Şimdi Ara

2006-2007 Mitsubishi lancer ı nasıl bilirsiniz? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
115
Cevap
1
Favori
92.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cicoz99

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

arkadaşımın var 2004 model lanceri ve son derece memnun ama gel gör ki. 1 senedir arabayı değiştireyim daha ufak bir şey alayım diyor.gitmediği plaza bakmadığı marka kalmadı. ancak satamıyor arabayı. takasa götürüyor cillop gibi arabaya 15 ten fazla veren yok. mitsubishiye götürüyor coltla takas için onlar bile kendi arabaları olmasına rağmen 16.000 ytl veriyorlar. gerçekten o fiyata çok yazık. çok çok söyledim boş ver değiştirme diye boş yere bir küçük sınıf arabaya 10.000 ytl üste vereceksin diye. ve en sonunda vaz geçti.

kardeş bednede 2004 model lancer var performansı iyi yol tutuşu güzel 98 hp ama yolda 120 130 beygirlik arabaları gerisinde bırakıyor.ben aracımı sıfr almıştım 33.000 ytl ye aracı şekli çok güzel aracıma abs v ebd mevcut.benim aracımın kilometresi 54.000 temiz garaj arabası amacıma galeri 16.000 tl falan veriyor bence bu araca yazık ediyorlar benim aracıma 18.500 falan verenler var ama belki satabilirim.

2006-2007 Mitsubishi lancer ı nasıl bilirsiniz?

hocam bu konu bayağı bir eski ben o yorumu 2008 de yazmışım. :)
    benim arkadaşımı o gün için vaz geçirmiştim ama çok fazla dayanamadı ve 2009 başında sattı aracını.

• bu arada bugun mitsubishi lancer konularını hortlatma günü sanırım az önce bir başkası 7 sene önceki konuyu hortlattı
  • Konuyu açan kişi olarak ben bile unutmuştum konuyu sağlam hort olmuş

bu arada 2010 temmuzda 2000 megane ile büyük sayılabilecek bir kaza yaptım ve sattık,bir daha ki fransız olmayacak demişim ama o günün şartlarında 2004 35 binde çok temiz bir megane II sedan bulunca hayır diyemedim 27 temmuz 2010 dan bu yana megane II sedan kullanıyoruz ve bu aralar onu da satmayı düşünüyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyberkesh -- 17 Eylül 2011; 0:21:33 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cicoz99

quote:

arkadaşımın var 2004 model lanceri ve son derece memnun ama gel gör ki. 1 senedir arabayı değiştireyim daha ufak bir şey alayım diyor.gitmediği plaza bakmadığı marka kalmadı. ancak satamıyor arabayı. takasa götürüyor cillop gibi arabaya 15 ten fazla veren yok. mitsubishiye götürüyor coltla takas için onlar bile kendi arabaları olmasına rağmen 16.000 ytl veriyorlar. gerçekten o fiyata çok yazık. çok çok söyledim boş ver değiştirme diye boş yere bir küçük sınıf arabaya 10.000 ytl üste vereceksin diye. ve en sonunda vaz geçti.

kardeş bednede 2004 model lancer var performansı iyi yol tutuşu güzel 98 hp ama yolda 120 130 beygirlik arabaları gerisinde bırakıyor.ben aracımı sıfr almıştım 33.000 ytl ye aracı şekli çok güzel aracıma abs v ebd mevcut.benim aracımın kilometresi 54.000 temiz garaj arabası amacıma galeri 16.000 tl falan veriyor bence bu araca yazık ediyorlar benim aracıma 18.500 falan verenler var ama belki satabilirim.

hocam bu konu bayağı bir eski ben o yorumu 2008 de yazmışım. :)
    benim arkadaşımı o gün için vaz geçirmiştim ama çok fazla dayanamadı ve 2009 başında sattı aracını.

arabasını kaça sattı??2009 yılında km si hakkında falan bilgi verirmisin bir kardeş..

