Şimdi Ara

2005 yılından bugüne Türkiye'deki teknolojik ürünlerin fiyat değişimi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
1
Favori
18.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konuda parti kıyaslaması mı yapılmış? 2005'te de iktidarda AKP vardı 2019'da iktidarda AKP var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Konuda parti kıyaslaması mı yapılmış? 2005'te de iktidarda AKP vardı 2019'da iktidarda AKP var.
    ulkenin ekonomisini yavas yavas yamulttular bir anda olacak degildi tabii koca ulke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 27 Haziran 2019; 18:57:43 >
  • Radeon 530'lu çöp ötesi laptoplara bile 4000 lira veriyoruz. Ben her şeyden azıcık yapacağım derseniz, 5000-6000'den aşağı para vermeden laptop falan alamıyorsunuz.
    Sadece komik geliyor, milletin ülkesinde bulundurmadığı tofaşları falan bizim fazlasıyla kullanmamız gibi bir durum bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaSSive

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İddianızda haklısınız.

17 şubat 2004 hepsiburada fiyatı 960 milyon. Resmi garantili. Kaldı ki hepsiburada fiyatları piyasadan bir tık yüksekti.

2005 yılından bugüne Türkiye'deki teknolojik ürünlerin fiyat değişimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cirrus- -- 27 Haziran 2019; 20:48:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: torabi

quote:

Orijinalden alıntı: Jon_Kar

Akpye oy veren agirlikli emekli kesim teknoloji kullanmiyor

Olan sadece bize oluyor

Paraya ihtiyacın varsa Ekrem amcandan borç iste baya gereksiz para biriktirmiş. Herşey çok güzel olacak

Alıntıları Göster
    E adamın babası zengin zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilter -- 27 Temmuz 2021; 13:47:33 >

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Fazla hararet iyi degildir !

Uza

Yirtik dondan cikar gibi lafa atlayan sensin, sana ne benim ne dedigimden...her lafa atliyorsun

Zoruna giden biri varsa sensin.Adam hem olayi baslatiyor, bir de zeytinyagi gibi uste cikiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 28 Haziran 2019; 9:4:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sturmgewehr44

ulkenin ekonomisini yavas yavas yamulttular bir anda olacak degildi tabii koca ulke

Alıntıları Göster
    Yok eleman ampul sevicisi sanırım hemen savunmaya ve saldırıya geçmiş. Daha habere ve gerçeğe bile tahammülleri yok.

• Vaz V kullanıcısına yanıt
    70tlye 8gb ram alıyordum o yıllarda.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bir avare varsa sensin...Korkak seni.

Hadi ikile...kulagini daha fazla çinlattırma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 28 Haziran 2019; 14:30:59 >
  • sturmgewehr44 kullanıcısına yanıt
    Ne dalga geçmesi ben şuan anlamadım ne yaptım ? Fikrini söyleyince troll mu oluyorum? Hadi onu geçtim illa chp li akp li falan mi olmak lazım? Nasıl bi kafa yapısı lan bu ?

• Wilter kullanıcısına yanıt
    Yiyin yiiyin sıkıntı yok

• Rahmetli Kemal sunalın bir filminde zamdan dolayı baygınlık geçiriyordu doktor muayeneye gelince bu zamları duyan doktorda baygınlık geçiriyordu halkımız da şu zamanda baygınlık geçirmezse iyidir bu zamlar ile beraber...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu süreç içerisinde Türkiye'de fiyat şartlardan dolayı artarken ürünlerin kendi fiyatlarında da eski modellerine göre artış oldu. Neticesinde içerdiği teknoloji artık önceki nesillere göre aşırı fazla. Firmalar yazılım ile ileride ekleyebilecekleri özelliklerin bile parasını almaya başladılar

• Mal varlığı hakkında kimse konu açmamış ne kadar ilginç
    Değilmi

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.