Şimdi Ara

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: (914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.575
Cevap
85
Favori
1.494.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Muhtemelen benimki öyle değişti.kutuyu değiştirip diğer parcalari kendilerine ayirdilar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • önemli olan kutunun değişmesi, diğer parçaların değişip değişmemesi çok ta önemli değil
  • Yillik bakimi hallettik.belki disarda yaptirmak isteyen arkadaşlara faydasi olur diye paylasayim istedim.
    Mobil 1 fuel economy 0w-30 4 litre yağ 105 TL,sakura hava filtresi 20 TL,motoec yağ filtresi 10 TL,sardes polen filtresi 20 TL.toplamda 150 tl tuttu.iscilik babama aitsohbet ede ede yarim saatte işlem tamam.herkese tavsiye ederim.servise gidene de saygi duyarim elbette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meddah58 -- 7 Eylül 2014; 16:01:58 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba,

Cuma günü 2008 model Dream otomatik LPG'li Civic aldım. Honda marka ilk aracım oldu. Ankara'da Bora ve Efe dışında önereceğiniz özel servisler var mıdır? Güvenilir ve fiyat konusudna uçuk olmayan. Periyodik bakımını yaptırmak istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.
  • Hayirli olsun. Kazasiz belasiz kullanirsiniz insallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anchowy61 A kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum, daha iyileri size nasip olur inşallah.
  • Hayirli olsun güle güle kullanin.hondaci kadir usta varmis ankarada forumda konusu var google yazinca da cikiyor.ama forumdaki konuyu okursan olumsuz ve eleştirilen yönleri de var.

• Arkadaslar merhaba bugun kardeşime 2011 otomatik elegance sunroof zenonlu 30000 kmde degişen yok sadece arka tampon boyali ilk sahibi arkadaşimdan 43000 tl ye aldık.
    uygun aldıgimizi düşünüyorum sizin fikriniz nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castinyo -- 8 Eylül 2014; 22:48:09 >
  • castinyo kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam daha yeni forumda aynı araç için 51000' e buldum 50000'e alayımı diye soruyordu biri. Bence premium düz parası o. Hayırlı olsun bu arada..

• castinyo kullanıcısına yanıt
    Eğer gerçekten bir kazasi belasi yoksa ve km orijinalde çok iyi fiyata almissiniz.güle güle kazasiz belasiz kullanin inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Eğer gerçekten bir kazasi belasi yoksa ve km orijinalde çok iyi fiyata almissiniz.güle güle kazasiz belasiz kullanin inşallah.

araba dediğim gibi arkadaşımın ilk sahibiydi arabanın evveliyatını bildiğimiz için bakmadan aldık.Arkadaşım sıfır kuga aldı.
    Ford bayisi arabaya 43 biçmişti bize de bu fiyattan verdi.Üçe beşe bakmadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbenli87

Arkadaşlar siz de böle uzun süreli devirli kullanım sonrası yavaşladığınızda motorun kendini toparlama sesi gibi bi ses oluyo mu hızınız yavaşladığında?

Bende oluyo ve VTEC motorun bir özelliğidir diye düşünüodum yoksa yanılıor muyum? (aracım otomatik)

Benimkinin ciğerinde balgam kalmış gibi hırlıyor. 7 ay önce konusunu açmıştım. Ses kaydı da var.

http://forum.donanimhaber.com/m_88377937/f_//tm.htm#88377937
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan G.

quote:

Arkadaşlar siz de böle uzun süreli devirli kullanım sonrası yavaşladığınızda motorun kendini toparlama sesi gibi bi ses oluyo mu hızınız yavaşladığında?

Bende oluyo ve VTEC motorun bir özelliğidir diye düşünüodum yoksa yanılıor muyum? (aracım otomatik)

Benimkinin ciğerinde balgam kalmış gibi hırlıyor. 7 ay önce konusunu açmıştım. Ses kaydı da var.

Hocam sesi dinledim evet benim arabada da aynı ses var. Bunun bir arıza olduğunu düşünmemeye başladım artık. Bu ses bi süre devirli kullandıktan sonra motorun kendini toparlama sesi gibi geldi bana da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan G.

quote:

Hocam sesi dinledim evet benim arabada da aynı ses var. Bunun bir arıza olduğunu düşünmemeye başladım artık. Bu ses bi süre devirli kullandıktan sonra motorun kendini toparlama sesi gibi geldi bana da.

• Bende 2010 model 72000 deki civic premium manuel imi 40.500TL den satışa koydum.Umarım ucuza koymamışımdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar yeni aldigimiz 2011 civicin saat ayarini yapamadik kitapcigada baktik ama beceremedik yardimci olurmusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: castinyo

Arkadaslar yeni aldigimiz 2011 civicin saat ayarini yapamadik kitapcigada baktik ama beceremedik yardimci olurmusunuz

teyp ekranında 3 tane gümüş gri buton var. sağ taraftaki olması lazım altında clock ona basılı tutunca ekrandaki saat yanıp sönmeye başladıgı zaman alttaki sayı butonlarından 2 tanesinin altında küçük harflerle H ve M yazar.
    H olan saati M olan dakikayı değiştiriyor
  • Merhaba arkadaşlar 2007 MODEL civic Premium var manuel temiz tüplü3 adet var 1500 1400 ve 2000 civarı fiyat 37 istiyor 73 binde arkadaşda İstanbulda almak isteyen varsa bana ulaşsın ayrıntılı konuşmak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakur4334 -- 12 Eylül 2014; 2:41:23 >
  • kaça satıyor
  • rascasse* R kullanıcısına yanıt
    Hasar durumu nedir acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.