Şimdi Ara

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.575
Cevap
85
Favori
1.494.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BUGÜN AKŞAM 18'DE YENİ CIVIC'E BAKMAYA BAYİYE GİDİCEM. RESİM ÇEKEBİLİRSEM BURAYA EKLERİM. VE İZLENİMLERİMİ DE ELBETTE AKTARCAM
  • beyler konuyu dağıtıp olayı vozer arkadaşımıza yüklenmenin anlamı yok kendisi araba hakkındaki görüşünü belirtmiş biraz sert bir üslupla belirtmiş olabilir ama konuyu sayfalarca uzatmak çok saçma. araba zevkini emrak ediyorsanız özelden mesaj atın bu başlığı insanlar yeni Honda Civic hakkında birşeyler okumak için açıyor.
  • bir aracı herkes begenecek diye bir olay yok burda da begenmeyenler oldu kimse bişe dedi mi kardesim niye begenmiyorsun? hayır. ama kalkıpta 10000 ytl vermem diyemezsin bu 45000 ytl verenlere hakaret olur ne verip ne vermedigin sende kalsın madem ilgilenmedigin begenmedigin bir arac o zaman bu aracın forumuyla da ilgilenmeyeceksin
  • quote:

Orjinalden alıntı: joyar

bir aracı herkes begenecek diye bir olay yok burda da begenmeyenler oldu kimse bişe dedi mi kardesim niye begenmiyorsun? hayır. ama kalkıpta 10000 ytl vermem diyemezsin bu 45000 ytl verenlere hakaret olur ne verip ne vermedigin sende kalsın madem ilgilenmedigin begenmedigin bir arac o zaman bu aracın forumuyla da ilgilenmeyeceksin

Aynen katılıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: vasago

beyler konuyu dağıtıp olayı vozer arkadaşımıza yüklenmenin anlamı yok kendisi araba hakkındaki görüşünü belirtmiş biraz sert bir üslupla belirtmiş olabilir ama konuyu sayfalarca uzatmak çok saçma. araba zevkini emrak ediyorsanız özelden mesaj atın bu başlığı insanlar yeni Honda Civic hakkında birşeyler okumak için açıyor.

haklısın kardes honda yeni cıvıc modelini cıkarmıs arac hakkında bişeyler okumak ögrenmek bilgi sahibi olmak artısı nedir eksisi nedir diye bilgi sahibi olalım diyerekten bir forum acılmıs adam sanki pazarlamacı cıkmıs 10000 vermem bedava verseler alırım binmem ama satarım diye bir sürü zamazingo
    ben bu aracı begenmedim demekle yetinip alacak arkadaslara hayırlı olsun dile bi daha da foruma girme
  •  :::2006-2012 Honda Civic Ana Konu:::

Arkadaşın aracı umarım bu değildir
  • yok bu degildir arkadas uzay aracına benzettigi cıvıc ı begenmedi ufo ya benzeyen bu modeli hiç begenmez
  • Zaten her önüne gelen de bu aracı almasın.Farklı olmayı seven yenilikci radikal insanlar alsın bu aracı..Seçkin bir kitle oluşsun..

Mesela aynı segmentte bir çok araç vardır.Seçkin ve farklı olmayı seven insanlar mercedes bmw ye binmek yerine gider audi,volvo,alfa,saab gibi markaları seçer...Bu arabalara binenleri ben takdir eder ve saygı duyarım.

Şimdi honda sedan tam olarak öyle bir araç değil ama HB modeli bence öyle..Ve bu seçimi yapanların pişman olmayacaklarına eminim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proxy007 -- 2 Haziran 2006; 18:24:09 >
  • Arkadaşlar açıkçası ben galaksi grisi sipariş ettim ama ne dersiniz gümüş alsam daha mı iyi olur? Galaksi grisini gören var mı hiç galeride nasıl duruyor?www.honda.com.tr deki tüm resimlerde galaksi grisi var ve çok hoş duruyor ama resimlerdeki gibi olmaz gerçekte herhalde. Bu arada ben siyahını gördüm. Pek hoşuma gitmedi açıkçası. Araba olduğundan küçük gözüküyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: joyar

bir aracı herkes begenecek diye bir olay yok burda da begenmeyenler oldu kimse bişe dedi mi kardesim niye begenmiyorsun? hayır. ama kalkıpta 10000 ytl vermem diyemezsin bu 45000 ytl verenlere hakaret olur ne verip ne vermedigin sende kalsın madem ilgilenmedigin begenmedigin bir arac o zaman bu aracın forumuyla da ilgilenmeyeceksin

