Şimdi Ara

2006 Admire Teyp Hoparlör için bilginize ihtiyacım var.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
47
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar, 2006 model accent admire satın aldım üzerinde kasetli orjinal teyp var, araçta sadece şöför kapısındaki hoparlör çalışıyor başka yerden ses yok.

Şimdi çok maddi gücüm yok idarelik bir teyp ve 4 hoparlör almak istiyorum. Bu işlerde uyum filan varmış nasıl halledebilirim sizce en uygun temiz şekilde? Yer Ankara

• Merhaba, aracınızın ön kapıları 13cm, arka kapıları 16cm uyumlu.
    Ana ünite Nakamichi öneriyorum. Tamamı için toplam Bütçenizi yazarsanız hoparlörleride ona göre yazacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt

Cevap için çok teşekkür ediyorum, bütçem bin lira diyebiliriz ama tabi ki 100 aşağı yukarı oynayabilir.

• birşey değil, tamamı için o bütçeye 2. el ürünler olur. malesef sıfır ürün önermiyorum o bütçeye.

• ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Hocam tekrar bir şey soracağım bu oval veya midrange denilen hoparlörlerin ikiside uyar mı aracıma? Hangisinden bakmam gerekir internetten sipariş vereceğim ona göre

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kamece kullanıcısına yanıt

oval dediğiniz hoparlör arka camın altına pandizotu keserek yerleştirebilirsin. amfi kullanmayacağınız için midrange önermiyorum. pandizotu kesmeyi göze alıyorsanız 1 çift oval coaxiel hoparlör takabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.