Şimdi Ara

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: (915. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.575
Cevap
85
Favori
1.494.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 adet var 1500 1400 ve 2000 civarı fiyat 37 istiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakur4334 -- 12 Eylül 2014; 0:56:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • humerus06 kullanıcısına yanıt
    Ön tampon, arka tampon ve bakaj kapağında onarım var.sahibinden deki ilanda hasar durumunun resmi de var ordan da bakabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-ilk-sahibinden-satilik-honda-civic-178440666/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rascasse* -- 12 Eylül 2014; 6:34:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahlenberg68

Herkese merhaba,

Cuma günü 2008 model Dream otomatik LPG'li Civic aldım. Honda marka ilk aracım oldu. Ankara'da Bora ve Efe dışında önereceğiniz özel servisler var mıdır? Güvenilir ve fiyat konusudna uçuk olmayan. Periyodik bakımını yaptırmak istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Hayırlı olsun kaça aldınız? İlk bakımı yetkili serviste yaptırıp sağına soluna baktırsanız iyi olur bence. Km sine göre yapılması gereken farklı işlemler olabilir. Şanzuman yağ değişimi sübap ayarı vs gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan38 -- 12 Eylül 2014; 8:49:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

quote:

Orijinalden alıntı: Kahlenberg68

Herkese merhaba,

Cuma günü 2008 model Dream otomatik LPG'li Civic aldım. Honda marka ilk aracım oldu. Ankara'da Bora ve Efe dışında önereceğiniz özel servisler var mıdır? Güvenilir ve fiyat konusudna uçuk olmayan. Periyodik bakımını yaptırmak istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Hayırlı olsun kaça aldınız? İlk bakımı yetkili serviste yaptırıp sağına soluna baktırsanız iyi olur bence. Km sine göre yapılması gereken farklı işlemler olabilir. Şanzuman yağ değişimi sübap ayarı vs gibi

Teşekkür ederim. 37.500'e maloldu.
    Önerinizi dikkate alacağım, sağolun

• hayirili olsun , güle güle kullan
  • aşk beş harfli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 14 Eylül 2014; 17:20:25 >
  • Maşallah araciniz çok güzel duruyor.kaç model biraz bilgi alalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Maşallah araciniz çok güzel duruyor.kaç model biraz bilgi alalim

2006 model hocam ilk sahibiyim ls model ek olarak sis fari spoiler ruzgarlik siyah cam var :)) cok seviyorum arabami arabaya oyle bir baglandim duygusal bag olustu:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 14 Eylül 2014; 18:22:53 >

• Güzel duruyor araciniz.Allah kaza bela vermesin güle güle binin.

• quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Güzel duruyor araciniz.Allah kaza bela vermesin güle güle binin.

Sagolun tesekkur ederim:)

• Beyler 100bin bakımı geldi bugüne kadar hep 10-40 yağ koydum ama 5-30 tam sentetik daha iyi diyorlar. Bide bi önceki bakım 6 ay kadar önceydi hava filtresi ni tekrar değişmeye gerek var mı? Kitapçıkta 20 binde bir yazıyo.fikirlerinizi alabilirmiyim?

• bozkan38 kullanıcısına yanıt
    Hava filtresinin fiyati ne kadar? Buna gore yorumlar degisebilir fakat kendi adima degistirmeyi tercih ederdim.

Ben mobil 1 0/30 yağ koydum.su an bir eksiltme yok.filtre serviste 45 lira sanirim.sakura filtre 10 TL orijinal değil tabi.değişse iyi olur.

• Bende her bakımda servise değiştirtiyordum ama akşam kitapçığa baktım 40 bin iyi koşulda 20 bin zor koşulda diyo. şaşırdım açıkçası.
    0-30 u yeni duydum genelde 5-30 ve 10-40 deniyo hocam çok ince olmaz mı 0-30?
    Yeni Honda civiclere servis 0/20 koyuyor hocam.ben bir sorun olacagini düşünmüyorum.

• yetkili servis total kullanıyor, onlarla anlaşmış
    ama bu gün özel sevisi aradım, castrol 1 numara gerisi hikaye dedi
  • Selamlar.
    Cumartesi günü bir tanıdık vasıtasıyla Şaşmazda periyodik bakımını yaptırdım aracımın.
    Mobil 1 5 30 motor yağı: 70
    Yağ filtresi: 25
    Hava filtresi: 20
    İşçilik: 40
    Olmak üzere toplam 155'e maloldu.

Polen filtresi, şanzıman yağı yeni değiştiği için değiştirmedim. İridyum bujiler 100.000de değişecekmiş. Şu an 82.000'de.

• 100 bin dedimi sat zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: caucass

100 bin dedimi sat zaten

100000'de sat mı???

• sat derken uydu alıcısı (satalite) kastetmemiştim
  • 
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.