Sen hakaret olarak algılıyorsan o senin bileceğin iş. Bedava da olsa almam bak tekrarlıyorum. Konuyu uzatan ben değilim sensin. Bak bakalım ben fikrimi söyledikten sonra sen bana hakarewt edene kadar hiç mesaj atmışmıyım. Sen hakaret etmeden kendi fikrini söylesen yine cevap vermezdim ama bana hakaret ediyorsun.

İlgilenmediğim aracın da forumuna istediğim gibi hakaret etmeden mesaj atarım. Bu kurallara uygun. Burası herkese açık bir forum. Araç pohpohlama forumu değil. Varsa bir şikayetin şikayet butonuna basabilirsin.

Mademki aracın artıları eksileri tartışılacak ve ben 10.000 YTL bile vermem diyemeyeceğim, o zaman daha aracı görmeden sipariş verenlerin de sipariş verdikleri kendilerinde kalsın neden yazılıyor? Doğrusu da bu. Ben 5 kuruş vermeyeceğimi söylemeye özgürüm, diğeri de bu araç 2 kat pahalı olsa yine alırım demeye özgür.

Bu arada bana hakaret ettiğin mesajın hala duruyor. Lütfen onu editle ya da sil.

EDIT: 2 gündür rica etmeme rağmen sen mesajını silmediğin için ben sildim ve kurallar dahilindeki yaptırımı uyguluyorum. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vozer -- 3 Haziran 2006; 15:52:40 >

• ya beyler yeter artık fazla uzattınız vozer hakkındaki yorumları. bu sayfadaki mesajların %90 ı vozer hakkında oldu gidin vozer diye başlık açın orda yapın geyiğinizi eleştirinizi.
  • BENCE DE COK UZADI, CIVIC LE ILGILI SADECE 10.000YTL KONUSU DONUYO KAC MESAJDIR...!!! ALAN MEMNUN SATAN MEMNUN, ALMAYAN, TERCIH ETMEYEN DE MEMNUN. KAPANSIN RICA EDERIM...