• 2009 yılında 17000 ebir tanıdığına sattı
  • quote:

2009 yılında 17000 ebir tanıdığına sattı

iyi kilometresi kaçtı ???
  • quote:

bu arada bugun mitsubishi lancer konularını hortlatma günü sanırım az önce bir başkası 7 sene önceki konuyu hortlattı

kardeş bu hortlamış konunun ismi ne yorumları okuyacam
  • 50-60 bin kmde falandı
  • quote:

50-60 bin kmde falandı

benim kilometre şimdi 54.000 de o zaman 40.000 de falndı iki yıl önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

mitsubishi problemsizlik sıralamalarında her zaman ilk 10 da olan bir marka.

ülkemizde bilinmesede amarika,rusya ve okyanus ötesinde sevilen tutulan bir marka.

özellikle rusya da lancer yıllardır en çok satılan ithal araba ödülünü almakta.

sizin bahsettiğiniz lancer 9. jenerasyon lancer; yani megane henüz 2. jenerasyonunu üretirken lancer şu an 10. versiyonunu üretmekte. bu kadar zamandır hala üretilen bir model artık kendini gereğince ispatlamıştır. corolla yada golf kadar geçmişe sahip. modifiye edilmiş versiyonu evo zaten apayrı bir dünya. ülkemizde mitsubishinin tanınmaması sizi 2. sınıf bir marka dan araba alıyorum gibi hissettirmesin mitsubishi kurulmuş en eski japon otomotiv şirketidir. honda veya toyota dan en az 50 yıl daha eski bir geçmişe sahiptir. 1800 lerde kurulmuştur aslen japon devlet şirketidir.

kısa tarihçeden sonra bahsettiğiniz lancere gelelim.

öncelikle 2007 model almanızı önermekteyim zira bu modelde ufak tefek iyileştirmeler oldu en çok göze batanı ise klimanın manuelden otomatik hale gelmesi. ama dijital ekranı yok. sadece ısı sensörü var sizin belirlediğiniz ısıya ulaştımı klimayı kapatıyor.

lancer 9 belkide bugüne dek yapılmış en sessiz japon c segmenti araçtır. diğer japon araçlarında görülen yol ve motor sesi lancer 9 da oldukça iyileştirilmiş yalıtım sayesinde evrupalı rakiplerine denk hale gelmiştir. binince sürünce anlayacaksınız zaten.

lancer 9 da bildiğim kadarı ile 4 teker bağımsız süspansiyon kullnılmakta.

sorun çıkarırmı demişsiniz.

periyodik bakımlarını yaptırdığınız sürece tüm japon araçları gibi lancer de size yıllarca yada siz onu satana kadar sorunsuz hizmet etmeyi sürdürecektir.

lancer 9 da kullnılan otomatik vites invecs2 kod isimli tiptronik, öğrenebilen akıllı bir şanjımandır. oldukça moderndir. sürücüyede kontrol imkanı sunar.

5-6 yıl kullanacağım demişsiniz 5-6 yıla kadar her marka 2. elde değer yitirir. o bakımdan 2. eli bence düşünmenize gerek yok. sizi bu 5-6 yıl boyunca üzmeyecek bir araç almaya bakın.

başka sorunuz olursa sorabilirsiniz.

hayırlı günler.

not: 2007 modellerde ön ızgara resimdekiler gibi değil biraz daha büyümüş durumda. tamponda biraz daha büyük. ayrıca lancer alıp spoiler taktırmamak olmaz. spoilersiz lancer çıplak adama benzer kanımca. ihmal etmeyin derim.

kardeş bu resimler 2004 2005 lancerlere ait istersen intrenteki resimlere bakarsan iyi edersin

• quote:

Orijinalden alıntı: supremum

quote:

Orjinalden alıntı: johnmcclane

peki lancer in güvenlik durumu ne durumdadır beyler?

ncap teki yıldız sayısından bahsetmiyorum araç kullanana güven veriyo mu?

saygılar

Lancer'ın 4 yıldızı var.

