
  • A4e benziyor ama motoru nasıl????
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.