Şimdi Ara

2006 1.4DTİ POLO TRENDLİNE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nedir bu araç ? Özellikleri nedir ? ABS yok sanırım . Peki bu arası 30 bin küsür tl yapan nedir ?

• Logosu ve yazısı başka ne olacak?
  • ABS vardır 2004 aynı grup araçlarda mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-takasa-acik-493275197/detay

Bunu al daha iyi.

• Polo hele de trendline alacagima araba almamayi tercih ederim.

• hem dizel olup hem bu fiyat aralığı olupta hemde vw kalitesinde veya civarında başka araç bulamadık ki
  • Made IN Darende kullanıcısına yanıt
    Vw kalitesinde diyerek araba alirsaniz paranizi arabaya degil markaya vermiş olursunuz. Polo kendi segmeninde iyi bir araba ama fiyatlari cok uçuk. Başka marka modellere bakmak daha mantikli bana göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: SayınOzi

Vw kalitesinde diyerek araba alirsaniz paranizi arabaya degil markaya vermiş olursunuz. Polo kendi segmeninde iyi bir araba ama fiyatlari cok uçuk. Başka marka modellere bakmak daha mantikli bana göre.

BEN BU KONUDA BİRŞEY YAPAMAM , ARABANIN AMBLEMİNİ ŞAHİNE BASSAN 5.000 DEĞER KAZANIYOR . PİYASAYI BEN OLUŞTURMUYORUM SONUÇTA
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbacıshaquılle

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-opel-astra-1.3-enjoy-full-500646351/detay

Bu fiyatı İstanbul' da görebilsem...

• 1.4 tdi polo hakkında bildiklerimi yazayım.
    bu motorlar common rail dizel değil, 3 silindirli enjektörler hareketini egzantrik milinden alıyor. sistemin adıda sanırım pompa duse sistemiydi. yakıtları common raillere göre daha az olur. ancak eski nesil ve 3 silindirli motor olduğu için traktör gibi çalışır. çok yakıt seçen bir motor değildir.
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/opel-astra-1.3-cdti/istanbul/dizel?price_max=35000

Arama filtresi var hocam buyrun sizin yerinize yaptım 81 araç çıktı beğenin.
  • 2006-2007 pololara 35-40bin yazanlar olup da hala bu arabalara rağbet gösterenler oldukça bu piyasa düşmez.

• Bellup B kullanıcısına yanıt
    Hayır onu geçtim araba boş oğlu boş. Ne arka camlar elektrikleri, ne ABS var, ne doğru düzgün motoru var. Yani bu araçlara almanya'da olsak bin euro falan isterler

Aracı incelediniz mi emin misiniz? 2004 Fabia öneririm canavar gibi araba ABS ve ESP var hatta ESP tuşu bile olması lazım.

• Das auto yavru passat o tok kapı sesi yeter.

Yaşıtları avrupada hurdalıkta yatan çoktan geri dönüşümle sıfır arabaya dönüşmüş arabalara ne paralar isteniyor. ALmanya bizi boşuna gıskanmıyor yani.
    Kalite akıyor maşallah binmesek anlayacağız da sallamayın.

O paraya 1.3 CDTI Astra alınır,binilir.
  • Ayni motorlu 2009 model seat cordobaya 5 sene bindim. Iyidir, cok saglamdir ama 3 silindir titreşimi, sesi sehiricinde yorucuydu. Kalkislari da zahmetlidir, 4 silindir gibi alt devir yoktu. 4 senesi yazilimli, 105hp olarak kullandim,uzun yolda 3.7lt ortalamayla gittim ama sehircinde yorucuydu. Uzun yolda da aksine, sesi 5_6 silindir gibi hoş geliyordu(3.7 ortalamayi birkez gordum, onun harici sesi gaza getirdigi icin devirli giderdim). Benim araba bos donanim olsa o kadar sure katlanmazdim acikcasi..

Bunun yerine 1.3cdti corsa c bakilabilir..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.