Youtube'da 2002 modeline ait bir çarpışma videosu var. 2006 videosu olarak da bunu bulabildim.

Güven veriyor mu sorusu birazda sürücüyle alakalı olsa gerek.
    Şöyle söyleyebilirim. Örneğin yüksek hızlarda direksiyon yeterince sert. Otobanda 160-180 arası hızla giderken güvenlik sınırlarını aşmamak kaydıyla direksiyonu bırakabiliyorum. Gayet düzgün bir gidişi var.
    Yine aracın sınırlarını görmek amacıyla tamamen boş ve kuru bir yolda 160km/h hızla giderken panik fren denediğimde araç çizgisinden çıkmadı.

BENDEDE 2004 LANCER VAR SIFIR ALMIŞTIM 33.000 YTL YE ZATEN O YILDA EN ÇOK LANCER SATILDI 1914 ADET EN ÇOK ADET SATIŞIDA 2004-2007 LANCERLERİN... AYRICA 2002 LANCERDE 4 YILDIZ ALMIŞ 2004 DÜDE BULDUM O DA 4 YILDIZ ALMIŞ....

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlu Dal

fransız alman amerikan otomobilleri alacağınıza japon araçları alın hem daha sağlam hem daha ucuz hemde bu pisliklere para kazandırmamış oLursun...

aynen
  • bu kasa lancerlarda motor modifiyesi hakkında bilgisi olan yapan yaptıran varmı arkadaşlar ve hatta yaptırıpta sonuçlarını bizimle paylaşma isteyen yok mu yakıt/performans/verimlilik .... artısı eksisi yararı zararı çeşitli konularda nelerdir acaba??
  • 2007 model otomatik lancer için yakıt tuketimi bilgilerini yazabılırmısınız arkadaşlar..teşekkürler..
    Ş.içi:
    Ş.dışı:
  • tiptronik olduğundan manuel ile hemen hemen aynı deniliyor...ş. içi 7 diye hatırlıyorum....
    yakıt ve sağlamlık konusunda beni cezbeden bir araç...
  • Bu konum her yıl düzenli olarak hortluyor

bu arada 2004 megane da gitti yerine 2011 fluence gelmişti onuda geçen sene temmuzda sattık, 2012 ağustostan beri 2000 model honda crv var araç olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberkesh

Bu konum her yıl düzenli olarak hortluyor

bu arada 2004 megane da gitti yerine 2011 fluence gelmişti onuda geçen sene temmuzda sattık, 2012 ağustostan beri 2000 model honda crv var araç olarak

Hortlatan arkadaş cevabı 7 ay sonra vermiş
  • Lancer 10 numara aractır yalnız 2.eli malum otomatiğini bilemem ama manuele kefilim fakat 25000 falan verilmez yani o fiyatlara daha tutulan ve daha konforlu araç bakın ama 16-17k ise gayet güzel alinabilir
    Edit:yine hort konuya denk gelmisim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estonya Feribotu -- 26 Ağustos 2013; 0:02:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2006 Lancer Otomatik LPG li almayı düşünüyorum ne dersiniz dostlar?

1_LPG li tüketimi nasıldır?

2_Piyasası ne kadardır?
  • 2003 honda civic 2003 peugeot 307'den sonra 2006 model mtisubishi lancer aldım ve hiç pişman değilim. iyiki almışım ağustos ayında 17.000 tl'ye aldım lpgli. uzun yolda çok çok az yakıyor 32 lt lpg ile 440 km yol yaptım ortalama 100 km hızla. içi ferah bagajı geniş hantal değil vites geçişleri yumuşak debriyajı yumuşak kliması soğukta ve sıcakta muhteşem. bu fiyat aralığında alınacak en iyi araba bence lancer'dır.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.