BU ARADA BUGUN BAKAMADIM CIVIC'E AMA BIR KAC GUNE KESIN
  • bana siyah civic hb ten vazgecen haber versin 1 ay bekleyemem ilk sipariş verenlerden biri bendim en sona da ben kaldim ya boyle şans olur mu ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djahmet008 -- 2 Haziran 2006; 20:30:08 >
  • Kardeşler,
    neden vozere tepki gösteriyorsunuz anlamıyorum.Ben katılıyorum görüşlerine.Herkes her arabayı beğenmek zorunda değilki?Ben şu an 2003 civic kullanıcısıyım ve yeni kasayı hiç sevmedim.Vozerinde dediği gibi içinde kendimi hiç rahat hissetmedim.Bir arabanın iyi olması için göstergelerinin filan tuhaf sıradışı olması yeterlimi?Bir arabada görüş alanı sorunluysa tavan basıksa ön cam basıksa içinde kendinizi mezarda gibi hissediyorsanız ve bagajıda küçükse bunlar bir arabanın alınmaması için fazlasıyla yeterli sebeptir.Sırf göstergeleri caf caflı sıra dışı diye tüm olumsuzluklarını bir kenara atıp araba alınırmı?Siz sadece ön paneline ve dış tasarımına bakıptamı araba alıyorsunuz?Aracın kullanışı.oturuşu,görüş alanları,araca olan hakimiyet,park manevra yeteneği bunlar hiçmi önemli değil?Hoş forumda nedense bir yol bilgisayarına dahi takılan kişiler var sırf bu yüzden bir aracı karalayabiliyorlar tuhaf bir yaklaşım.Aracı yol bilgisayarı kullanmaz siz kullanırsınız önemli olan aracın size sunduğu hakimiyet yeteneğidir kullanışlılığıdır,yol bilgisayarı ve diğerleri ayrıntılardır.Benim şu anki aracım 2003 civic oldukça sade yol bilgisayarı falanda yok ama inanın aracın kullanımı hakimiyeti ferahlığı bir çok yeni araçta yok.Benim için önemli olanda bu zaten.HAngi araba olursa olsun takım tutar gibi araba tutmayın,herkesin zevki ayrı objektif olun,bir kişi sizin çok beğendiğiniz aracı hiç beğenmeyebilir olumsuz şeyler söyleyebilir o onun görüşüdür kızamazsınız vay arabama hakaret etme diyamezsiniz.Çünkü sizinde hakkında olumsuz şeyler söyleyeceğiniz bir araba mutlaka vardır bu böyledir.
    Ayrıca son olarak şunu söylemek istiyorum.Hiç bir zaman gözü kapalı güvenerek bir markanın her arabası alınmaz.En üst markalarda bile bazı dönemler çıkan moddelleri olumsuz olabilir,bir önceki iyi diye bir sonraki otomatikman iyi olur mantığı yanlıştır gidin aracınızı test edin,deneyin bakın ondan sonra kararınızı verin.Hondadır yapmıştır gibi düz bir mantıkla hiç bilinmeyen ileri tarihe gün verilen bir aracı göstergelerine torpidosuna kanarak ve dahi yılın arabası teranelerine bile kanmayarak test edin öyle alın.Bunlar benim nacizane görüşlerimidir katılan olur katılmayan,hepinize saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sivil -- 3 Haziran 2006; 2:22:42 >

• yeni civic hb 7 aydir avrupada satiliyor ve fabrika hala talepleri karşılıyamıyor sizce başarısız bir araba olsa avrupada bu kadar satarmıydı herkezin zevkine saygi duyarız tabi ama ben bu arabanın içine binipte beğenmeyen dünyada çok az insan olcana adım gibi eminim ha tabi 110 kiloluk biri bu araçta gercekten kendini mezarda gibi hisseder ama benim kilom 74 ben rahatım

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu:::
  • Ben arabaya bidim.Uzun boylu biriyim ama buna rağmen çok ferah ve rahat bir araba..Hem yolcu için hem sürücü için..Nasıl mezar gibi diyorsunuz anlamadım.Sınıfının en geniş arabası kesinlikle..

Görüş ve hakimiyet konusuna gelince..Ön görüş için hiçbir sorun yok.Arabanın kaputunu görememek ise bir handikap değil..Ancak acemi sürücüler arabasını ön kaputa bakarak kullanır..Arka görüşe gelince de park sensörü takarsın ve çok rahatlıkla parkedersin.Dert değil yani.Ben sırf bu yüzden bir arabadan vazgeçmem.Bütün özellikleri hoşuna gidip de 1-2 noktaya takılıp kararından vazgeçen insan takıntılıdır.Saygı duyarım...Ama benim takıntılarım yok ve genel bir değerlendirme yaparak en iyisini seçiyorum.Sonuçta hangi araba mükemmel?Honda civic sedan sınıfının genel anlamda en iyisi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proxy007 -- 3 Haziran 2006; 10:40:57 >
  • ARKADASLAR SIMDI EVIMDEN CIKIYORUM HONDA BAYISINE GIDIYORUM... LUTFEN ARTIK BU TARTISMALARI BIRAKALIM VE FAYDALI BILGILERI TARTISALIM.

