Şimdi Ara

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.575
Cevap
85
Favori
1.494.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben ikisinide inceledim elektronik gösterge civic hb te var buna neden konmamış denmesin diye konulmuş sadece hb manyak bir araba herşeyi ile 4 x 4 hb varken BENCE sedanın esamesi bile okunmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrcanadian -- 29 Mayıs 2006; 9:12:51 >
  • bu arada hb civic almak isteyenlere eylüle gün veriyorlar hani 1.8 araba Türkiyede tutmazmış ya buda size kapak olsun hocam

quote:

Orjinalden alıntı: asilx

çok güzel olmuş valla 4 4lük araba
    lakin sedanının bagaj hacmi hayal kırıklığı ve türk tüketicileri araba tercihi yaparken bagaj büyüklüğüne önem verirler malum sedan ülkesiyiz.. bu yüzden sedanın satışları rakiplerini yakalayamaz diyorum..

aynı şey 1.6sı olmayan hb içinde geçerli

• civic hb eylüle gün vermelerinin nedeni her ay bayiye 7 adet aracın gelmesidir..O kadar az gelince sıra da uzuyor tabi..
  • Bu arada bugün itibari ile siparişimi verdim.Haziran sonunda 1.6 elegance(sunroof) otomatik vites ve gümüş metalik renkli bir honda civic sahibi olacağım inşallah...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrcanadian

bu arada hb civic almak isteyenlere eylüle gün veriyorlar hani 1.8 araba Türkiyede tutmazmış ya buda size kapak olsun hocam

quote:

Orjinalden alıntı: asilx

çok güzel olmuş valla 4 4lük araba
    lakin sedanının bagaj hacmi hayal kırıklığı ve türk tüketicileri araba tercihi yaparken bagaj büyüklüğüne önem verirler malum sedan ülkesiyiz.. bu yüzden sedanın satışları rakiplerini yakalayamaz diyorum..

aynı şey 1.6sı olmayan hb içinde geçerli

kapak olsun falan ne demek oluyor?

zaten 200adet getirilmiş ilk parti.. bırak 200 tanede satsın..
    1.8 civic hiçbir zaman tr de en çok satan kompak hb olan astra hb ye yaklaşamaz deyip görüş bildirdim.. burası kahvehane yada lise sıraları değil.. belli saygı seviyesinde konuşalım

• valla kıskandım simdi :-)
    simdiden hayırlı olsun cok iyi bir karar verdin bence!

bu arada bu sen itibari ile CIVIC HB ten turkıyeye 517 adet gelecekmiş o yuzden sure uzun ama
    çorludaki bayi bize haziranda teslim edebileceğini söyledi bilginiz olsun
    quote:

Orjinalden alıntı: proxy007

Bu arada bugün itibari ile siparişimi verdim.Haziran sonunda 1.6 elegance(sunroof) otomatik vites ve gümüş metalik renkli bir honda civic sahibi olacağım inşallah...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hightowerfrl

valla kıskandım simdi :-)
    simdiden hayırlı olsun cok iyi bir karar verdin bence!

Saolasın.2-3 aydır inceliyorum alternatifleri.En sonunda kararımı verdim.Hayırlısı..
  • saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrcanadian
    BENCE sedanın mesanesi bile okunmaz...

esamesi olacak mesane başka bişey
  • allah nasip ederse bende bi civic hp alcam 10 yıl sonra
  • Aslinda Honda Türkiye için bir Civic SW veya Civic LB (liftback) dizayn etse de rahatlasak hepimiz, kurtulsak su bagaj sorunundan
  • Aynen.Bende 10 yı l sonra alabilirim sanırım.Araba çok hoş.10 yıl sonra bile modası geçmez sanırım
    quote:

Orjinalden alıntı: hayta85

allah nasip ederse bende bi civic hp alcam 10 yıl sonra
  • quote:

Orjinalden alıntı: egguzel

Aynen.Bende 10 yı l sonra alabilirim sanırım.Araba çok hoş.10 yıl sonra bile modası geçmez sanırım
    quote:

Orjinalden alıntı: hayta85

allah nasip ederse bende bi civic hp alcam 10 yıl sonra

• Keşke bunlardan getirseler di, yürüyen yumurta HB yerine.
    2005 Civic'im var onun da coupe'sine hasta olmuştum, atlantik bu tarafındakiler zevksizdir diye bir kanı var herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HN -- 26 Mayıs 2006; 19:13:48 >

• <Valla yavaş yavaş okudum bekledim filan en sonunda fiyatı gördüm :: 44bin YTL

44bin YTL etmesi için ağzıyla kuş tutması lazım... Balla bu parayı vermek için içini eşantiyon olarak sarışın hatunlarla doldurup vermeliler...
  • sonbaharda CIVIC SI (ABD ye) geliyor onuda cok merak etmekteyim
  • araba 1.8 140 hp içinde standartların üstünde donanıma ve çizgilere sahip.1.6 golfe 45.000 sayıyor millet.bence o paraya alınabilecek en iyi otomobil
    quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

<Valla yavaş yavaş okudum bekledim filan en sonunda fiyatı gördüm :: 44bin YTL

44bin YTL etmesi için ağzıyla kuş tutması lazım... Balla bu parayı vermek için içini eşantiyon olarak sarışın hatunlarla doldurup vermeliler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: proxy007

Bu arada bugün itibari ile siparişimi verdim.Haziran sonunda 1.6 elegance(sunroof) otomatik vites ve gümüş metalik renkli bir honda civic sahibi olacağım inşallah...

Hayırlı olsun çok özel değilse ödeme şeklini ve ne kadara aldığını sorabilirmiyim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hayathonda

araba 1.8 140 hp içinde standartların üstünde donanıma ve çizgilere sahip.1.6 golfe 45.000 sayıyor millet.bence o paraya alınabilecek en iyi otomobil
    quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

<Valla yavaş yavaş okudum bekledim filan en sonunda fiyatı gördüm :: 44bin YTL

Golf ayrı konu o zaten başka da en iyi orası tartışılır 44bin ytl çok yüksek bir mebla, o paraya Accord alırım biraz ıkınıp

• quote:

Orjinalden alıntı: khaos

Hayırlı olsun çok özel değilse ödeme şeklini ve ne kadara aldığını sorabilirmiyim?

Benim aldığım versiyon(1.6 elegance otom. vites) liste fiyatı 38250 ytl...Ben 38000 ytl ye aldım ve yanında park sensoru hediye edecekler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.