BU ARADA SUNUDA SOYLIYIM, BEN COK ONCELERI VW BEETLE'DA KULLANDIM VE O ARAC BILE BANA MEZAR GIBI GELMEDI... YANI BU DA GORECELI BIR DURUM. DEMEK ISTEDIGIM SU KI; INSANLAR ICIN DEGISKENLIK GOSTEREBILEN BU TIP KONULARDA LUTFEN ARACA YONELIK BU KADAR TARTISMAYALIM... BAKIYORUM DA KAC MESAJDIR BU TARTISMALAR DEVAM EDIYOR MALESEF
  • quote:

Orjinalden alıntı: sivil

Kardeşler,
    neden vozere tepki gösteriyorsunuz anlamıyorum.Ben katılıyorum görüşlerine.Herkes her arabayı beğenmek zorunda değilki?Ben şu an 2003 civic kullanıcısıyım ve yeni kasayı hiç sevmedim.Vozerinde dediği gibi içinde kendimi hiç rahat hissetmedim.Bir arabanın iyi olması için göstergelerinin filan tuhaf sıradışı olması yeterlimi?Bir arabada görüş alanı sorunluysa tavan basıksa ön cam basıksa içinde kendinizi mezarda gibi hissediyorsanız ve bagajıda küçükse bunlar bir arabanın alınmaması için fazlasıyla yeterli sebeptir.Sırf göstergeleri caf caflı sıra dışı diye tüm olumsuzluklarını bir kenara atıp araba alınırmı?Siz sadece ön paneline ve dış tasarımına bakıptamı araba alıyorsunuz?Aracın kullanışı.oturuşu,görüş alanları,araca olan hakimiyet,park manevra yeteneği bunlar hiçmi önemli değil?Hoş forumda nedense bir yol bilgisayarına dahi takılan kişiler var sırf bu yüzden bir aracı karalayabiliyorlar tuhaf bir yaklaşım.Aracı yol bilgisayarı kullanmaz siz kullanırsınız önemli olan aracın size sunduğu hakimiyet yeteneğidir kullanışlılığıdır,yol bilgisayarı ve diğerleri ayrıntılardır.Benim şu anki aracım 2003 civic oldukça sade yol bilgisayarı falanda yok ama inanın aracın kullanımı hakimiyeti ferahlığı bir çok yeni araçta yok.Benim için önemli olanda bu zaten.HAngi araba olursa olsun takım tutar gibi araba tutmayın,herkesin zevki ayrı objektif olun,bir kişi sizin çok beğendiğiniz aracı hiç beğenmeyebilir olumsuz şeyler söyleyebilir o onun görüşüdür kızamazsınız vay arabama hakaret etme diyamezsiniz.Çünkü sizinde hakkında olumsuz şeyler söyleyeceğiniz bir araba mutlaka vardır bu böyledir.
    Ayrıca son olarak şunu söylemek istiyorum.Hiç bir zaman gözü kapalı güvenerek bir markanın her arabası alınmaz.En üst markalarda bile bazı dönemler çıkan moddelleri olumsuz olabilir,bir önceki iyi diye bir sonraki otomatikman iyi olur mantığı yanlıştır gidin aracınızı test edin,deneyin bakın ondan sonra kararınızı verin.Hondadır yapmıştır gibi düz bir mantıkla hiç bilinmeyen ileri tarihe gün verilen bir aracı göstergelerine torpidosuna kanarak ve dahi yılın arabası teranelerine bile kanmayarak test edin öyle alın.Bunlar benim nacizane görüşlerimidir katılan olur katılmayan,hepinize saygılar.

yeni civic suan senin bindiğin civicten iç hacim olarak çok daha geniş e peki nasıl mezar oluyor o araba demekki senin araba bebek mezarı o zaman , senin şu an bindiğin arabanın kapısını kapattığında ne hissediyorsun(bende kullandım o arabayı) halbu ki yeni civicte bu işide halletmişler, güvenlik testlerinden 5 yıldız almış bu araba, amerikada yılın otomobili, senin yorumların tabiki zevk meselesi, senin zevkin demekki böyle ama bazı gerçekler var ve onlar değişmez artık bırakın bu muhabbeti de araba hakkında daha güzel şeyler paylaşalım

• Arkadaşlar buyrun yini civic sedanın TEST SÜRÜŞÜ FİLMİ tabi ingilizcesi olanlar için süper.

Browser açıldığında ****** olan yere noktaları çıkararak r.a.p.i.d.s.h.a.r.e yazmanız yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jankom -- 3 Haziran 2006; 13:51:11 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.